Scandinavii stiu DC... (120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

AMR- 4 zile
Lena, tu cit mai stai, shi cum dau de tine?

Edit: dedic mesaju numaru 4000 scandinavilor

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

quote:
Originally posted by iren
Edit: dedic mesaju numaru 4000 scandinavilor




...Daca poti!!... Io vi-l dedic pe asta 2716, si vi-l tot dedic pana ma hotarasc sa deschid un subiect nou, ca la mine numa' subiectele noi se pun.

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Uaileu breh ca greu mai e in campu muncii shiapa ei di munca...
1) NU VA RELOCATI. NU VA RELOCATI IN ROMANIA.
2) M as fi suparat mai putin dak ar fi trebuit sa imi fac tatuaj decat ce m am ofticat ca a pierdut Elvetia :(((. Mie mi s tare simpatici elvetienii cand se uita la fotbal, ca isi sustin neconditionat echipa - is super fair play (acuma, IRen, poate la tine n or fi asa, da la noi la meciuri e super atmosfera - stiu sa castige, stiu sa piarda..super). Anyways, echipa ar trebui data afara - sa-l pastreze numa pe Zubiiiiiiiiiii.
3) Jermania a jucat nasuol, pacat de Arjentina :D.
4) Allez les bleus...asa mai in surdina, din solidaritate cu colegu francez.
5) AMR o luna jumate pana la vacanta :((((((LIke a fuckin lot of time.
Multi ani la toti sarbautoritii zilei/lunii/anului ca nu stiu niciodata cand mai intru.
Un sfarsit de saptamana sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

irenu eu sunt in holandika acuma si cred ca de-abia prin august, pe la mijloc spre sfarsit ajung in romanika.
cat despre relocare, este vorba despre o reprezentanta olandeza care se vrea deschisa in Bucuresti, desi de curand asta de vreo 3 zile am o alte propunere, daca va vine a crede sa lucrez pentru o comapnie romaneasca, dar aici...pana una-alta ma distrez aici, cu soarele buclucas al tarilor de jos...azi am fost cu fetele la shopping si tare bine e sa te plimbi, sa cumperi sa savurezi miscarea poporului curgator ca un rau pe trotuar, sa stai pe urma pe malul fluviului Ijssel care este cam de marimea Oltului dar asa pompos denumit fluviu :)) si sa te uiti la barcute.

Lena si t-rex Freya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

salutare copii frumosi! sper ca nu m-ati uitat! am venit o tzara prin poiana sa vaz ce mai ziceti! intre timp mi-a trecut si supararea, habar nu am de ce ma suparasem...intre timp am fost extrem de ocupata, am bagat si o delegatie la Bucuresti, o sa mai fie si altele, imi pare rau ca nu era si Sabina in town, se da la mare...

annie, chiar nu stiam ce mai faci, vaz ca stai bine cu moralul...
Nu stiam ca a fost deja meciul cu Germania, ma duc sa vad care a fost scorul, asa de microbista sunt incat stiam ca meciul asta e Duminica...

iren ma bucur ca esti albastra, ma dau si eu albastra, imi place mult

cata, ciudata faza cu punctele, cred ca de la atata moderare ti se trage vezi, daca ai fost fetitza rea...

Copii, am intrat si eu pe chat si nu am vazut pe nimeni in zona, regret, sper sa va gasesc mai tarziu, daca nu, puneti de-un YM si nu ma uitati, raman online....

Mai am si eu o nelamurire: ce pisici e cu forumul ala sau chatul ala de discutii moderate? eu am fvazut un link din chat, nu si din forum...care e ideea? exista? care e treaba cu el? ... asta daca stie cineva...

va pup si mai revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

quote:
Originally posted by roxana1974
cata, ciudata faza cu punctele, cred ca de la atata moderare ti se trage vezi, daca ai fost fetitza rea...



Nooooo-i adevaraaaat, is blocata dinainte sa fiu moderata... Iar eu rea n-am fost niciodata bei!

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Io atit am de zis:
Vive la France!!!
doruletule,e cazu sa dai de beut in poiana
Edit ca mai avem un motiv de bucurie:sofia misicu e moderator!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

asa e Rayu, sa curga sampania!!
Aci e concert de claxoane si focuri de artificii zici ca batura si pe mama brazilienilor si a nemtilor la un loc!

Allez les bleus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

cu-raaaaat! bravos! sa bem!



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

'Neata, poienari! Sa nu mai recunosc DC-ul...cu greu v-am gasit, asta dupa ce nu mi-am nimerit parola de citeva ori...ca deh...la batrinete, memoria-i scurta.

S-a schimbat la fata DC-ul doar sau mai sint si altele pe care eu nu le vad?

Sint pe plaiuri mioritice infierbintate...zau...In Granada erau 43 de grade dar era mai bine decit in Buc la 35...Caldura mare!!! Azi e mai bine dupa atita ploaie...

Va pup si incep sa dau telefoane, desi nu am decit pe cel al Sabinelului...Iren tu cind vii? Ai tel? Eu stau pina pe 15, asa ca ma oftic de pe acum ca va intilniti dupa ce plec.

Pupici la toata lumea! Mai vin!

flori cele "Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea invat de la fiece trecator." R. W. Emerson

Mergi la inceput