All about Constanta! (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Roxy nu ma pot abtzine sa nu te felicit prima pentru noua denumire; si pentru 19......69
Mada, felicitari pentru apartament. Este bine cand oamenii din jurul tau sant fericiti si multumiti, asa te incarca pozitiv si pe tine. Ai grija ca eu sant prima.
Kerstin, sigur iti voi trimite in pm nr de tel.
Adriana, multumesc cred ca pot sa astept, dar as vrea sa vb cu ei intre timp. Oricum nu este pentru mine o prietena de-a mea are nevoie.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Mada, felicitari pt. apartament sa-l stapanitit sanatosi!
Dana, multa sanatate sotului tau!
Cristina, Mariuca e o dulce!

Eu sint suparici azi, mi-a venit copilul accidentat de la gradi, a fugit si s-a uitat in spatele lui si a dat cu obrazul in peretele cladirii, are o vinataie super naspa, stam cu comprese cu gheata!
Dupa ce luni si-a pierdut bicicleta si ne-am enervat seara non-stop pina a aparut marti dimineatza, azi alta nazdravanie, sa se termine o data saptamana asta!!!!!!!!
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Mai sunt de-a-dreptul pur si simplu, in loc sa trimit postarea am inchis internetul.
S-o iau de la capat:
Mada felicitari, sa stapaniti sanatosi casuta.
Crix ma bucur ca sunteti bine, lasa ca fiarele se repara.
Cornelia drum bun si distractie placuta.
Narcisa multa sanatate pustiului tau.
Roxana te-ai hotarat cand pleci in vacanta?
Jone unde esti?

O seara frumoasa!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

camelia- adik cum unde sunt?
asha in general sau in particular.ca stare de fapt alerg sa plantez porcaria aia de stalp electric.mai am putin si aniversez 4 luni!
tania - misto mobila!
mada - sa o stapaniti sanatosi!si la mai multe case! (nu stiu ce se ureaza cand e vorba de casa noua!asha ca ti-am urat mai multe!)

pupici


ps. azi am legat stergatoarele de la masina cu leocoplast!CU FUNDITA!

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Va multumesc pentru sustinere, dragele mele! Aseara eram chiar , nu stiam incotro s-o apuc, iar ca de obicei DC-ul e mereu aproape!
Da July, e aceiasi masina! As vrea sa scap de ea, dar e un rau necesar, iar cu banii pe ea nu prea avem ce sa luam.
Cornelia, Melina e cumnata unei bune prietene de a mea! Drum buna in Bulgaria! Astept impresiile Mariei si ale tale!
Madalina, e super vestea! Bine ca mai vin si alte mame cu vesti bune, uite asa mai uitam de greutati!
Roxa, te contactez cand ma apuc de treaba!
Jone, nu-i cu suparare deloc! Si Razvan spunea ca are dubii la shasiu(directie..) in urma loviturii.
Cum ati spus si voi, cel mai important e ca suntem teferi, ca Alexia nu era cu noi.... ca tabla(ideal ar fi toata masina) o inlocuim(asa vrem).
MAgazinul il voi deschide saptamana viitoare(sper). O sa vand usi de interior(laminate, furniruite si din sticla securizata). Va anunt!
Va pupicesc pe toate!

Lamuriti-ma si pe mine care-i treaba cu salonul! Mav am inteles ca merge? Unde, pentru ce? La Lulu?! Am o colega care vrea sa dea colacii jos si o intereseaza metode, preturi! Si mie mi-ar prinde bine, timp sa am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Crixia , Alina (Mav) vine la mine la salon !Si ea si .... ,pastram confidentialitatea!
Ptr. detalii iti pot scrie pe pm ( dar de duminica seara cand ma intorc de la munte ) sau detalii : www.alyssalon.ro
Pupici la toata gasca !
Sa imi tineti pumni sa am vreme buna!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna fetelor.
Alina (Lulu) m-am uitat si eu peste siteul tau, pe mine m-ar interesa niste sedinte de masaj care cred ca ar fi binevenite pentru durerile mele de spate. Cred ca voi apela si eu. Cat dureaza o sedinta?
Madalina, felicitari pentru noua casa, sa fiti multumiti de ea.
Crix, va doresc sa schimbati masina, sa terminati casa si sa va mearga bine afacerea. Unde o sa ai magazinul?
Cornelia asteptam impresii din Bulgaria. Noi am avut o delegatie de bulgari de curand, dar ne-am dat seama ca sunt mult in urma noastra.
Jone, cat mai ai pana la terminarea casei, cand preconizezi ca o sa va mutati? Spor la treaba si nervii tari.

Va pupam pe toate,


Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Lulu, e ok, esti aproape de biroul meu, cred ca vin cu toate colegele de birou!
Oana, deocamdata s-o reparam, ca am nevoie de ea, asa cum este!
Magazinul este(in amenajare) pe B-dul Mamaia in apropierea intersectiei cu I. Ratiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
Crix garantez eu ca la Lulu e misto de tot! vorba ta....timp sa ai! dupa ce deschideti magazinul vindeti masina aia si macar aveti bani de avans pentru una noua.....ca vi s-ar potrivi un leasing pe firma cred eu.
July ce mai faci? nu am ajuns inca la Lupescu...dar am promis ca te sun si ma tin de cuvant! stam si noi la o cafea dupa raportul de garda cum e Teo la gradi, ii place?
Jone da de ce ai legat stergatoarele cu leucoplast??? ca ma depaseste
Dana pai io stiam de 19.....69...da intentionat am pus puncte puncte. daca vrei scriu si anul!
Narcisa uuffff imi pare rau de vanataia lui Patrick! sper sa treaca repede. si tizul lui a facut cunostinta cu asfaltul acum 2 saptamani...asa tare il durea ca arata celalalt obraz.... dar era fff fericit si ne "povestea" prin semne cum a cazut el. nebunie mare....
va pupic.....azi e vineri si sper sa nu mai ploua.....o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

oana sper sa ma mut pana pe 1 iunie!numai sa se incalzeasca si afara ca totusi e umezeala in casa noua.

stergatoarele au fost legate ptr ca se desfaceau si zburau pe sosea!sau se incalecau si nu isi faceau datoria!asha ca...legate.am cautat pe jos un capat de sarma si se pare ca in eforie nord se matura cu sarg si e curatenie pe strazi.

VA PUP si revin.

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput