Sarah Connor a nascut a doua oara!!

Sarah Connor a nascut a doua oara!! | Autor: karmyna

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Filen dank für die vertfole information. Vir farsteen ale zer gut doici. Dar chind haist Summer, odar! Gut, das es im zomer geboran wurde. Stel dir for, vere das in einar anderen sezon pasiert, das arme beibi hete Frühling oder Herbst haisan müsen. Die eltern, nau coment!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Nu ne traduce si noua cineva?

Poate ma insel dar ati luat-o pe aratura (adica pe langa regulament)

D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Multe multumiri pentru valoroasele informatii. Noi toti intelegem foarte bine germana. Copilul se cheama Summer, nu. Bine ca s-a nascut vara. Imagineaza-ti daca asta s-ar fi intimplat in alt anotimp, bietul bebelus s-ar fi chemat Pimavara sau Toamna. Parintii, fara comentarii.
-postarea mea nu a fost lipsa de respect fata de membrii, ci o forma de protest.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Blue eyes, dar stii germana, care-i problema?.
Stai ca stiu: incalcarea regulamentului conform caruia limba de pe forum este romana. Totusi titlul este in romana, acorda si tu circumstante atenuante!

Sper ca fetita Summer, care s-a nascut cu un defect la inima, sa treaca bine peste operatia care i se va face peste cateva saptamani. "Bietul bebelus" - cum a spus blue eyes. Dar numele intreg este Summer Antonia Soraya - nu scrie in articolul de mai sus, dar am citit in alta parte.
Cei doi mai au un baietel de 2 ani, Tyler.


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

oauuuuuuuu
dati repede un link in kineza ca pun si io un articol!
As fi acordat circumstante atenunante daca scria 2 vorbe 3 cuvinte in romana, asa pe post de mini rezumat al articolului.


Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si cu ce ma incalzeste ca titlul e in romana, cand continutu' mesajului e in germana... ca io asa vad lucrurile...

O fi ceva atat de spectaculos ca Sarah Connor a nascut a doua oara? Mai sunt si alte femei care nasc si a doua si a treia oara... Poate ca este... dar cum nu pricep ce scrie... pentru mine personal, informatia din acest mesaj este egala cu 0


blue eyes



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmyna spune:



Buna fetelor...

Imi pare rau ca linkul nu e in romaneste...mai deschisesem un subiect unde scrisesem in romaneste despre articol dar vad ca a disparut...

Este vorba despre Summer fata Sarei care a fost nascuta acum 6 zile shi au depistat ca are un defect la inima shi vor face totul cu putinta sa o opereze peste cateva saptamani...Tinerii parinti sunt foarte bukurosi de venirea pe lumei a fetitei....spunand ca fetita era un copil dorit...fetitei ii merge bine shi pana se va hotara unde va avea lok operatia au voie sa o ia acasa..Fata se numeste Summer Antonia Soraya iar numele de Soraya provine de la mama Sarei...

Sa se faca sanatoasa...



sper sa nu ma certati:((

va doresc o zi buna..



http://photos.yahoo.com/crista_222000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

karmyna, inseamna ca si eu sunt de vina deoarece am vazut doua subiecte cu acelasi titlu deschise de tine, mi s-au parut la fel cu diferenta ca la acesta deja se postasera raspunsuri, unul trebuia sters...deci...l-am sters.

si ca sa fim in ton cu topicul, sanatate mamei curajoase si fetitei.

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

Multa sanatate micutei Summer Antonia!

Ma sperie faptul ca la eco nu s-a vazut Incredibil, zici sa faci toate controalele sa stai linistita ca vine bb sanatos....si uite
Sunt sigura ca Sarah a facut toate analizele si eco posibile.......ufff, sa treaca cu bine micuta de operatie si multa putere parintilor.

Un sut in fund, un pas inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmyna spune:

buna for2nity

aha deci tu ai sters subiectul e ok ma mirasem cum a disparut asa...dar shi eu sunt de vina ca nu am raspuns la subiectul cu linkul in continuare nu trebuia sa deschid alt subiect...dar acum e ok...de alta data o sa fiu mai atenta....

o zi buna...

http://photos.yahoo.com/crista_222000

Mergi la inceput