tauroaice (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumim, gaby!
Off, pe mine m-au napadit emotiile. S-a nascut primul bebe al mamicilor de sept-oct.06. Mai am putiiiiin!!!

33+ I wish I were an angel...
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

alexandra - asa devreme s-a nascut??? e bine?
tinem pumnii. pupici multi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Da, gaby, sunt bine si bebe si mamica. Mamica avea DPN-ul intre 29.08 si 1.09. Mai am si eu 6 saptamani jumate.
Off, dar de caldurile astea mai scapam? Ca eu transpir intr-una, parca m-a bagat cineva la masina de spalat. La cate lichide beau, cred ca scot totul prin piele, ma intreb daca la bebe mai ajunge ceva...

33+ I wish I were an angel...
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

alexandra - pai cu cat bei mai multe lichide, cu atat transpiri mai mult. stai linistita, sigur ajunge si la el... fa dusuri calde si o sa transpiri mai putin.
pupici la burtici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Buna !
Mi-e cald de simt ca ma topesc ,ieri am fost plecata la sora mea la Ploiesti unde a plouat torential pe la pranz si scazuse termometrul la 23 de grade dar din pacate ne-am intors in Bucuresti unde era o zapuseala groaznica .
Si eu mai am putin pana la operatie si cand ma gandesc ma apuca emotiile .
Va pup pe toate ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata tuturor. Eu ma simt tare bine ca azi e prima zi de concediu . Ahhh, si ce-o sa mai lenevesc eu pana nasc

33+ I wish I were an angel...
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alin spune:

Buna fetelor. M-am intors, din pacate mult prea repede, si mult mai obosita decat am plecat. A fost o vreme super, ne-am balacit toata ziua, iar noaptea ne-am plimbat cu vaporul si am petrecut in parcul de distractii (de fapt Alin a petrecut).Dar fiindca am avut asa putin timp la dispozitie a fost ca un tur de forta. Piticul a adormit aseara in masina (pe la 19.00) si s-a trezit abia azi dimineata.Asta dupa ce ieri a stat toata ziua in apa. Va vine sa credeti ca la 3 ani se urca in picioare pe saltea si sare in apa (cu colacul, bineinteles)? Am sa pun si cateva poze curand.
Madamsadamy, imi pare tare rau insa am citit mesajul tau abia acum, la intoarcere. Chiar as fi vrut sa ne cunoastem, insa anul acesta eu nu mai ajung la mare. Poate ajungi tu in Bucuresti.
Anangel_lexi,frumos patut.Odihneste-te in concediul asta cat poti de mult fiindca va trece mult timp pana vei mai avea ocazia asta dupa ce va veni bebe.
Iustina, incearca sa nu te mai gandesti cu teama la operatie. Trebuie sa fii cat poti tu de tare si sa te incurajezi.
Va pup pe toate.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florina.calciu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

buna ziua...
florina - wow...frumos....astept poze!
alexandra - stai linistita, relaxeaza-te si fa-ti toate poftele!
pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

buna dimineata.
se vede ca e vara si cald...lumea nu prea mai se inghesuie la calc...
pupare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Eu nu mai pot.

Efectiv e ca la galere aici, la job. Nu a fost suficient ca am tinut si locul colegei, da-i si da-i ca aia de ce-i asa, aia de ce-i pe dincolo... asta in conditiile in care stia foarte bine ca mi-a fost rau pana aproape de lesin.. si de abia am rezistat facand munca a 2 persoane..

Intre noi fie vorba, cred ca e din ce in ce mai rautacios (de sef vorbesc) si ca el nu reuseste sa-si lase nevasta , asta in conditiile in care eu ma stradui sa-l fac deja pe al 2 lea. Poate ziceti ca mi se pare, dar in general am instincte bune. Toata firma stie ca ei is in "trageri" dar pana acum nu s-a prins...

Si azi mi-e rau. Sper sa rezist, ca maine stau acasa (mergem la eco morfologica) si vineri vreau sa-mi iau liber. Ca nu mai pot.
Iar saptamana viitoare iar pleaca colega in concediu... Doamne ajuta.

Va pup pe toate. Ca mai mult nu-s in stare acum sa fac...

P.S. Lexi, imi pare tare bine ca bebele e bine. Si te invidiez ca esti deja acasa...

23+

Ruxandra & Matei (4 ani) & sotul drag
_

Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite
sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput