Vacanta in Grecia (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boo lina spune:

ana p, in sept preturile sunt mai mult decat rezonabile, daca intri pe www.halkidiki.com selectezi unul din brate si apoi statiunea, vei gasi pensiuni la care preturile incep de la 25 de euro camera/pe noapte.

succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Sunt atat de fericita ca m-am intors acasa (mai ales ca vad ce nebunie e acum acolo), incat chiar nu ma intereseaza sa mai fac o reclamatie, pe care oricum o consider sortita esecului; cat despre preturile din septembrie, nici ele nu ma atrag, mai ales ca, asa cum v-am spus deja, nu mai am de gand sa mai merg vreodata in Grecia. Stiu ca nu e bine sa generalizez, dar m-au dezamagit total (asadar se poate si la ei!). Noi am platit 90 de euro pe camera - probabil ca fost foarte putin, astept pareri - si am fost 4 familii; vina noastra (a mea si a sotului) a fost probabil ca am mers total pe mana prietenilor nostri care se pare nu "au descusut" suficient agentia, desi ma indoiesc ca ar fi obtinut detalii macar despre jumatate din ce avea sa ne astepte acolo. Eram extrem de hotarati noi doi sa plecam a doua zi, pentru ca socul initial a fost mare. Apoi, la insistentele celorlalti, am reusit sa ne adaptam la niste conditii de camin studentesc (sau poate chiar mai jos - nu mai stiu cum e acum prin camine), insa am plecat oricum cu o zi inainte de a ni se termina sejurul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Melina 34, multumesc.Am vorbit si eu la agentia de turism cu care mergem si mi s-a spus ca deocamdata in zona unde mergem noi nu s-a intamplat nimic, hotelurile sunt in siguranta.Sper sa se termine cu incendiile, e groaznic atat pentru localnici cat si pentru turistii din zona.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

intr-adevar e un cosmar, mi se face pielea de gaina cind vad la stiri sau in presa ce ravagii au fost acolo, atita frumusete distrusa,ce dezastru incredibil......eu am fost pe kassandra luna trecuta si de abia acum imi dau seama ca n-am apucat sa ma bucur de toate minunatiile naturii de acolo, cite aveam de vazut si n-am apucat iar acum regret sincer...

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

In seara asta plecam, sa ne tineti pumnii, va rugam. Cine stie ce dezastru vom gasi la Hanioti...

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dumid spune:

Iti tin pumnii!! Sa reveniti sanatosi de akolo si sa va distrati!Asteptam poze si impresii .Si noi plecam pe 9 sept.
Mai aveti stiri recente. Pe siteurile de stiri nu mai pare nimik actualizat.!
Drum Bun!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Drum bun Ioana si sa va intoarceti cu bine, dupa o vacanta superba

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

In noaptea asta plecam si noi in Thassos. Sper sa nu fie si pe acolo ceva incendii! O sa revin cu impresii pt cei interesati de acesta insula.

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

N-am auzit nimic de incendii in Thassos, cu toate ca au avut si ei repriza lor de incendii prin anii '80.

Distractie placuta! Noua ne-a placut la nebunie insulita aia! Neaparat sa mergeti si in Aliki.
[pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giliola spune:

Am de oferit doua locuri pt Nei Pori, plecare pe 6 septembrie si intoarcere pe 15 septembrie, cazare in vila standard 2 stele. Locul costa 115 EUR/persoana, in care intra transportul cu autocarul si cazarea. Eu nu mai pot pleca si daca anulez, pierd banii dati in avans. Daca e cineva interesat, il rog sa-mi dea un mesaj pe PM.
Multumesc frumos, sper sa nu fi incalcat regulamentul forumului.
Giliola

Mergi la inceput