Test de efectuat pe barbati: consolarea pitt

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Ahhhhh, Veve, Veve, dupa pozele acelea fierbinti, o sa ai pe constiinta multe fete care vor ramane cu ochisorii lipiti de monitoare.....

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Sotu' a zis: saraca, pai trebuie repede ajutata, consolata... Ca dupa o plictiseala de citiva ani, i-o ajunge si ei. Vreun numar de telefon... ceva? Nu-mi place Jen, dar ce nu face barbatul pentru fericirea femeii... mai ales daca nu e a lui!

Na, poftim! Si eu care il credeam usa de biserica!

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 – www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 – www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 – www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Test facut si pe sotul meu...
raspunsul lui: "ei, na, si atunci de ce-a stat 3 ani cu el (atat o fi stat ca eu habar n-am!)??? Si dintr-o data si-a dat seama ca...(pardon de expresie) scula nu-si facea treaba cum trebuie si i-au mai crescut si 2 oo in plus!"
Mda, m-am lamurit si ce-i in capul lui cand e vb de brad pitt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

http://stiri.rol.ro/stiri/2006/07/jennifer_aniston_i-a_dat_papucii_lui_vince_vaughn.htm
http://stiri.rol.ro/stiri/2006/08/din_nou_cu_amicele.htm


Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by roxana1974

Jennifer nu e frigido egoista, e doar o femeie care sufera...Brad a fost un nesimtit iar Angelina are ardei iuti in fund, na!



No, vidiazni!


draga mia, ai pus punctul pe i!

roxi foto
noutatifoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Eu o iert. Sa nu uitam ca ea a fost inselata.

Angelina e superba, dar cand o sa termine sa-l devoreze o sa-l scuipe de n-o sa stie ce l-a lovit.

Ca sotie, jennifer toata ziua.

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaa1 spune:

daca ar fi sa aleg intre jen si angi ca femeie in general....tot pe angi as alege, dar ca sotie iubitoare cuminte si devreme acasa ...tot jen ramine in top...
sunt de acord cu clover

Mergi la inceput