Vacanta in Grecia (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana.ady spune:

Mihaela, depinde mult la ce vacanta te gindesti - una mai statica sau una mai activa. Daca vrei ceva static, alege o insula, cu toate ca si intr-o insula ai ce vedea si ai unde sa te plimbi si deci nu este foarte "static".
Dar, daca te duci pentru prima oara in Grecia, sau daca vrei ceva mai activ, du-te sa vezi Atena cu Acropolis, Plaka - orasul vechi, primul stadion Olimpic. Du-te in Delphi la marele Oracol din Delphi, viziteaza Corintul ca sa vezi binecunoscuta strimtoare. Meteora cu minastirile in virfurile stilpilor muntosi... Toata peninsula Peloponesia este nemaipomenit de frumoasa, peisaje, istorie antica. Daca ti-au placut legendele Olimpului, du-te si cauta locurile din poveste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Va multumesc pentru raspunsuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

A fost careva in Grecia in luna mai ? Daca da , as avea rugamintea sa imi dati detalii referitoare la vreme , apa , preturi in perioada lunii mai , mai exact in a 2 a jumatate .
Va multumesc !!!

albumele noastre

vacanta in Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Carla, multumesc de raspuns, m-a ajutat mult.

Sa il ajutam pe Alexandru

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Ati fost careva cu avionul in grecia , in perioada sfarsitul lui mai , inceputul lui iunie ??? daca da , as dori sa-mi scrieti si mie niste preturi , numai pentru transport. Noi ne-am gasit o cazare faina , dar am vrea sa mergem cu avionul .

albumele noastre

vacanta in Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Anacezara, cursele de linie sunt scumpe, undeva pe la 380Eu+taxe de serviciu/adult. Charterele nu au scos inca tarifele...

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

anacezara, am fost eu in mai (chiar de pe 3.05)la Paralia Katerini, insa acum 2 ani. Imi amintesc ca era a 3-a zi de Pasti. A fost foarte bine, zic eu. Dimineata si seara era destul de frig (am umblat cu o geaca scurta cu blanita si pulover), insa in timpul zilei te coceai. Apa era un pic cam rece pt. gustul meu, insa am intrat o data, asa, de proba. Ah, si inca o data cind am fost pe Skiathos. Mi-a placut teribil de mult faptul ca, atunci cind m-am intors acasa (in Rom. era inca frig la mijl.l. mai 2005), noi eram bronzati si cu un look de vacanta. La Paralia mi-a mai placut faptul ca in mai erau reduceri la hainele de blana si cele de piele si cum haina de blana am si nu-mi trebuie mai multe, mi-am cumparat o super caciula de enot cu fabuloasa suma de 15 E.

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

BebeBeca si Miki , pupici pentru raspunsuri !!!

albumele noastre

vacanta in Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

In Halkidiki - Nikiti a fost careva ? Ce impresie v-a facut ?
E frumoasa zona ?

albumele noastre

vacanta in Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

quote:
Originally posted by anacezara

Ati fost careva cu avionul in grecia , in perioada sfarsitul lui mai , inceputul lui iunie ??? daca da , as dori sa-mi scrieti si mie niste preturi , numai pentru transport. Noi ne-am gasit o cazare faina , dar am vrea sa mergem cu avionul .

albumele noastre

vacanta in Grecia


ce cazare ati gasit? unde, cum?

Mergi la inceput