Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Sa testam creme de zi - experiente impartasite

(24 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 74
lantana_s
lantana_s

3 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Eu am un fond de ten de la Mary Kay super bun care are si factor de protectie
Mergi la inceput
ANITA75
ANITA75

1466 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ANITA75 un Mesaj Privat  Reply with Quote
iantana de unde ai luat fdt ,cit costa si ce fps are?

bunul Dumnezeu imi va ajuta sa fiu mamica
Mergi la inceput
lantana_s
lantana_s

3 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
de fapt am mai multe produse pe care mi le cumpar singura, cauta pe net sa vezi situl lor au produse foarte bune, fondul de ten are spf 20
Mergi la inceput
bibitica20
bibitica20

179 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite bibitica20 un Mesaj Privat  Reply with Quote
salut! eu mi am luat baza de machiaj Magix de la Avon si, desi nu ma asteptam, am ramas surprinsa de senzatia placuta pe care o lasa pe piele, nu o lasa grasa, ba dimpotriva face sa dispara sebumul si are SPF 20!

cat se poate de curand
Mergi la inceput
karmen24
karmen24

138 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite karmen24 un Mesaj Privat  Reply with Quote
dr.aslan e cunoscuta si in grecia.produsele de la gerovital sunt cautate aici si au stat pe rafturile franceze alaturi de alte creme scumpe.cred ca ar trebui sa sustinem si noi produsele romanesti.sunt bune,dar si ieftine.
Mergi la inceput

nikole

3007 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luinikole Adauga semn de carte la raspuns Trimite nikole un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu mi-am luat din gama REPAIRWEAR de la Clinique crema de zi si cea de noapte, iar pentru zilele de iarna insorite de aici cu un soare destul de generos, un city block sheer oil-free cu factor 25, care insa nu-mi prea place, am impresia ca-mi usuca piele.

A incercat cineva fondurile de ten de la Clinique(nu gasesc semnul inrebarii , scriu de la pc-ul unei prietene)

Nikole, mami deAlbastrel/Kevin Alexander(4.08.2007) si Albastrica/Luana Maria(1.04.2010)

SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI

Mergi la inceput

rall

2600 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rall un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui ANITA75

un fond de ten bun sa astupe imperfectiunile ,ce recomandati

Toleriane - La Roche Posay sau Colorstay de la Revlon (acesta din urma imi pare mai bun, acopera mai bine si rezista f mult).
Mergi la inceput
ANITA75
ANITA75

1466 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ANITA75 un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna!
a folosit cineva cremele de la firma TIS? sunt din plante, e firma romaneasca

Mergi la inceput
RWheelwright
RWheelwright

169 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiRWheelwright Adauga semn de carte la raspuns Trimite RWheelwright un Mesaj Privat  Reply with Quote
De la TIS folosesc (deocamdata) numai sampon, masca de par si balsam de par, pe care le iau de la farmacie. Vreau sa spun ca sunt extraordinare; cel putin mie imi priesc foarte bine (am pielea capului f sensibila, se irita usor...) si chiar nu sunt scumpe.
M-ai facut curioasa cu cremele..... Poate le voi incerca :)

Legat de creme, am fost foarte mirata (socata, adica!)sa folosesc o crema de la Avon (gama "Avon Care")- "Extra Firming Face Cream" si sa imi fie bine (din pacate, SI tenul il am sensibil, offff!).
Apoi, am mai folosit (si mai folosesc din cand in cand)o crema nemteasca de la ReAm Quartett - "Hand Cream - Camomille & Allantoin" - asta e pt piele uscata si sensibila. Chiar miroase f frumos, a musetel (e cu extract). Sper sa va placa; eu sunt multumita :)

Nihil sine Deo.
Mergi la inceput
ANITA75
ANITA75

1466 Mesaje
sa sti ca e f buna crema de la TIS am luat una multiprotectoare, intra imediat in piele mi se pare buna

Mergi la inceput
Pag. din 74 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com