Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

ramonzca79, masina e in leasing sau e pe numele socrului?
Daca e in leasing trebuie mers la societatea de leasing ca sa va dea o hartie ca perosoana x sau perosanele x si y au voie sa conduca masina pe teritoriul Bulgariei in perioda ....



Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

...SI daca e pe numele socrului se merge la notar pentru procura si imbogatit notarul :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

aham....multam' pt raspunsuri...dar ma gandeam ca trebuie ceva si de la leasing si de la socru in acelasi timp....ma gandesc ca exista ceva"..." intre ei (act)deci doar de la leasing trebuie....dureaza mult asta sau se da pe loc.....???

nunta oradea-5 august
nunta ploiesti-13 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisu spune:


Buna Crisu,

Se pare ca nu-mi dai vesti prea imbucuratoare. Noua de la agentie ne-au spus ca avem pe langa cele 3 mese si gustari de gen pizza, prajituri, fructe, inghetata, asta intre mese. Si ca bauturile se pot servi si de la bar si de la piscina, idem gustarile.Cum este? Ati avut asa ceva? Daca nu mai era mancare, nu ati solicitat sa va aduca? Ce ati facut? Noi mergem cu 2 copii mici, deci iti dai seama ca sunt ingrijorata de ce mi-ai spus. Te rog, sa-mi dai mai multe amanunte.

Multumesc

Cristina , mami de Alex si Adi
Buna,
Bautura era, insa mancarea era intre mese doar: pateuri, caise, fursecuri(care se terminau prea repede. Erau si vreo 10 felii de panine cu unt si salam(cel de dimineata), dar copiilor e clar ca nu ai ce sa le dai. Am pierdut masa de la pranz intr-o zi si la ora 14.45 am vrut sa mergem sus(la mezanin e barul cu mancare, in alta parte nu primiesti decat bautura) sa luam ceva. Erau doar 5 sandw. cu salam, baietelului meu nu am putut sa-i dau si caise. am cerut pizza si hamburg. ceva sa mancam si cel de la bar a dat din umeri. si am rabddat de foame pana la 18.00. Ingheata se da numai la masa de seara(dc apuci) si nu in afara orellor de masa.
Ref. la pers non-grata, ei se uita ffff urat la tine dc ceri bauturi alcoloice, iar dc depasesti mai mult de 2-3 pahare, credeti-ma ca nu-ti mai vine sa ceri. Au o greata in ei...
Pacat de frumusetea hotelului.


mami Cris si bb Alex(05.11.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris-gabi spune:

Multumesc, pentru lamuriri, chiar daca nu sunt cele la care ma asteptam. Eu am de gand sa fac scandal, daca patesc ca tine. Oricum noi o sa luam legatura cu agentia sa vedem ce zic ca se intampla daca nu respecta contractul ( pachetul oferit corespunzator celor 4 stele - care spui ca nu prea sunt).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

A fost cineva la hotel Yavor 4* - Nisipurile de Aur?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinash spune:

Salut, urmaresc de la primele mesaje tot ce se scrie despre vacantele in BG, merg si eu saptamina viitoare la Nisipuri, hotelul Perla, a mai fost cineva? stie cum sunt conditiile? La Nisipuri nu am mai fost, dar dupa alte pareri si opinii am inteles ca e OK.
Anul Trecut am fost la Pomorie, un orasel linistit si foarte dragut, cine vrea detalii despre orasel pot sa va scriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Doina, vreau eu detalii despre Pomorie si despre zona de sud, in general. Cit de departe e de Nessebar si de Sozopol? CUm sint preturile pe acolo, ce mai e de vazut mai interesant, in satele dinspre Turcia ai fost? Mersi frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreena spune:

eu sunt in pregatiri si facut de bagaje......plecam maine in zori:); o sa iesim pe la Vama veche

am o intrebare: se gasesc tigari kent 4 si parliament extra light acolo (Nisipurile de aur)? cand am fost in austria parliament extralight nu se gasea.....

a si inca ceva am inteles ca acolo apa plata ar avea alt gust.asa e?

Poze cu toata Familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Tigari si bautura iti iei din vama, nu gasesti nicaieri la un pret mai bun.

Mergi la inceput