Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 70

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lantana_s spune:

Eu am un fond de ten de la Mary Kay super bun care are si factor de protectie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

iantana de unde ai luat fdt ,cit costa si ce fps are?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lantana_s spune:

de fapt am mai multe produse pe care mi le cumpar singura, cauta pe net sa vezi situl lor au produse foarte bune, fondul de ten are spf 20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibitica20 spune:

salut! eu mi am luat baza de machiaj Magix de la Avon si, desi nu ma asteptam, am ramas surprinsa de senzatia placuta pe care o lasa pe piele, nu o lasa grasa, ba dimpotriva face sa dispara sebumul si are SPF 20!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmen24 spune:

dr.aslan e cunoscuta si in grecia.produsele de la gerovital sunt cautate aici si au stat pe rafturile franceze alaturi de alte creme scumpe.cred ca ar trebui sa sustinem si noi produsele romanesti.sunt bune,dar si ieftine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Eu mi-am luat din gama REPAIRWEAR de la Clinique crema de zi si cea de noapte, iar pentru zilele de iarna insorite de aici cu un soare destul de generos, un city block sheer oil-free cu factor 25, care insa nu-mi prea place, am impresia ca-mi usuca piele.

A incercat cineva fondurile de ten de la Clinique(nu gasesc semnul inrebarii , scriu de la pc-ul unei prietene)



Nikole, mami deAlbastrel/Kevin Alexander(4.08.2007) si Albastrica/Luana Maria(1.04.2010)


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui ANITA75

un fond de ten bun sa astupe imperfectiunile ,ce recomandati


Toleriane - La Roche Posay sau Colorstay de la Revlon (acesta din urma imi pare mai bun, acopera mai bine si rezista f mult).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

buna!
a folosit cineva cremele de la firma TIS? sunt din plante, e firma romaneasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RWheelwright spune:

De la TIS folosesc (deocamdata) numai sampon, masca de par si balsam de par, pe care le iau de la farmacie. Vreau sa spun ca sunt extraordinare; cel putin mie imi priesc foarte bine (am pielea capului f sensibila, se irita usor...) si chiar nu sunt scumpe.
M-ai facut curioasa cu cremele..... Poate le voi incerca :)

Legat de creme, am fost foarte mirata (socata, adica!)sa folosesc o crema de la Avon (gama "Avon Care")- "Extra Firming Face Cream" si sa imi fie bine (din pacate, SI tenul il am sensibil, offff!).
Apoi, am mai folosit (si mai folosesc din cand in cand)o crema nemteasca de la ReAm Quartett - "Hand Cream - Camomille & Allantoin" - asta e pt piele uscata si sensibila. Chiar miroase f frumos, a musetel (e cu extract). Sper sa va placa; eu sunt multumita :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

sa sti ca e f buna crema de la TIS am luat una multiprotectoare, intra imediat in piele mi se pare buna

Mergi la inceput