pompa electrica Primii Pasi

pompa electrica Primii Pasi | Autor: apisica

Link direct la acest mesaj

Am comandat o pompa electrica Primii Pasi, are un pret foarte bun; ceea ce m-a dezumflat insa este taxa de livrare cu curier in Bucuresti: 20 RON!! Mi se pare mult raportat la valoarea produsului pt care platesc livrarea, mai ales ca majoritatea magazinelor online fac livrare gratuita in Bucuresti, cel putin pt o comanda minima de apx. 50 RON. Aveti cumva depozit pe Sos. Oltenitei, aproape de metrou Brancoveanu? Locuiesc in zona si mi s-ar parea mai convenabil sa vin sa o ridic personal.

Multumesc!

Aura

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Oooof! Imi pare rau ca nu am vazut mesajul mai devreme. Imi cer miii si miiii de scuze. cred ca o eroare de sistem (daca estea asa inca un IT va muri in chinuri!!!!) face ca si la comenzile din Bucuresti sa apara taxa de livrare. Poate din cauza optiunii de livrare prin curierat... nu stiu, o sa verific. Dar, FFFF IMPORTANT:
In Bucuresti, livrarile sunt 100% GRATUITE, nu se plateste nici un fel de taxa de transport peste valoarea marfurilor. Durata unei Livrari in Bucuresti este de obicei de 8-24 de ore de la Validarea telefonica a comenzii.

Imi pare tare rau pentru intamplare. Si daca va razganditi, un mail sau un telefon sunt suficiente pentru a re-activa comanda dvs.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apisica spune:

Asa cum am vorbit la telefon, am fost nevoita sa renunt la comanda din motive de pierdere lactatie
Insa e bine de stiut cu taxele 0 pt Bucuresti, chiar daca scriptul care calculeaza comanda e defectuos, gasiti o formula sa afisati undeva MAAAAAREEE - "livrare gratuita pt Bucuresti".

Toate cele bune,

Aura si bebelusha Ilinca http://s101.photobucket.com/albums/m41/apisica/Ilinca-Ana/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Pana la urma am reusit sa-i dam de cap bug-ului care ne facea problemele legate de taxele de transport loco.
Imi pare tare rau ca esti necajita din cauza lactatiei dar bb o sa creasca voinic(a) si sanatos(sanatoasa) si cu formula, chiar daca nimic nu se compara cu laptele matern. Si asta o spun din experienta proprie si personala, de mama de flacau crescut cu lapte praf.

Toate cele bune!

Mergi la inceput