Clubul nurorilor (63)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

si eu pe aici desi e multa liniste
se pare ca si concediile sunt de vina

Lavinia vremea la mare inspre bine am vorbit cu fiu-miu la telefon este la Costinesti -azi vreme buna cu soare dar bate un vint teribil si din cauza valurilor extrem de puternice salvamarii nu le-au dat voie sa faca baie in mare doar nitel la mal sa intre numai cu apa pana la genunchi.
Sper si eu ca de maine sa fie super vremea si pentru tine si pentru Cristi.
Oricum bafta la examen si concediu placut cu soare, apa calda , odihna si buna dispozitie-

Viitoarelor mamici-Andreea sa-ti traiasca dolofanica de fetita nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios si cuminte noaptea.

Marina- si tie un bb sanatos dolofan si cuminte-sarcina usoara.

Flavia nu mai treci pe la noi? am inteles eu bine sau nu ?

Cami
-ce mai faci? cum merge cu treburile acasa dar copiii ce fac?

Bine ai revenit Florina-ne mai dai vesti despre tine ?credeam ca ne-ai uitat -ce-ti face baietelul?

Alynuta-a plecat seful? trimite-l la odihna la mare , munte numai la servici nu- spor la treburi ca mai ai putin putin,

Restul fetelor-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Se īntālnesc un negru si un alb la piscina. Zice
Albul:
- Eu cu scula mea pot masura temperatura apei!
- Nu cred, zice negrul.
Intra albul īn apa, iese afara si zice:
- 19° Celsius.
Negrul controleaza cu termometrul si īntradevar...
Albul zice:
- Probeaza si tu acuma...
Intra si negrul īn apa si zice:
- De temperatura nu pot sa-ti spun nimic dar apa e adānca de 45 cm... !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Marina, foarte bine faci, carentele alimentare nu-s ok in timpul sarcinii.

Buni, sefu a iesit acum un ceas si ceva, dar si-a lasat laptop-ul... inseamna ca se intoarce... Si ce ma bucuram eu ca e in concediu saptamana asta si pot si eu sa o zbughesc mai repede acasa (nu oricum, ci cu constiinta - adica nu ies in pauza de masa, dar o tai mai repede spre casa). Deci, nasol moment, ce sa zic. Sper macar de maine sa nu mai vina, joi oricum cu el sau fara el trebuie sa-o tulesc la amiaza pana la florarie sa dam comanda la buchete. In concluzie: abia astept sa se termine saptamana asta.
Eu sper sa fie vreme buna si la Cluj, ca azi ma apuc de smotru si am o gramda de geamuri de spalat.

Nico, ce bancuri porcoase ne spui...

Nunta noastra

Pregatiri

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salut,fetele!
Noi tot cu treburi,ne-au lungit meseriasii astea...azi dau un rand...maine altul si tot asa ne tin incurcati...astept sa terminam odata sa-mi vad si eu casuta curata si frumoasa!
De soacra am cam scapat,zic eu,me-a zis tanti de la asociatie ca a facut cerere si s-a scos de la intretinere...asta-i o dovada ca ne paraseste !
Fla,nu putem sa vindem apartamentul daca nu semneaza soacra...asta e,ne-am impacat cu gandul...!Dar tu?Ce ziceai,dragutzo,cu pauza aia...cine te-a suparat...zi-mi mie imediat ?

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fla, de ce nu vrei sa mai vii pe dc? Te-a suparat ceva? Si eu intru mai rar acum, ca am treaba la job,dar tu, care esti sufletul noricilor? fata si sa faci cum crezi tu ca e mai bine

toate fetele si fug la treaba

Lavi, sa ai vreme frumoasa si sa vii bronzata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by lavinai

Sper ca azi iubi nu e foarte obosit si imi face niste poze ca sa va arat burtica.

Andreea 35+
POZE





oaaaa super!!! si eu vreau sa le vad!!!!! le pui pana diseara???? ca maine nu am cand sa le vad, si panggg...

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

[/quote]

Sper ca nu intarzie iubi. Teoretic la ora 4 ar trebui sa fie acasa, si o sa ma pregatesc pana atunci...daca am timp. Ca mai trebuie sa fac si mancare. Eu de cand m-am trezit ma joc Cred ca am luat-o razna rau de tot. Am niste jocuri mici, care sunt bune si la birou cand nu ai de lucru sau vrei sa-ti enervezi seful.

Andreea 35+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

andreea, eu sunt pe aici , pana pe la 23 diseara...., ca mai am de facut niste modificari la proiectul de licentza!! asa ca astept!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cami, ce bine ca ati scapat de soacra! Lasa ca terminati si casutza si o sa fie super bine.

Nunta noastra

Pregatiri

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by bunicuta

Lavinia vremea la mare inspre bine am vorbit cu fiu-miu la telefon este la Costinesti -azi vreme buna cu soare dar bate un vint teribil si din cauza valurilor extrem de puternice salvamarii nu le-au dat voie sa faca baie in mare doar nitel la mal sa intre numai cu apa pana la genunchi.
Sper si eu ca de maine sa fie super vremea si pentru tine si pentru Cristi.
Oricum bafta la examen si concediu placut cu soare, apa calda , odihna si buna dispozitie-





sper sa se indrepte vremea. asa tot anunta!!! oricum ne-am hotarat maine dupa masa plecam!! faza nasoala e ca facem cam 13 ore pana acolo.....

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by lavinai

andreea, eu sunt pe aici , pana pe la 23 diseara...., ca mai am de facut niste modificari la proiectul de licentza!! asa ca astept!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."




Rezisti pana la ora aia? Ca eu abia astept sa ma pun in pat si sa dorm. Nu stiu ce o sa fac cand o sa nasc. Ca eu sunt o somnoroasa.... As dormi 24 din 24 daca s-ar putea. Si iubi e la fel. Cred ca o chem pe mama la mine sa stea cu bebelina ca sa putem dormi. Si sa ma trezesca cand sa ii dau de mancare

Andreea 35+
POZE

Mergi la inceput