Impreuna, Timisoara (46)

Impreuna, Timisoara (46) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Bun venit tuturor in mica noastra Timisoara virtuala !

Asteptam cu drag toti timisorenii de pretutindeni, dar nu numai! Toti cei care iubesc Timisoara si spiritul ei, veniti cu noi, "Impreuna, Timisoara"!

Sarbatoritii lunii august:

Lucas, kupil de Gabi, 7 august


(pentru completari, va rog sa-mi trimiteti PM sau Email)

Trupa noastra (mereu in extindere) :



  • Silvana

  • Ionela-roxana

  • Doris-Alina

  • Gabi Rus

  • Mihi

  • Amutza (Amalia)

  • Ana68 (Ana-Maria)

  • alexa00

  • Anda

  • danitin

  • bulina_buclucasa (Lili)

  • Dorsilia

  • katik

  • Irina-Claudia

  • Diana1971

  • ValiM

  • pako (Felicia)

  • Caterinuta (Cati)

  • Thessa

  • Ciocolata cu piper (Angy)

  • Simona_filipas

  • karra80





FOTO CU NOI:

INTALNIRE 1
INTALNIRE 2
INTALNIRE 3
...
INTALNIRE 11
INTALNIRE 12
INTALNIRE 13
INTALNIRE 14
INTALNIRE 15
INTALNIRE 16
INTALNIRE 17


POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

gabi, multumim!


33+ +Krisztina (28.07.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Cafeneaua Dolores s-a deschis...
Poftiti la cafea...ceai, cereale cu iaurt, limonada...de azi servim si inghetata ...

Lume...lume...pana la urma vine cineva la intalnire???
Sa va aud...
Doar subsemnata si Gabi si-au anuntat prezenta?
Va convine mai mult maine, adica sambata?
Va rog sa scrieti cine mai vine...

Noi ne-am distrat excelent...in familie...
Am fost la Gradina banateana, am luat-o si pe buni, am mancat, am baut bere la halba, f. rece...am depanat amintiri...a fost super.
L-am sarbatorit si pe Radu, fiindca duminica e ziua lui, asa ca doi sarbatoriti pe ziua de ieri...
Am fost ieri dimineata la Mall, sa faca matusa mea cumparaturi pentru nepotica ei de 6 luni, Vanesa.
Azi vrea sa mergem la cimitir, la bunicu si la fratele ei...apoi la 16 o duc la gara...si apoi sunt libera...
O sa vin acasa sa vad ce ati scris, ce ati hotarat, nu de alta, da poate ma trezesc singura prin Unirii...

Gabi, vroiam sa te sun aseara, sa-ti amintesc ca trebuie sa deschizi cap nou, dar ai fost fata buna, si ai actionat la timp...pusi!
Ne auzim....
Un we placut celor care nu mai intra pana luni!


DORIS siINES

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

am spiderman, am spiderman. Primul lucru cand m-a vazut, a sarit la mine in brate, m-a imbratisat si mi-a zis "mami, ce dor mi-a fost de tine"
Doris, nu pot sa vin azi la intalneala, imi pare rau.

Va pup pe toate si va doresc un we linistit
Silvana si Spidermanu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata fete,

Doris,ce fain v-ati distrat!Mah,io zic LA MULTI ANI! sotului tau de pe acum si ii doresc tot binele din lume...Eu nu am sa pot veni diseara,asa ca va doresc la toate distractie maxima...
Silvana,bun venit Spiderman-ului acasica!...
Simona,hai ca ne adunam in gashca mare,pan' la urma,si punem de-un club de mitraliste contra inconstientilor.
Gabi,vorba gagicilor:da de-o pauzare!M-am distrat cu titulatura care mi-ai pus-o la sarbatoritii lunii:Super-Ana...

Fetele,sa aveti o zi minunata si plina de realizari!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

buna dimineata fetelor....nu am mai dat nici un semn din cauza ca de la Petrosani am adus-o si pe mama mea si catelul cu noi si am avut de umblat cu ea pri oras...si pe al medic cu niste controale si analize....in rest eu sunt binisor...ma omoara caldura asta de nu mai pot.....in legatura cu intalnirea va multumesc dar din pacate nu voi putea fi prezenta deoarece suntem invitati la niste prieteni la arad ca este aniversarea lor si cred ca vom ramne acolo pana dumunika...imi pare sincer rau...dar voi incerca data viitoare sa pot fi prezenta asta daca mai primesc invitatie....Va multumesc ca m-ati trecut si pemine pe listuta...va pup si distractie palcuta deseara...
Apropo....DORIS sa stii ca nu am glumit la inceput cand iti spuneam sa ma progamezi si pe mine la o freza

Va pe toate Karra care vrea sa fie .
http://pg.photos.yahoo.com/ph/carminutzaa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!!!

io nu pot sa vin la adunare, tare tare greu ma misc, acu' mi s-au umflat de tot butucii deja umflati. mi-e si cald, am si de lucru dar am si o viteza a melcului turbat...in concluzie, nimic nu-i bine

doris, fain v-ati distrat! io nu-ti spun la multi ani sotului acuma ca linga calc mai pot sa stau un pic, asa ca o fac la termen

karra, bine te-ai repatriat!!!m-ai facut sa pic in butoiul cu melancolie. am citit de petrosani si, normal, gindul mi-a fugit spre Retezat. locul meu preferat de la munte, am fost ani de-a rindul pe acolo, cutreierind in lung si-n lat. tare frumos a fost, dehh, si er in tinerete

silvana, deci te-ai linistit!. adica te-a linistit spiderman-ul

felicia, ia mai da un semn si pe la noi, ca prin alte parti te-am mai citit!!!

na, pupici la tat natu'


33+ +Krisztina (28.07.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari fetelor!

Doris: LA multi ani si multa sanatate la sotior si mama ta!

Eu vin deseara la intalnire daca se face.

Va pup pe toate,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_filipas spune:

Neatza buna fetele

Am intrat asa pe fuga sa va anunt cu parere de rau ca nu putem veni la intalneala. E ziua nasei lui Dragos. Initial programase cheful pe sambata. Dar s-a schimbat . Promit solemn ca data viitoare daca ma m-ai invitati vin cu catel, purcel si tot tacamul.

Va pupacesc pe toate

Simona si Dragos Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

intru scurt...sa va urez o zi buna si sa-mi anunt venirea daca se face intalneala...

Mihi
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Ciao fetele,

Eu am o stare de stres de nu ma vad. Am o mie de chestii de facut si am zis sa iau o gura de forum si apoi back to work. Nu prea am chef sa plec iar , dar daca mi s-a oferit ocazia asta am zis sa n-o ratez.
Plus ca brusc imi dau seama ca nu am ce imbraca, ce incalta, nu-mi mai place nimic, cred ca-mi intelegeti starea.
Mi-e groaza si de drum ca schimb 3 avioane , cara-te cu bagaje de colo, colo. Abia luni dimineata ajung la Lannion.
Acolo ma asteapta o colega care e deja in depresie din cauza lucrului asa ca, nu ma vad prea bine.

Hai, nu veniti cu mine careva?

Oricum, o sa am si acolo acces la toate net, mail, asa ca o sa mai intru sa ma mai linistesc alaturi de voi.

Va pup deci pe toate, sa fiti iubite si sa auzim de bine. Distractie placuta la intalneala.




POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput