Bulgaria - impresii:drum,hoteluri,statiuni,etc(2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

quote:
Originally posted by mess4u2000
si si pe mine ma intereseaza daca suntem obligati sa avem in masina extinctor,trusa medicala etc. pentru drum.
Camelia



Camelia, eu stiu de la sotul meu ca trebuie toate astea: trusa cu data de valabilitate in termen, triunghi reflectorizant si extinctor.. din astea d-ale soferilor... e destul de loterie: adica 20 masini nu sunt verificate si una este, dar mai bine le ai (sau le imprumuti de la prieteni care nu au nevoie urgenta de ele).

Eu sa stii ca recunosc ca vreau sa ma pun bine cu tine ca pleci fix inaintea mea la Kaliakra si vreau sa aflu cu ce impresii vii.
Iar cu AC-ul, camerele din corpul nou stiu ca au... dar asta nu e o informatie verificata, asa ca nu garantez pentru ea.

O saptamana faina,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danclau25 spune:

buna fetelor.ma numesc claudia si impreuna cu sotul meu voi pleca la hotel Nona din Albena pe 14 august.stie cineva ceva despre acest hotel,impresii,pareri,etc...daca se poate folosi piscina de la hotel Boriana sau Elitsa.unele agentii spun ca are piscina,altele nu scriu numic de piscina din tot ce am cautat si citit pe net.va multumesc anticipat.claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

eleni, tocmai am vorbit cu colegul meu de birou care este acolo, dar ce-i drept nu l-am intrebat daca la vama a fost intrebat daca are trusa&co. Iar despre AC , cum ne-o fi norocul! In factura scrie ca avem camera tip "A", dar ce inseamna asta vom vedea. Sper sa nu uit sa intru pe net pentru a impartasi experienta. Altfel, drum bun!
camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Bineinteles ca asa cum ma asteptam nu se mai gasesc locuri in Albena iulie. Camelia, poti te rog sa-mi spui pe ce site ai facut rezervarea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefana spune:

Uitati aici toate camerele disponibile in Albena in iulie si august

Poze
It's nice to be important, but it's more important to be nice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

Danielai, am rezervat pe chelaru.ro, acesta fiind un dealer al bg tours, operator de turism din Germania. Problema e ca site-ul este in germana, dar chelaru iti scrie aproape detaliat in partea stanga a paginii ce trebuie sa faci ca sa rezervi. M-am uitat chiar acum si sunt inca locuri in Albena la destul de multe hoteluri. iar preturile sunt mai bune decat la agentiile romanesti.
succes, Camelia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Camelia, multumesc frumos.

Poti sa-mi spui te rog linkul cu Hoteluri din Albena, ca eu daca ma duc pe Hoteluri 4 stele fara transport nu-mi listeaza nici unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Stefana, multumesc si tie, dar acolo mai sunt doar zile dispersate, max 4/5 consectutive

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Stefana, vroiam sa spun pt hoteluri cu AI cum caut eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

lauraaaaaaaaaaaaa...unde esti????nu te-ai intors cu noutati si poze???

nunta oradea-5 august
nunta ploiesti-13 august

Mergi la inceput