Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

multumesc mult Nunus!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Mess, mai intrebi ?! Spune repede tot ,am niste emotii ,sper sa fie de bine !
Noi plecam pe 10 august si cu copilul asa ca iti dai seama ca ma intereseaza orice amanunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

Ok, o sa scriu despre hotel cate ceva.
Camerele sunt mari. Pentru ca am mers cu copilul de 2,5 ani, am avut un pat dublu ( de fapt doua paturi lipite) si o canapea extensibila unde a dormit cel mic. A cazut de doua ori din pat in cursul noptii, in ciuda eforturilor noastre de a securiza zona. Camera nu era luxoasa, dar era placut si confortabil. De curatenie am avut parte cred ca de vreo 4 ori,poate 5. Eu am solicitat la receptie sa se faca curat in functie de programul de somn al copilului, pentru ca in prima zi, in timpul odihnei de dupa amiaza, camerista ar fi vrut sa se apuce de treaba. se discuta foarte civilizat si drept urmare, a doua zi era curat cand ne-am intors de la plaja.
Mancarea este din belsug si variata. Cred ca oricine poate sa gaseasca ceva pe gustul lui, oricat de fitos ar fi cu masa. Seara, este program pentru copii, adica sunt niste animatori angajati care canta si danseaza cu copii, in germana ce-i drept, dar copii se adapteaza, asa ca nu-i problema. noi am suferit ca n-am putut sta si noi la bar seara, cum faceau alte cupluri, dar asta e, cand o sa creasca copilul. Era o atmosfera foarte frumoasa. Noi mergeam pe plaja , ca marea majoritate a romanilor, dar nemtii stateau toata ziua la piscina si ocupau inca de dimineata cu prosoape sezlongurile de la piscina.
In ansamblu, a fost foarte bine. despre mancare s-a tot scris, asa ca nu mai intru in detalii. O sa fie bine, o sa vezi. Bine e sa nu aveti de stat in vama, ca noi, la dus, am avut in fata 30 de masini si a fost cam greu de suportat sederea acolo.
daca mai e ceva, te rog intreaba.
camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns firutza spune:

mess,mergem si noi la Albena,dar la Oasis,la Kaliakra n-am mai gasit locuri ,desi acolo as fi vrut...te intreb,pe plaja-cat costau sezlongurile,umbrela;loc de parcare se gaseste?cazarea incepe la 13,ne-au zis de la agentie dar daca ajungem mai devreme ...;ai avut all?
merci de raspunsuri! daca mai apar intrebari mai scriyu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

continuati aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80739

Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput