Noi si cainii nostrii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am uitat sa precizez ca Herra mea e dog german!

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

foarte buna listutha...BOXI 2 va face 1 an pe 14 iunie...se apropie ziua ei. shi facem cinste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Da magda , mie imi place listuta
pt idee.
Haideti sa va zic cum sta situatiunea cu catelusii nostrii de la concurs :
Ponny de Camp la pg. 29
Lucky la pg. 33
Boxi2 la pg41

Va poftim la votat!

Multumim

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Am votat vedetele

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ammuntean spune:

Vrem si noi pe listuta: Max, boxer galben, 4 ani, ffff rasfatat si teribil de lenes. Nu e un animal de companie, e parte din familie, cu drepturi si obligatii. Acum s-a trezit bebelusa Patra (aproape 6 saptamani). Mai povestim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Hop si eu sa v-o prezint pe Lisa mea.Are 6 anisori si nu pot sa spun decat ca e sufletelul nostru.E o nebunatica mica,o alintata si o rasfatata.E innebunita sa mearga cu masina si...iubeste foarte tare pisicile

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

ok...votat shi eu...
vedetele sunt la aceleasi pagini
ammuntean, max este cel de la pag 33? il adaug si pe el la lista...
BOXI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

Ma inscriu si eu!Eu am un westie care face 6 ani pe 02.07(aceeasi data de nastere ca si fetita mea)E primul nostru copil.Il iubim la nebunie si suntem la pamant cand este bolnav.Il luam peste tot cu noi!
Esti cam capos, ca de fapt toti terrieri dar noi tot il adoram.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

Am uitat sa va intreb cum se pot pune foto?Nu sunt prea experta in computer!!!Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

Scuze,am uitat sa spun ca se chiama Samy

Mergi la inceput