Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

quote:


Cristina, pe unde ai iesit din tara? Ca io visez la acest duty free... si indiferent unde e , pe acolo iesim...
Multumesc mult,



Elena & Maria Bucuria



pe la vama veche este acest duty free

Cristina, din pacate n-am mai apucat sa vad mesajul tau inainte de plecare...ma bucur ca v-a placut si v-ati distrat

Eliza 31+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy26 spune:

Cristina, ce ma bucur ca a mai adus cineva noutati despre Sunrise !
Avem si noi rezervari acolo si toate informatiile cu care veniti dunt super folositoare ....
Sa inteleg din mesajul tau ca ai fost multumita de hotel si de mancare ??Gustari la piscina ( intre mese ), inghetata , prajiturele erau ? Ca noua asa ne-au spus la agentie ...Iar hotelul -Ok? Stelele lor sunt ca ale noastre?
Ce sa te mai intreb eu ....A, ceva distractie nocturna ( cluburi , disco)gasim?

Merci mult si orice ti se pare interesant de stiut ..nu ezita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Tinand cont de distanta parcursa de Cristina, trebuie sa fi iesit pe la Vama Veche.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Noi sambata noapte plecam pt a 3-a oara in Bulgaria pe anul asta, de data asta la Albena. Sper sa nu fiu chiar dezamagita, desi sigur e mai "jos" decat Nisipurile. Oricum, fetele mele au fost foarte incantate, au zis :" mami, putem sa venim mereu la marea asta?".
Abia astept...

PS. Nu stiu daca v-a povestit Eliza, dar H. Marina 5* din Nisipuri este SUPER! O sa incerc sa pun cateva poze.

Laura si bebitele: Bianca (7 ani) si Ramona (4 ani)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

gata, s-a confirmat!
Mergem la Oasis,Albena din 7 August!
Mai vine cineva?

Si chiar sah, chiar nu stie nimeni nimic despre Oasis,Albena?



Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velma spune:

Ligia, si noi am vrut initial sa mergem la Oazis. Este situat la 250m de plaja si din cate am vazut noi (www.albena.bg) este superb! Vacanta placuta!
Apropo... cu autocarul n-a mers nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Eu tot caut rezervare la Laguna Beach in Albena si nu mai gasesc... am incercat balkanair, nova, solis travel, si nu mai au in august... Sunt tare trista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

Rozi, incearca si aici:
www.apsatravel.ro/extern.php?localitate=Albena" target="_blank">http://www.apsatravel.ro/extern.php?localitate=Albena
Eu am fost anul trecut prin agentia asta in Antalya si la Mamaia si au fost seriosi. Anul asta mergem tot prin ei si in Bulgaria, dar la Nisipurile de Aur.

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze petrecere 2 ani
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nunus spune:

... Sau www.abtravel.ro Eu am vorbit cu ei si mi s-au parut ok. Sper sa te ajute.
Bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_ina2000 spune:

Buna Rozi ,
eu zic sa incerci si la Almatour adresa www.almatour.ro si deasemenea si la cei de la Eurolines care ofera si ei prin agentia lor de turism bilete in Albena.Sunt destul de prompti si unii si altii si poti sa te bazezi pe ei.
Succes!!!

Mergi la inceput