Cum functioneaza magazinul Buburuza?

Cum functioneaza magazinul Buburuza? | Autor: Happiness_4_us

Link direct la acest mesaj

Vin si eu cu o intrebare: cand se va deschide?
Imi poti da si mie mai multe detalii despre functionarea acestor cumparaturi online?
Am vazut multe lucruri interesante pe site, par de f buna calitate si sunt nerabdatoare sa comand cate ceva pentru finutza mea care se pregateste sa vina.
Multa bafta!


Edit: eu am intrat pe subiect pentru ca aici am vazut mai multe raspunsuri si eram interesata de procedura comenzilor online. M-am gandit ca trebuie sa fie cineva in masura sa-mi explice cum functioneaza asta.




Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Draga Nana,
Am citit intrebarea ta si voi raspunde in cel mai scurt timp.
Multumesc pentru intelegere.

Edit: In primul rand trebuie sa-ti multumesc tie si celor care mi-au mai pus intrebari despre "metodologie" pentru ca mi-ati atras atentia asupra unei probleme: mi-am dat seama ca va trebui sa rescriu paginutele de informatii www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=2" target="_blank">Cum comand? www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=5" target="_blank">Cum platesc? si www.buburuza.com/Scripts/openExtra.asp?extra=9" target="_blank">Cum e face livrarea? O sa le fac mai simple si mai usor de urmat.
Si voi schimba si aspectul butonului "Adauga" - va fi mai vizibil.

In noaptea asta voi face modificarile.

Mergi la inceput