Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diavolitza

buna ...am incercat tot felul de creme dar v-as recomanda o crema de la boots care a facut mare furori la londra in urma unei emisiuni la tv ...se statea la coada si se cumpara numai una de persoana este un ser care reduce pori ridurile in numai 4 sapramani...incecati nu veti ramane dezamagite...face cat o crema f f scumpa....

No7 Protect & Perfect Beauty Serum 30ml

Product code 2222884

Reveal younger looking, beautifully refined skin with No7 Protect & Perfect Beauty Serum. This powerful blend of protecting and renewing ingredients helps to reduce the appearance of pores, smoothing lines and wrinkles in just 4 weeks.

£59.17 per 100ML

£17.75


O folosesc de multa vreme.Nu am vazut cine stie ce efcte, dar nici rau nu imi face la ten, asa ca o folosesc i continuare.
Din august am inceput sa folosesc produse de la MD Formulations.

Mai foloseste cineva?


diavolitza


Ile, mami de Vivian (07.03.2006)


http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

a folosit cineva UNITONE pt pete maro de pe fata? mi-au ramas dupa nastere si vreau sa scap de ele.........

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirelou spune:

Multam Mazly, am vazut cam tarziu ca mi-ai raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:


Eu folosesc creme Avene . Le-am descoperit dintr-o intamplare n efericita...fetita mea cea mica are dermatita atopica iar medicul i-a recomandat creme de corp Avene. Atunci mi-am luat si eu una in ideea ca poate poate imi ajuta si mie tenul (multe din cele folosite mi-au facut rau..). Sunt scumpe dar le pot folosi linistita ca nu ma trezesc dimineata sau pewste zi cu tot felul de bubitze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu acum folosesc Renewing antioxidant Treatment, din gama Nutriance. Nu se gaseste in farmacii, doar prin distribuitori.
Crema este foarte buna.

Crinuta si Rayan











Fara Dumnezeu nimic nu e.
concerning your soul


www.muntelesfinteitreimi.ro/Octombrie%202008.htm" target="_blank">Nusfalau

traieste sanatos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erin20 spune:

Buna fetelor!

Am incercat tot felul de creme, dar niciuna nu m-a ajutat in mod vizibil. Acum incerc sa ma decid daca se merita sa investesc si in Clinique? As vrea sa incerc Dramtically Different Mositurizing Gel (pt. Oily Skin) de la ei. Tipul tenului meu este mixt, usor acneic cu pori dilatati in zona T. Ce ziceti? Ati incercat aceasta crema? Ajuta la reglarea sebumului si la inchiderea porilor cat de cat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diavolitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monicelli

A incercat cineva cremele de la Ardes ? Sunt in farmacii si ne tot sunt prezentate la TV, mai ales linia Oana Turcu.

As vrea sa stiu daca merita incercate.

Monica

da eu folosesc cea pt slabit ...sunt f multumita ...iti recomand cu mult drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coras spune:

eu folosesc pentru noapte Lacome Hydra zen este ff buna pt orice tip de ten dar mai ales tenul sensibil si de zi Vichy Termal fix mat este crema mea de 3 ani, combinatia aceasta este f buna pentru tenul meu mixt sensibil.

in asteptarea unei petite blonde cu ochii albastri!!! Sofia hai la mama in burtica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

sustin avene :
pentru reglarea tenului cleanance k + hydrance optimale
rezultate optime daca folositi si demachiantul de la ei
eu una sunt f.f. multumita, folosesc exclusiv aceasta marca de vreo 7 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fce spune:

erin eu am avut toata gama pt oily skin de la clinique si nu mi/a placut deloc, iar gelul ala il mai am si acum mi s/a parut ca e apa chioara. votez pt hydra zen intr/adevar ff bun

Mami de Erica (27.10.2008)
ticker
poze

Mergi la inceput