M-am hotarat....adoptie (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:






Iris Teodora, la implinrea a 3 anisori iti doresc fericire, sanatate, noroc mult in viata alaturi de familie.
Aiuras, sa iti traiasca printesa si sa te bucuri de ea.


Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Aiuras ,sa-ti traiasca fata .
La multi ani Iris Teodora !

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

La multi ani! sipt printesele care si-au sarbatorit zilele! Ilinca si Aiuras, cred ca sunteti mame extraordinar de fericite! (stiu cum e , ca si eu sunt!)
Noi in sfarsit am ajuns la plasament simplu, am facut deci primul pas- a durat din decembrie si pana acum , dar cand puiul e linga tine, nu conteaza asa mult!
Va doresc zile fericite si frumoase-la noi ploua si e mohorat rau- dar ce conteaza daca ai soare-n suflet?
pupici si we placut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

LA MULTI ANI pt fetita ta, Aiuras, sa fiti sanatosi si fericiti toata viata! Multe, multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani pui de Aiuras!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_ro spune:

Sa va povestesc... Azi am fost la Sarbatoarea copilului adoptat, care se organizeaza anual in ultima sambata din luna mai. A fost asa frumos, am vazut atatea familii fericite cu copilasii lor, sorbindu-se reciproc din priviri. Am facut o gramada de poze, dar nu cred ca ar fi indicat sa le pun aici pentru ca pot exista parinti care nu vor ca copiii lor sa fie expusi, poate spun prostii, nu stiu, dar mai bine ma abtin sa arat poze. Daca ploaia n-ar fi stricat putin petrecerea, ar fi fost extraordinar, dar oricum copiii s-au distrat, au dansat chiar si intre picaturile de ploaie, au fost pictati, au desenat, au urmarit teatru de papusi, in timp ce parintii nu mai conteneau sa-i soarba din priviri. Anul viitor sper sa particip si eu in calitate de mamica, atunci va voi arata si poze (cu noi ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

La multi ani Serbanica !Sa traiesti si sa fii sanatos !

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

LA MULTI ANI, Serbanica, sa fii sanatos si sa aduci numai bucurii parintilor tai! Sa-i faci mandri de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Fetelor,va pup si va doresc o saptamina minunata!

ALEXA,roag-o tu pe mami sa binevoiasca sa intre si sa ne povesteasca cum a fost la botez !
La multi ani IRIS SI SERBANICA!

SIMONA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daphnyie spune:

Iris si Serbanica, La multi ani !
Sa fiti sanatosi si fericiti in fiecare zi, sa va bucurati parintii !

daphnyie

Mergi la inceput