Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

eu folosesc o crema pe baza de zinc si mi se pare buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-carmen spune:

super subiect!eu folosesc ziua o crema de hidratare super buna-Program hidratant-de la academie.este super buna ca si baza de machiaj,miroase super si clar nu se compara cu nici o crema comerciala.se gaseste in saloane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crys3000 spune:

Mi-am luat si eu o crema hidratanta cu miere, aloe si ulei de masline de la Gerocossen de care sunt foarte incantata. Ma saturasem de creme chimice care parca imi incarcau tenul.O sa folosesc cat mai multe produse pe baza de plante care sunt si mai sanatoase. Parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HHROBR spune:

Excelent subiect, felicitari pentru idee!
Eu am avut o alergie acum 2 ani in urma cand am schimbat tara. Aveam fatza TEZEC. M-a salvat Avene si am aflat atunci ca tenul meu este sensibil si apa termala este prietena mea cea mai buna.
Am incercat si Vicy insa am niste mancarimi de nedescris. Am descoperit apoi Eucerin care e mai convenabil decat Avene ( si pret si cantitate).

De la EUCERIN folosesc: demachinat, tonic fara alcool, creama de fata Lipo-Balance care este excelenta in sezonul rece, si Hydro-Balance in sezonul cald.

De la CAUDALIE folosesc crema pentru conturul ochilor si a buzelor

Voua cum va merge cu asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Eu tocmai mi-am luat niste produse "Lumene".Este o firma finlandeza si am zis sa mai schimb monotonia cu clasicele l'oreal,Lancome,etc.Stie cineva ceva despre produsele lor?Am stat vreo 10 minute in magazin osciland intre L'oreal Skin Genesis(se pare ca a fost aleasa si de Allure magazin ca una din cele mai bune) si crema asta.Am ales pana la urma o crema antirid pentru ochi si una de zi ambele Lumene.Sper sa nu imi para rau.Am desfacut una din ele miroase foarte bine aduce cumva cu mirosul de margaritar(sau lacrimioare... e acelasi lucru?). Diseara o sa o si incerc.

Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

EUCERIN CATEGORIC.............








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HHROBR spune:

Ce vrei sa spui ubita despre EUCERIN?
Nu iti prieste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Ba tocmai ca vroia sa spuna ca Eucerin e o crema foarte buna.Aia cu calitul e semnatura ei de aici probabil confuzia.

Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HHROBR spune:

No Bon, alles klar:)
Multam de clarificare Katy

P.S.: Invatati sa cereti mostre din farmacii inainte de a cumpara ceva nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puppe spune:

Am primit de Sarbatori L'Oreal double lifting, pentru ochi si pentru fata. Sunt incantata de crema de ochi, e singura care a reusit sa-mi atenueze pungile si sa-mi mai 'niveleze" ridurile de expresie. In schimb, crema de fata, desi clar mi-a mai intins falcutzele, mi se pare ca imi produce cosuri. Nu multe, nu purulente, dar tot imi mai apare cate unul micut, ceea ce nu pateam inainte.Am aproape 36 de ani, am gresit oare ca m-am dat cu ea, tinand cont si de faptul ca am ten mixt uleios??? Dar asa mult imi place efectul de lifting, se vede in pozele facute de Mos Nicolae si in cele de Sf.Ion...

Mergi la inceput