Scandinavii stiu DC... (119)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Deci puteam sa trag bikini (cu greu ce-i drept) si nu ma vedea nimeni?

Anamaria mama la Nick (8)& Alex (5)

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Io a doua oara in bikini nu mai ies pe plaja, clar!

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Pe unde umbla Irina noaptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

si io am bikinei, sa-i mai pun? ca paharele sunt tot goale...

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Ok, hai sa vorbesc putin singura...sa va spun despre we minunat pe care l-am avut. Moneasa e o statiune frumoasa, linistita si cu un peisaj mirific. M-am indragostit! La intoarcere am venit prin Deva si am urcat la cetate. Super!

Singura problema a fost Silvia, a fost bolnavioara, a facut aseara si febra. Tuse urata...pacat de vremea asta frumoasa ca sta acum in casa .

Si sa va mai spun scopul we la moneasa, mama a avut intalnirea de 39!!! de ani de facultate, intalnire pe care o fac de 25 de ani incoace, anual, de fiecare data in alta locatie. Si tot din 5 in 5 ani se intalnesc la Cluj, orasul unde au absolvit. O vremme, cand eram eu liceana, mergeam si noi copiii cu ei la intalniri, era inca pe vremea aceea ceva deosebit. Am amintiri foarte fumoase.
Nu va mai spun ce diistractie au tras acum colegii lui mama ...dans si veselie pana noaptea tarziu, sunt ceva de neegalat la varsta lor! Eu ii iubesc!

Asaaaaa, iar azi am fost la interviu...a fost ok din punctul meu de vedere, sa vedem ce spun ei, ca sunt mai multi candidati, pe lista ce-am vazut-o mai erau 6.

Ok, nu se-arata nici o beuturica, stau degeaba in neglije pe canapea, imi strang paharele si plec la nani, precis ca o sa apareti dupa aia !

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Eu in bikini am fost ieri (la piscina) si ca urmare azi tusesc, imi curge nasul si stau cu plovarul pe mine. Si mai am si febra. Sau o fi de la insolatie?

Asa ca nu va potriviti la yank, ca nu-i serios. Pe mine m-a lasat cu morsele fara spatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Bre,o facui lata,v-am lasat singurele in bikini.Foolish me.Din nefericire ma scoasera unii cu japca la ceva carciuma,si am zis ca oricum fiind de-ai casei o sa va descurcati si fara mineDa facand inventarul,vad ca shampania e bauta,mucuri cu ruj dubios in scrumiera(cred ca a fumat spurcaciunea aia de babusca),Rapirea din Serai e la locul ei,nutella e neatinsa...Ahhh,cineva bau spirtu medicinalFacem ancheta....maine.Pup,ma duc sa fac curatenie ca vine vika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Cre ca n-o sa mai intru de-acum incolo decit aci, la prieteni, un oki ride, etc, adeka subiecte absolut inofensive, ca vad ca-i invazie de tute pe DC, asha cevaaaa Stau shi ma enervez pentru toate fericitele, cre' ca nu-s normala!
Ieri fuseram pin la urma la Lidl, shi-am ajuns la concluzia ca cele de acolo, mai ales cele de la casa, sint angajate pe criteriul de ne..., cu cit ai mai multe zile/saptamini/ ani de neprelucrare, cu atit ai shanse mai mari sa lucrezi la Lidl , altfel nu-mi explic de ce-s atitea muraturi...
Aci e tare frumos, treij de grade shim de gind sa ies cu plozii la balta. Pup shi poate va deskid io livingu meu, ca vaz ca Yanku e exkibitzionist, v-a pus sa va dezbracatzi shi el s-a pitit intr-un boskete la privit
Edit: Aci gasitzi perle de-ale Juliei

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Salu', salu' :-)) pffffui, abia astept furtuna de miine, ca ma topesc nu alta. Azi la ora 7 dimineata erau 33 de grade!!! Sahara, nu alta!!!.....ma duc sa beau o bere rece fiindca merit Va servesc si pe voi, ca tocmai ce-mi indeplinii targetu' de 10 si la oralu' lingvistic si la academie (la academie am ratat 11-le la mustata ca mi-am branduit colectia Tulip, fara sa bag de sama ca au danejii o firma de cirnati cu numele asta ...mama lor cu cirnatii lor cu tot!!). Io asta seara ma duc sa celebrez si daca stati mai mult pe la iren, ne-ntilnim acolo...pup-iu fooooarte calduros
PS mihaela, io tin in continuare pumnii strinsi...ma duc acu' sa-ti controlez si pozele de la Moneasa

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

lilutz felicitari si

io is fan Tulip, de la ei cumpar si www.tulip.se/admin/produkter/varor/images/Roktbogsvartpeppar,575g.jpg" target="_blank">sunca chiar si aia de www.tulip.se/admin/produkter/varor/images/Julskinka.jpg" target="_blank">Craciun ca-i gata fiarta
da' zi-ne mai multe despre Tulip-ul tau

mihaela si io tin pumnii

si aici e o zi splendida, io m-am retras la umbra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Asaa...Adeluctzo, pune destu' pe rana, ca-acus te-ntreb care-i legatura intre cirnati si lalea, haaa Macar io avusei logica, fiindca firma mama e holandeza si se numeste si "Ghiveciul lui Poul" :-)) Anyway, tulipu' meu fu ultimu' contact cu designu' de haine, pentru ca am decis s-aleg designu' tehnic (de spatiu, de objecte, poate de advertising) si, data fiind nota de azi si educatia mea anterioara, salvez trei ani de studii, ma duc direct in master...de fapt asta e bucuria mea cea mare!!! :-))
Mihaela, tare frumos pe-acolo, la Monoeasa; la fel si cetatea Devei, pe care n-o vizitai niciodata!! Mi-o placut si cupilu' din frigider
Gata...am plecat ...

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput