Absolventi CN "Mihai Viteazul"Bucuresti-aici!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:



Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday spune:

Super poze, Iepumic! Foarte frumosi sunteti! Si mai ales fericiti si zambitori in toate pozele! . Sa nu dispara niciodata zambetele voastre!
P.S. mai vreau poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Sunny foarte multumim! Am mai adaugat cateva poze pentru tine in album. Am vrut sa mai creez un album dar yahoo mi-a dat tzeapa: nu incarca complet pozele si nu se vedeau, desi erau acolo. Data viitoare.




Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

aha, aici erati, numai ca io-s mai baba, am terminat in '91, tot cu calomfirescu si radu eugen.............hahaha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday spune:

Am vazut poze, am vazut poze!!!!!!
Superbe. Mi-a mers la inima apusul de soare! Nu ca restul ar fi mai prejos.
nepotzica, noi suntem mai "bunicute" pana acum. . Eu am terminat in 90.
Sa vedem cine mai apare, ca o boare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




neptozica, bine-ai venit!!!!!!!! In sfarsit, o colega de suferinta!!!!!!!! Si tu ai avut parte de duo-ul killer Calomfirescu-Eugen! Doamne, cat am tras cu astia doi...cand se apropia ora de mate imi doream din tot sufletul sa cada proful pe scari, sa-si rupa piciorul si sa nu mai vina (iarta-ma, Doamne)...cand eram in facultate si il intalneam intamplator pe strada nu-l salutam niciodata ba chiar imi doream sa il injur, desi nu-mi sta in fire. M-a tinut tot liceul in note mici ca sa iau la BAC o nota foarte mare si apoi in facultate sa am numai 10 la matematici..Calomfireasca tot pe acolo, dar macar ca diriginta era super, ne lasa sa facem tot ce voiam, ne ducea in excursii, ne-a organizat o sedinta de machiaj profesionist ca sa invatam sa ne aranjam (eram 24 de fete si 6 baieti in clasa)...deci macar ea a compensat pe planul asta.
Sunny, ma bucur ca iti plac pozele. Daca ai posibilitatea vreodata sa faci un concediu in insula Corfu (surprinzator, nu e foarte scump...noi am platit 200 euro/persoana=transport +cazare 11 zile in luna septembrie)nu rata! O sa vezi cu ochii tai apusul ala din poza. Super.





Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday spune:

Buna dimineatza ex-LMV-iste!
Ce vreme urata e afara. Dar las'ca o facem noi frumoasa aici!
Iepumic sa stii ca iau in calcul varianta Corfu pentru luna de miere. Noi facem cununia religioasa la sfarsitul lui septembrie. Singura problema e ca nu stiu daca o sa am concediu, pentru ca o sa schimb locul de munca, dar sper sa primesc si sa fugim si noi undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

quote:
Originally posted by iepumic




neptozica, bine-ai venit!!!!!!!! In sfarsit, o colega de suferinta!!!!!!!! Si tu ai avut parte de duo-ul killer Calomfirescu-Eugen! Doamne, cat am tras cu astia doi...cand se apropia ora de mate imi doream din tot sufletul sa cada proful pe scari, sa-si rupa piciorul si sa nu mai vina (iarta-ma, Doamne)...cand eram in facultate si il intalneam intamplator pe strada nu-l salutam niciodata ba chiar imi doream sa il injur, desi nu-mi sta in fire. M-a tinut tot liceul in note mici ca sa iau la BAC o nota foarte mare si apoi in facultate sa am numai 10 la matematici..Calomfireasca tot pe acolo, dar macar ca diriginta era super.





Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.



la noi era invers.........ma rugam sa cada Calomfireasca pe scari........Radu Eugen tzipa la mine si ma scotea afara/la tabla ca radeam ca o nebuna in banca.......la mate am avut note bune, la fizica era nenorocire, tot asa ca sa iau supermega nota la bac.
cred ca merg pe principiul asta sa te tzina in corzi cu notele tot liceul si sa iei note mari la bac sau sa fii in primii 10 pe lista la admiterea in facultate, spre deosebire de liceele din tara unde terminau cu 9 sau 10 toti si dadeau cate 8 ani la rand admitere, ca nu depaseau nota 6.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

neatsa LMV-iste! ce zi urata... dar sper ca pentru mine va fi frumoasa totusi... am o mega-sedinta la 12.00, sper sa iasa si sa ies bine .

sunnyday casa de piatra anticipat... si eu tot anul asta cu nunta, dar in august...

pupici pe botici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday spune:

Multumesc de urari addinel. Si tie CASA DE PIATRA, fericire, dragoste, intelegere, sanatatate, copii frumosi si sanatosi si tot ce va mai doriti.
Bafta la sedinta!

Mergi la inceput