Racusori, la apel! (15)

Racusori, la apel! (15) | Autor: MirelaV

Link direct la acest mesaj


va astept cu drag


*24/06 - iren - sotul taur
*25/06 - MirelaV - (ascendent in Fecioara)
*25/06 - Crenick - sotul scorpion
*27/06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion
*27/06 - boneca30 - sotul berbec - bb gemeni
*28/06 - Lucia_B - sotul taur - bb Balanta
*28/06 - axia -(Ascendent in Balanta)- sotul capricorn, bb gemeni
*28/06 - aniast72 (ascendent in Rac)- sotul Fecioara
*29/06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac)- sotul rac - peste & sagetator
*29/06 - Pdelia-(Ascendent in Balanta) - sotul peste
*29/06 - paula2003 - sotul taur - bb capricorn
*29/06 - Adrianai
*29/06 - Georox - sotul varsator
*02/07 - july_g - sotul taur
*02/07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn
*03/07 - ionella3003 - sotul taur, fecioara
*04/07 - bombonik - (ascendent in Rac)
*04/07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn
*06/07 - Caprioara - (Ascendent in Berbec) - sotul sagetator, capricorn
*07/07 - dananita - (Ascendent in Balanta) - sot gemeni
*08/07 - cori
*09/07 - GabrielaG - sotul fecioara
*10/07 - bonita - sotul balanta - bb sagetator
*10/07 - Menna
*13/07- Cristina_26
*14/07 - mav-sotul leu, varsator
*14/07 - Crixia - (Ascendent in Capricorn) - sotul rac - bb rac
*15/07 - Cosmi-sotul rac - *2 balante
*15/07 - Violetik - sotul rac
*15/07 - ramonaa
*16/07 - Claudelu - sotul peste, berbec
*17/07 - arinna - sotul fecioara
*19/07 - AlinaN
*21/07 - dana210773

www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent" target="_blank">Aici va puteti calcula ascendentul


Asteptam fotografiile voastre pentru albumul foto racusori de DC la racusori_dc@yahoo.com

Album foto


MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74212" target="_blank">Racusori


[size=1]Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

Buna gagicutelor! hai ca postez eu prima la capit 15!
Am sa incep cu MIRE ,esti o scumpa si o dulce ,mi-am mai revenit moral,dar soarele tot nu a iesit si nici o sansa sa iasa saptamana asta,mi-a prins bine sa vb cu tine pe yahoo.si ca sa nu uit si datele mele 27.06.1975. VIKI gemeni si sotul berbec cand ai timp please !!!!!!!!!
MENA superba rochia ,mi-a placut fff mult.si tu esti frumoasa!!!!!!
Mona s-au uscat penele? unde le-ai pus la uscat?
JULY bv mami asa facem noi de capul nostru treburile pe care ar trebui sa le presteze berbantii nostrii,da noi sa ne vedem casa mumoasa si la punct ,o luam inaintea lor!!!!ai grija de tine
RAMONA felicitari ,si o sarcina usoara si cat mai placuta si bebe sanatos!!!
GEO ia incearca sa bei ceai de SUNATOREA si mannca mai putin sarat si masaj mult ,eu am patio dupa nastere eram un butoi si mi-a dat mama sa beau ceai cu forta si in cateva ore eram desumfalta toata!!!!!!bafta si

FETELE va multumesc mult ptr apreciei la adr fetitei mele si sa stiti voi ca noi racii facem copii frumosiiiiiiiiiiiii.
Cum va spunea MIRE trebuia sa plec la pescuit ,dar cand am trezito pe viki s-o pregatesc si pe ea a inceput sa vomite asa ca am stat acasa cu ea si a plecat doar sotul,a venit fara peste ca a plouat ,ramane pe next time pescuitul!hai sa va spun ce vis ciudat am avut ,am visat ca era eclipsa de soare si ca ma luptam cu faraonii ,nu stiu de ce ?si m-am trezit tare agitata si intoarsa pe dos,!mai sunt inca suparata ca imi ploua in casa si nu se intereseaza nimeni s-o faca acoperisul,sunt in asteptari!!!!!!!!!!
Si sa nu uit MIRE mersik fff mult ptr tot stii tu ce !!!!!!!!(VIKI)
Acum va tuk dulce ma duk sa-mi culc copila!!!!!!!!!!


ROXY SI VIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

tot IO!!!uitasem
VICKI CASA DE PIATRA SI MULTI ANI FERICITI!!
si ptr fetele care cauta un ginecolog bun ,si un om de nota 10 in meserie si cu un suflet fffffffff bun,DORU PANA de la spit GIULESTI,are si cabinet particular in MAICA DOMNULUI-GALVANI,eu am nascut cu el si nu am cuvinte decat de lauda !!!!!!

pe toate!!!!!!!!!
Roxy si VIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello, hello fetele! Iaca am revenit si eu ! Rupta de oboseala dar odihnita si bine dispusa. Ati inteles ceva, ca eu nu!?
Hai s-o iau cu inceputul. Am plecat luni dimineata, aveam maxi-taxi la 7,30 iar la 7 ma pun sa sun la un taxi. Iaca nu e bine, ca nu-mi functioneste mobilul. Fix nu mai am, ce fac? Constat buimaca de somn ca mai am un mobil atarnat de gat. Sun dupa taxi, zic urgent, dispecera imi spune senina, da doamna, in 4 minute1 Ma apuca damblaua, vine taxiul, ii spun lu nenea ca ma grabesc, ma incrunt la primul mobil( cel defect), ajung la autogara si ma duc sa-mi iau in primire rezervarea. Nenea de la autogara imi spune ca dispecerul pt. cursa de Focsani e afara, ies bou( ca intrasem vaca) si ma intreb cum imi dau eu seama care e dispecerul.Era deja 7 si un sfert. Urlu ca apucata cine e dispecerul pt. cursa de Focsani, apare individu, imi spune sa ma potolesc ca nu pleaca fara mine si linistita acum, imi aprind o tigara si ma uit din nou crucis la telefon (care in treacat fie spus nu are nici o luna). Probabil de la atata buimaceala se supara Doamne Doamne si se pune dragele mele pe plouat!pe la si 25 trege in sfarsit masina de Focsani. Urc murata jumate, ca de, nu renuntasem la tigara, oftez, desfac telefonul in bucati, il asamblez la loc si culmea: merge! Zic in mintea mea obosita: Buna inceput de saptamana, Iulia. Vai de mama ta! Ajung la Focsani pe o ploaie torentiala, dau telefon sa vina sa ma ia cineva de la autogara, nimeresc la altcineva care nu intelegea unde dracu sa-mi trimita masina si de ce sa mi-o trimita, ce caut eu in autogara si la Focsani. realizez ca am sunat aiurea cer scuze, sun la cine trebuie si in sfarsit incep lucrurile sa se aseze.Ajung la curs, fac cunostinta cu oamenii, ma indoapa cu cafea si incep treaba. De la o zi de kkt nu mai asteptam nimic. Asa ca ma gandeam cu groaza la inca 2 la fel.Uitasem ce ospitalieri sunt vrancenii. Ma mir cum de nu m-am ingrasat mai mult de 1 kg. La ora 13, obligatoriu masa: vai Iulia, cum sa nu mananci, trebuie! deci, vrei nu vrei, bea Grigore aghiazma! Seara, dupa ce m-au cazat la un hotel de 2 stele ( super fain si la un pret de daca dadeam banii din buzunar nu m-as fi dus nici moarta): nu se poate sa stai in hotel, ce faci singura? Hai in oras! Si dai si lupta, si clopoteii sunau ( a se vedea dezmat in toata regula, adicatelea :papa bun, beuturica si companie placuta ba mai mult, nu am cheltuit un leu ) Cum schitam un gest ca vreau sa scot portofelul imi sareau in cap. Ma conduc oamenii la hotel pe la vreo 10 si zic ca fac un dus si ma culc. Asa, da m-am intalnit pe la vreo 4 dimineata cu vechea mea prietena, insomnia! La 9 sunt la curs, ma apuc de predat si incep telefoanele sa sune. cand unu, cand celalalt! Balamuc nene! Si povestea se repeta, curs, papa, curs, papa, beuturica si companie, condus la hotel! Numa ca de data asta prietena mea a venit de pe la 10 si s-a gandit sa plece pe la vreo 4 dimineata. Adorm linistita si la 7 dau cu telefonu de pamant( dormisem doar 3 ore). Azi am luat-o de la capat: curs, papa si fa-ti bagajul femeie ca e cazul sa mai ajungi si pe acasa!
Si iaca-ta-ma cu raportul complet dat ( am o bere la bord, deci scuzati logoreea)
Si acu va iau pe rand!
Ramona, sa-ti fie de bine, iubita si sarcina usoara si sa te bucuri de bebe 2!
Geo, mai cauta iubita carucior, e imposibil sa nu gasesti!
Menna, is scumpa ma, intreaba-l pe barbatul meu cum ii fluiera vantu prin buzunare daca ma trimite la cumparaturi!
Mona, ocupata mai esti! Ia ia aminte la mine si lungeste-te ca o pomana tiganeasca ( la scris)! Dau aprobu pentru nasteri! Suferim si noi!
Mire, cu tine am de dat alta socoteala pe mess, da iti doresc zile usoare de munca!
Viki, bine ai revenit! Mai bine mai tarziu decat niciodata!
Boneca, cred ca a plouat fiindca te-am invidiat eu!
Am uitat pe cineva? Daca da, stiti deja povestea, neuronul!
va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

de la munci. ma bucur k ati fost asa active la noul capitol.
ma lupt cu o durere de burta de vreo 2 saptamani. de fapt ma doare mai mult ovarul stang. asa k aveti grija cum nastem k io nu vreau sa ma doara tare
asa si programare la gineco am maine seara k dr e de garda si m-a chemat la spital seara
io azi am ajuns tarziu la sv si am plecat devreme. o fi bine?
mai stau putin si o intind la prietena mea k azi e ziua ei si urmez si eu cu acelasi nr de ani incep si ma simt deja batrana
bon...
boneca, gata listuta. cat despre multumiri...chiar nu ai pt ce sa imi multumesti la fete (tu si cretulica)
july...welcome
menna...miss u...
geo, cookie, mona, ramonaa, vicki?
va urez o seara frumoasa....si poate revin.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74212" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

IS si eu un racusor intarziat!!!!Sper ca ma primiti si pe mine13 IULIE

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/22a6re2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cris1313_2000/album?.dir=/9dfbre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

seara,
am venit de la chef cu o durere groaznica de cap. Imi plezneste si parca am un dovleac. Cred ca am fumat cam mult. De baut n-am baut nici un gram de alcool ca sa spun ca de acolo mi se trage. Wow.
Cristina, bine ai venit la noi si te asteptam cu povesti.
Viky, felicitari ptr nunta.
mai revin



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

...voi fi scurta ,caci n-am dispozitie de scris

Multumesc pt complimente De fapt noi toate suntem niste femei frumoase si demne E careva care sa ma contrazica?!
July tu ca tu cu inceputul de saptamana ...mai bine nu zic cum a fost la mine ca va cruciti ...in orice caz am ajuns sa plang la 15 min dupa ce am intrat in birou si cand ma gandesc ca ma trezisem de dimineata vioaie,m-am machiat mumos ...pt ce?! pt cele 20 min i,c'apoi s-a prelins tot pe fata mea ...in fine, a trecut si asta ...
Azi am avut prezentarea unei lucrari la faculta si profu' nost' ,un simpatic, a tinut cursul cu noi in parculetul facultatii la soare ...a fost super Io stateam cu ochii in soare,el se uita fix la mine ...la un mom dat ma pufnea rasul, dar aveam o scuza,strambaturi de la soare
Am venit acasa cu un colegut de'al meu, ne-am pus sa facem mancare ,el felul 1 ,eu felul 2 ... au iesit extraordinar !!!
Mai mai sa nu ma combin ...dar e mai mic cu 4 ani decat mine, deci pas ....
Ma duc la ...mi-a ajuns pt azi + ca sunt fara chef de chef ...
Mire x 10!
Cristina bine ai venit si din partea mea

Mna ...am zis ca's scurta si iar m-am lungit ca o zama

Noapte buna si somn lin

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

am venit si eu. pana in 12 na...sa prind somnu' de frumusete. cam intarziat, ce-i drept...dar mai bine mai tarziu...
mona, nici io n-am pus gura pe alcool...dar nici el pe mine
plec sa fac si
nite nite all...

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74212" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boneca30 spune:

Ola fete!!!!!!
MIRE iubita vezi ca e 27 nu 29,nu faci nici un tratament ptr durerea de ovar?!si ai grija de tine !!!! mersik mult!!!!!!!
CRISTINA bine ai venit printre noi!!!!!!!!!!!!!!
JULY de ce sa ma invidiezi nu cred ca ai motive ,cu siguranta e de la mama natura ploaia!!!!!ai ajuns acasa?mai hodinestete si tu meriti!!!!!
Menna tu te gandesti ca e mai mic cu 4 ani dar poate el nu ,eu am avut un prieten mai mic ca mine cu 2 ani si a tinut relatia 7,ia vezi ca in final nu conteaza varsta,acum intre mine si sot sunt 11 ani si sunt super fericita!!!!!!
Eu mi-am propus ca in wk sa ma apuc de curatenie generala,uite ca mi s-a pus pata!!!!Fetelor sunt asa de topita toata ,Viki a inceput sa vb de multisor si acum spune cel mai mult cand are chef TE AMO si ma pupaceste de ma albeste!!!!!!!!
Va pe toate dulce si mult si celor care nu am scris unsi o .
scz am scris in graba si fara inteles sper sa intelegeti ceva!
Roxy si VIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna !

Boneca mersi pentru sfat, trebuie sa il pun in aplicare pentru ca nu mai tine vraja. Aseara imi cautam in disperare de cauza gleznele si nu le-am regasit decat in mica parte in dimineata asta. Riscurile meseriei! Desi mi s-a spus ca de cand am ramas insarcinata arat mult mai bine ! Asta la serviciu ! Ce de complimente pe capul meu.

July bine ai revenit ! Ti-am citit odiseea si mi-a placut faza ca nu a trebuit sa dai nici un ban. De as avea si eu bafta asta pe unde ma duc...! Iar carucior si patut tot voi gasi pana la urma, de exemplu au o promotie la Carrefour,in wk ma duc sa vad despre ce este vorba.

Mirela sper ca te-ai distrat la prietena ta ! Si pana la urma cati ani ai ? Pana la urma conteaza sa ai sufletul tanar, asa ca nu te mai gandi ca mai adaugi un an.

Menna, ia vezi ce se intampla cu colegul ! Nu poti sa stii de unde sare iepurele, sau poate ca e mult mai matur dacat pare ! Tu insa stii cel mai bine !

Mona vezi daca n-ai baut ? Acum te doare capul ! Glumeam !

Cristina bine ai venit ! Asteptam mai multe informatii !

Cookie, Ramona, Vicki

tuturor ! Sa aveti o zi excelenta !

Mergi la inceput