Test de efectuat pe barbati: consolarea pitt

Test de efectuat pe barbati: consolarea pitt | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Jennifer a spus-o! Brad nu era asa de grozav in pat. Era chiar putin plictisitor.
Lumea a rasuflat usurata.
Si femeile dar mai ales barbatii.

Va rugam sa faceti acest test acasa: sa le spuneti sotilor, prietenilor, iubitilor stirea.

vrem sa stim reactia lor. va multumim anticipat pentru cooperare.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Sotul meu a zis: "Stiam eu!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Mie imi suna a "struguri acri"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by Alyssa

Mie imi suna a "struguri acri"...



Chiar asa!!



Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Fara suparare: subiectului astuia nu i-ar sta mai bine la noua sectiune "Barfe, mondenitati, cancanuri" ?



Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Mie Jennifer mi se pare usor frigido-egoista. Cand era Brad cu Angelina in africa au vrut sa intre localnicii peste ei pt ca se auzeau sunete animalice din camera si au crezut ca sunt atacati de animale salbatice. Ma gandesc ca nu de plictiseala vociferau pe acolo

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Eu n-am auzit nici un fel de comentariu pe tema asta. Dar din ce scrieti voi, este foarte posibil ca brad sa-si fi schimbat comportamentul sexual de cind cu angelina.

Un barbat moale, usor plictisitor in pat cu o femeie, se poate dezinhiba si dezlantui cu o alta.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Jennifer nu e frigido egoista, e doar o femeie care sufera...Brad a fost un nesimtit iar Angelina are ardei iuti in fund, na!



No, vidiazni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Initial creeata de desprecopii
Jennifer a spus-o! Brad nu era asa de grozav in pat. Era chiar putin plictisitor.
Lumea a rasuflat usurata.
Si femeile dar mai ales barbatii.

Va rugam sa faceti acest test acasa: sa le spuneti sotilor, prietenilor, iubitilor stirea.

vrem sa stim reactia lor. va multumim anticipat pentru cooperare.


Na, ca pot acum sa rasuflu usurat si sa ma culc linistit.... mi-a cazut o piatra de pe inima ......

Totusi, inainte sa plec, cine este Brad-cel-rau-la-pat si, mai ales, cine e Jennifer-frigido-egoista ?

Sper ca am cooperat conform asteptarilor

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

quote:
Originally posted by roxana1974

Jennifer nu e frigido egoista, e doar o femeie care sufera...Brad a fost un nesimtit iar Angelina are ardei iuti in fund, na!



No, vidiazni!



Dar tu de unde stii cum e Jennifer ? ca banuiesc ca n-ai avut placerea....

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Initial creeata de desprecopii

Jennifer a spus-o! Brad nu era asa de grozav in pat. Era chiar putin plictisitor.
Lumea a rasuflat usurata.
Si femeile dar mai ales barbatii.

Va rugam sa faceti acest test acasa: sa le spuneti sotilor, prietenilor, iubitilor stirea.

vrem sa stim reactia lor. va multumim anticipat pentru cooperare.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.



mai...daca el e plictisitor...pot schimba eu tacticile...asa ca...Brad...vino la mama!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput