Tom Cruise loveste din nou

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Pai daca asa ii spune Scientologia...
Sa vedem ce va urma, pana acum n-am auzit decat ciudatenii in ceea ce-l priveste.


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Tomitza a fost ciudat si pe timpul sarcinii, nu ne mai mira nimic acum. Parintii fetei au dreptate dar ea e o nebuna ca ii permite aberatiile astea!!!

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne fereste daca e adevarat ce se scrie!
pai el cum a fost crescut? cu pudra de plante?

inclin totusi sa nu cred o iota din ce se scrie...


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Nu stiu cum puteti crede ceva scris despre Tom Cruise. El are in jurul lui o armata de scientologisti care nu s-ar trada unul pe celalalt deci nu avem cum sa stim nici cum arata Suri nici ce mananca ea nici cum se poarta Tom cu Katie. Absolut toate chestiile scrise despre ei nu provin din "surse" ci din imaginatia ziaristilor.

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

o posibila dovada ca Katie alapteaza e faptul ca a fost surprinsa cu sutienul pt alaptare la vedere . cand o sa-i vad borcanul de pudra verde rasarind din poseta o sa cred ca asta e ce-i da lui Suri sa manance


poza cu sutienul
http://www.thesuperficial.com/2006/05/08/katie_holmes_wears_a_nursing_b.html

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

va spun ceva adevarat despre Tom cruise

Cand s-a combinat cu Katie ea era mai inalta ca el. Ulterior au devenit egali ca inaltime. asta pt ca Tom poarta pantofi speciali cu cm extra adaugati in pantof

pe pagina asta o sa-l vedeti pe el mai inalt, apoi pe ea mai inalta

http://www.perezhilton.com/topics/tom_cruise/


Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Ca parca Mihai Constantinescu nu purta!

corinadana mama Ralucai
The mother's heart is the child's schoolroom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by michelle7

va spun ceva adevarat despre Tom cruise

Cand s-a combinat cu Katie ea era mai inalta ca el. Ulterior au devenit egali ca inaltime. asta pt ca Tom poarta pantofi speciali cu cm extra adaugati in pantof


Atata timp cat e vb doar de 1 cm la pantof si nu si-a adaugat inca un testicul, sau doi , nu-mi fac probleme... inseamna ca nu e mai sculos ca noi, celalti 3 milioarde de barbati de pe planeta asta

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

quote:
Originally posted by DARAEL

Cand citesc subiecte din acestea , imi aduc aminte de vorba bunicului meu: “Copile, cred ca la aista i-ar trebui sa traga cu coasa vreo 3-4 zile sa-i vina mintea la cap....”

In rest, no comment !

Adrian




basme!

io cosesc de-o vara deja si tot degeaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

eu www.aquihaytomate.telecinco.es/dn_239.htm" target="_blank">aici citisem intrebarea intrebatoare despre existenta copilului
si pe un site danez..

------------------------
Bandit si laleaua ;-)

Mergi la inceput