Anjelina Jolie si fetita sunt bine

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Sa le traiasca fetita !
Sunt sigura ca e o dulceata de fata,are cu cine semana

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

inainte sa nasca angelina ,se faceau glume la TV ca bine ca e angelina gravida ca e nevoie de forta binelui sa lupte cu forta raului care e Suri - fetita lui Tom Cruise. Uite ca a fost o mica profetie in gluma respectiva pt ca intr-adevar l-a nascut pe Noul Mesia

Apropo de nume ciudate , s-a facut un top al numelor copiilor de celebritati si cel mai ciudat nume e
Pilot Inspektor -numele fiului actorului mustacios din "My name is Earl"
si pe locul doi e Germajesty - numele fiului lui Germain Jackson -fratele lui pedo

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

mai e un tip pe a carui fetita o cheama Crimefighter




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Se mai traduce si prin "the peaceful one", stricto senso. Semnificatia de Mesia i-a fost adaugata in termeni simbolici. In cazul acordarii adjectivului cu susbtantivul (ce pare unanim masculin) , nu e nici o greseala cu "nouvel". Si sigur nu suntem noi cei mai in masura sa ne punem intrebari despre numele micutei.
Namibia pentru ca i-a placut EI foarte mult. Oricum existau rezerve spitalicesti pastrate si la Paris si in State si avionul personal le statea la dispozitie pentru orice eventualitate. La cate contacte cu presa au existat, la cate comunicate, mi se pare normal sa se speculeze orice idee de dragul tirajului. De ce nu gemeni? De ce nu tripleti la urma urmelor? ca doar e vorba de cuplul imposibil ... Pana la urma oamenii sunt extrem de discreti si nu fac parada in nici un fel. nebuna sau nu, sau pitt nebun sau nu, domnisoara Jolie (caci ea se numeste tot Jolie, numai Maddox, Zahara si micuta Shiloh au numele Jolie-Pitt) isi traieste viata asa cum vrea. Cati n-ar trebui sa facem asa? fara sa ne intereseze despre ce "vorbe" ies...



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

quote:
Originally posted by MONAI

Daca intr-adevar asta e semnificatia numelui, parerea mea e ca sunt dusi cu pluta.
Oricum, sa traiasca micuta.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi



Categoric, e ridicol de-a dreptul!
Au luat moda de la tigani, cred, cu numele astea aiurite!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

kiar ma gandeam cum e sa scrii in necunostinta totala de cauza...



, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Interesant reportajul pe care l-am ascultat la radio -facut de BBC-despre Angelina, nastere si cei care pazesc cuplul. Unii reporteri sunt foarte deranjati de faptul ca nu s-au putut apropia sub nici o forma de cuplul Jolie-Pitt, ba chiar- zic ei- sunt tinuti la distanta si amenintati si nu au putut fotografia nimic (sac ). Namibienii sunt foarte incantati ca Angelina a nascut la ei si cred ca ar trebui sa i se acorde fetitei cetatenie namibiana.

Se spune ca prima poza cu Shiloh va fi vanduta pentru 3mil$ si acesti bani vor fi folositi pentru Unicef si alte proiecte din Africa pentru copii.

Mai multe informatii aici



*****************************************************
I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Cinste ei pentru intentia de a dona toti banii obtinuti din publicarea primelor fotografii!


Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

sa fie sanatoase si mamica si bebica!!!
in ceea ce priveste numele ......inca un nume "ciudat" ..............

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

Lavinia: sotie alintata.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

eu am o mare admiratie pt femeia asta. Nu degeaba este cel mai celebru goodwill ( nu stiu cum se traduce . bunavointei? )ambasador UNICEF de 5 ani. A donat pana acum peste 30 de milioane de $ din banii proprii si probabil a strans sute de milioane prin actiunile ei alaturi de UNICEF.

Michelle

Mergi la inceput