Bebelusi celebri

Bebelusi celebri | Autor: Teodora D.

Link direct la acest mesaj

S-a vorbit mult despre "printesa" lui Tom Cruise, Suri. Dar "cel mai celebru bebelus al planetei" este Shiloh,fetita cuplului Jolie-Pitt. La Hollywood, dar si la noi, are loc un veritabil "baby-boom", o multime de bebelusi cu parinti celebri vor veni in curand pe lume. Si vor purta nume care mai de care mai interesante-la noi sunt Rianna, Ayan,Ayana, in alte parti-vedeti aici.
Dar pentru ca amintii de Brad Pitt, am gasit o poza cu el cand era www.starswelove.com/scriptsphp/showimg.php?imageid=19485" target="_blank">copil; alti copii-ajunsi azi celebri-puteti admira www.starswelove.com/hollywood/child/child01.htm" target="_blank">aici.
Am citit undeva ca femeile insarcinate se "identifica" si compara cu vedetele care sunt gravide in aceeasi perioada cu ele;cam in aceeasi perioada cu mine au fost insarcinate Corina Danila, Mihaela Radulescu,Heidi Klum (cu primul copil, acum e cu al 3-lea, tata-Seal, simpatia lui Denizel),Gwyneth Paltrow cu Apple, dar cel mai mult am simpatizat-o pe Dana Razboiu, al carei baietel,www.viva.ro/index.php?c=2&a=3412" target="_blank">Victor, e cu vreo doua luni mai mare ca baietelul meu.
Voi ati avut/aveti o astfel de simpatie?
Va place si voua sa cititi in presa/pe net despre bebelusii cu parinti celebri,va intereseaza numele lor, camerele lor, greutatile cu care parintii lor se confrunta la inceput(aceleasi ca ale noastre,oamenii de rand) etc?
Desigur, daca veniti si cu poze cu bebelusi celebri e si mai bine,sa-i admiram aici!


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Foarte interesant subiectul...poate mai vedem si noi mamicile celebre cu bb-ii in brate si ne mobilizam si noi...sa mai uitam de silueta pana una-alta si sa ne punem pe treaba!

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Eu am fost gravida in acelasi timp cu www.youtube.com/watch?v=QA4Q20FendY" target="_blank">Charlotte Nilsson Perelli,cistigatoarea Eurovizionului din 1999 din Israel.A fost un intreg hauhau baubau in toata presa suedeza,tot suedezu astepta sa nasca diva,si io nu puteam sa pricep ca fata s-a intors la munca dupa doua saptamini,si arata superb.
Suedezii chiar il numesc pe micutzul nascut de Charlotte :eurovizion baby:)

Mergi la inceput