Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Eu vara nu pot sa-mi dau cu nici un fel de crema pe fatza pt ca transpir in prostie pe frunte pe nas, pe buza superioara... curge apa pe mine pe strada sau in autobuz... si ma sterg cu batista si asa ca degeaba stric crema.
Imi dau doar in jurul ochilor cu o crema de ochi de la Oriflame Royal velvet) multumita de ea dar cearcane tot am, riduri nu.
Si sora mea din canada cere mereu sa-i trimitem Gerovital, eu nu am incercat-o dar am de gand la toamna.

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexamary spune:

buna
sunt noua si ma bucur sa fiu printre voi
EU FOLOSESC CREMA L`OREAL PT TEN USCAT SI ESTE FOARTE BUNA
SI NICI NU-I FOARTE SCUMPA 15 LEI CAREFORE

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

De la gerovital am avut demachiant recomandat de o cosmeticiana. F bun intr-adevar.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by belutza

De la gerovital am avut demachiant recomandat de o cosmeticiana. F bun intr-adevar.

belutza




care demachiant l-ai avut? ca sunt mai multe feluri.
eu folosesc acum demachiantul de la Gerovital plant! Super lejer,nu e gras deloc, cu miros de plante, comparand calitatea-pret...chiar merita

sau gama q4u are si demachiant? ca tot m-au innebunit fetele pe aici !!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

ooana - lotiune nu mai stiu cum H3 . am uitat ca am folosit acum mult timp , am avut f mari prob cu tenul si mi l-a recomandat cosmeticiana la care-mi faceam tratamentele ca demachiant .
la q4u cred ca au si demachiant ca au tot felul de creme pt maini , pt calcaie, pt copii, pt vergeturi , pt celulita etc..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by belutza
[brla q4u cred ca au si demachiant ca au tot felul de creme pt maini , pt calcaie, pt copii, pt vergeturi , pt celulita etc..

belutza




atunci de ala imi iau Q4U...sambata dimineata cu asta ma ocup, shopping la Plafar


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab125 spune:

Am o nelamurire. Din ce am citit eu aici, inteleg ca din gama gerovital h3, sunt bune cremele facute la Bucuresti si costa in jur de 300.000 lei. Pe mine ma intereseaza crema antirid pt ochi. doar ca tot caut in Bacau si nu gasesc decat din cele facute la Cluj, ambalajele sunt ori verzi ori albastre. Mai am de cautat intr-un loc, sa vad daca gasesc. Dar de ce predomina cele facute la Cluj? si sunt si mai ieftine, poate din cauza asta. Sper sa fi inteles eu bine, cele facute la Bucuresti sunt mai bune, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Oana parerile sunt impartite: unii zic ca cele de la Cluj sunt mai bune, altii sustin ca cele din Bucuresti sunt cele "adevarate". Mie personal imi plac mai mult cele facute de Farmec Cluj. Le gasesti mai greu pe cele de Bucuresti pt ca din ce am citit in presa au fost preluati de Gemisa Investment. Firma se va numi Geroaslan si vor sa relanseze produsele Gerovital H3. Daca nu gasesti nici acolo unde mai vroiai sa le cauti, poti incerca Crema contur ochi Gerovital H3 facuta la Cluj. Este buna, multa lume o lauda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Seablack spune:

Eu sunt foarte multumita de noua gama de la Elmiplant,cea fara parabeni.Folosesc lapte demachiant,lotiunea tonica, crema pentru ochi si crema nutritiva de zi, toate pentru ten uscat/sensibil.Sunt SUPER!Dar in materie de cosmetice totul depinde de ph-ul pielii fiecareia.

Multi ani am folosit Gerocossen si Aslavital.Dupa care am zis ca ia sa mai variez putin.Si am variat-o cam 3 ani.Nu reuseam sa mai gasesc ceva care sa ma multumeasca.Dar, in sfarsit,am iesit din nebuloasa cu aceasta noua gama Elmiplant.

Si bineinteles sunt fidela mastilor cu argila.Iar mai nou a mastii cu avocado, banana si cardamom.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Seablack spune:

Ahh, va mai recomandat crema Spirulin de la Hofigal.



Mergi la inceput