Tom Cruise loveste din nou

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Mie mi se pare normal ca au asteptat pana cand au fost pregatiti. Ma gandesc ca sunt grele momentele de dupa nastere, depresie la mama, bb mic si plangacios si mai auzi si una alta prin presa. Eu as fi asteptat pana la majoratul fetei cu pozele.

In alta ordine de idei: si mie mi se pare ca are figura de asiatica .



Andreea, mami de Shurubar - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Mie mi se pare ca seamana cu amandoi, Tom si Katie. E o dulceata de fata, de-abia astept sa vad mai multe poze. Au avut dreptate vedetele care au vazut-o inaintea tuturor ca este un copil superb.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Mie mi se pare ca seamana cu Katie, are la ochi aceesi cuta la pleoapa de ii face putin lasati in jos. Imi amintesc ca am vazut un documentar despre Dawson's Creek in care a jucat Katie si la casting i-a impresionat tocmai cu ochii care dau impresia ca e melancolica tot timpul.
Imi place la Suri claia de par:))), e adorabila.

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Uite de aia imi place de ea, Oana, ca are un aer melancolic. Si sunt si fan Dawson's Creek. Dar si de Tom Cruise mi-a placut mereu.

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Daaa, si mie imi placea Dawson's Creek:)) da' Tom Cruise nu-mi mai place de cand ii dadea lectii lui Brooke Shields sa ia vitamine pentru post partum.

ps: a inceput sa-mi placa rubrica asta de barfe si cancanuri, mai aflu si io una alta

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

mey da si io ca baba de pe marginea santului da parca Nicole a zis mai demult ca daca Tom era fertil pana acu aveam o multime de kinderi...eu tot nu cred ca e a lui, adica eu cred ca ea a facut inseminare artificiala, si da, mai cred ca donatorul=tata este si el scientolog, ca altfel ar innebuni tomitza de nervi!!

Lena si t-rex Freya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

La noi este o vorba:ce creste in batatura ta inseamna ca e al tau.

"Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte"

sheherezada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

Daaa, si mie imi placea Dawson's Creek:)) da' Tom Cruise nu-mi mai place de cand ii dadea lectii lui Brooke Shields sa ia vitamine pentru post partum.

ps: a inceput sa-mi placa rubrica asta de barfe si cancanuri, mai aflu si io una alta

Oana_B
detalii donatii
actualizari donatii



Eu mi le-am procurat si pe dvd primele trei serii din Dawson's Creek, astept sa ploua cu banii sa imi completez colectia cu celelalte trei. Asa ii zicea el lu' Brooke? Dar eu tot il umbesc. Asta pentru ca incerc sa imi pastrez imaginea despre el asa cum il vedeam eu cand eram pustoaica si aveam un caiet plin cu articole si poze din reviste cu el, cica jurnalul lui Tom Cruise. Ce minte mai aveam...:))) Si mie a inceput sa imi placa ru/brica asta, ieri am vizitat-o prima oara.

Lena, si eu stiam ca e fertil, dar mai sti cum D-zeu nu a facut minuni?

Oana si Seb
(10.01.2005)


IULIE IULIE2 AUGUST

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

putea sa fie fertil si tom si nicole, daca nu erau compatibili asta e alta poveste.
Nimeni nu stie ce era la ei sub plapuma decat ei doi...



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput