Mamici casnice (60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Ai mai Dana cine vine peste tine?Fii serioasa...
Danelutza .Esti nascuta in aceeasi zi cu sora-mea..Aia e dracoasa rau.Tu nu pari asa...Sau nu te arati tu.
Ma duc sa pap si io ca iar ne-a prins miezul noptii nemancati

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

am venit si io in seara asta grasa si bronzata. Ce mai faceti, vad ca ati mai ramas pe redute, felicitari, si ca ati recrutat si noi membri....Anaaaaa pupa Stefanutul de la noi, bine ai venit si aici, asadar tot de Bambi sunteti indagostiti, da? Pup fetele toate si sa dau raportul rapid ca mi-e somn.!
1 Gogoasa mea a mai ramas la mare pana duminica cu bunicii ... bey daca n-am bocit seara asta cat n-am bocit eu in viata mea... nu stiu cum rezist fara ea... ufffff.
2 trenul merge infeeeeeeeeeeeect, de la Neptun la Buc faci 6 ore jumate minim.....la dus faci 7 ore, a innebunit CFRul
3 vremea a fost super, azi noapte a plouat insa....
4 m-am convorbit la telefonache cu Alinuta si Miha dar nu am reusit sa ma intalnesc cu nici una ....
5 Voi ce mai faceti???????? Cami pe unde mai e? Dana mamicule esti ca mine cu frica.... pup! Danelutza, Svetlana, Flaviaaaaa, Miha ce mai faceti???
Mai.... eu va las acum... Georgi eu ma apuc iar de vrajit..... pup dulce si noapte buna!!!!!!!!!!!


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Bine ai venit Andora
Ma bucur ca ati avut vreme buna.Hai pune ceaunul la foc ca avem nevoie de tine.
Ma retrag si io fetele.Ne auzim maine dupa ce o duc pe Stef la tara.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,5 ani) POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Hehe merci de primire, ceaunul il bag maine la foc maxim promit, bag la fiertura si niscai carnita din scoici ca cica are efect intreit... pupic
Mai oameni buni..ce fac eu sa nu mai plang pana=mi vine titiza de la mare?

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


buna dimineata!
v-a fost dor de mine?

hai ca dau eu cafeaua azi

vad un somn ca am adormit tarziu si printul meu vad ca se trezeste tot pe la 7 dimineata,bine ca acum doarme mai bine,avem inca un dintisor si mergem de-a busilea.
a si mi-a venit si fata de la mare,ce bine ca-mi era asa de urat fara ea

si mai revin daca reusesc ca azi e ziua mamei mele si ne chefuim.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Dana_ch uite ca apar si eu de dimineatza de data asta la cafelutza ta!

Eu pana va invat pe toate...mai dureaza ceva
andora nu este leac pentru dorul asta de prunci!!!Da las ca trece timpul si vine goanga acasa! cat mai sta la mare??Ia partea buna a lucrurilor, ea se mai distreaza nitel si se mai rasfata cu bunicii timp in care mai respiri si tu! de la mine!!!si multam de primire!

Eu azi cica as avea treaba muuulta trebuie sa-mi pregatesc papica si cum se trezeste puiul sa luam calea trotuarului si sa ne golim buzunarele, mergem sa achitam facturile si poate daca ne raman banuti sa cumparam si o mini piscina pentru Stefanel sa-i mai ocupam timpul ca tot e asa frumos afara.



Ana, mamica lui Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Danelutza suntem amandoua oare la fel de capoase, geloase si posesive???Io asa sunt...si cica ar fi de la zodie

Ana, mamica lui Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


BINE AI VENIT ANA

cum nu am mai intrat de cateva zile pe forum nu ti-am urat bine ai venit,dupa cum cred ca ai observa aici sun cela mai faine fete.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

multumesc dana!
Tot pe aici sunt...tare greu ma mobilizez...inca nu mi-am baut toata cafeaua, si pruncul inca doarme lafait in tot patutul dragul de el.
Stateam mai devreme si ma enervam pe punctele astea io care nu le-am bagat in seama pana acuma...ca tot se povesteste pe aici de ele...la cate mesaje sunt capabila sa scriu pe aici indata mi se fac si mie galbene sau mov sau cum or urma la rand......in fine, ideea era ca ar trebui sa nu se contorizeze toate mesajele astea...hm...


Ana, mamica lui Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

'neataaa!

Ma duc sa-mi fac cafeaua si revin!

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput