Clubul nurorilor (47)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

La indemnul Razaiam venit si pe la voi (noi doua ne tot conversam PM despre bunatatea SOacrelor noastre, si ea a zis sa vin aici la surate). A.cicel, burticuta, cum iti mai merge? Am vazut ca deja iti cauti inlocuitoare...


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

quote:
Originally posted by NicoletaB

fanna la ce ai spus tu colo sa stii ca aproape ca m-am razgandit de a face copkii

voi nu mai stiti de gluma...cum crezi ca ar putea fi asa???...
e mult mai rau!!!
lasand gluma la o parte...nu e chiar asa...
merg sa beau o mai vrea careva???...hai curaj ca marfa este...
m-am amuzat treribil...na ca suna sefu...revin

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

bine ai venit briza marii...ia spune...soacra...soacra cum e??
o trecem la bune sau la SO ACRA
sunule stiu drept de autor...da verifica-ti contul mama ca mereu primesti drept de autor de la neamuri...pup drept de autor

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by briza_marii

La indemnul Razaiam venit si pe la voi (noi doua ne tot conversam PM despre bunatatea SOacrelor noastre, si ea a zis sa vin aici la surate). A.cicel, burticuta, cum iti mai merge? Am vazut ca deja iti cauti inlocuitoare...




Mi-am si gasit inlocuitoare...
Si tu ai soacra....acra? hai ca te trece Flavia pe listuta. Si....bine ai venit in club
Fana esti mortala cu bancurile tale. Dar..daca imis puneai acu vreo 7 luni chestia cu copiii...poate ma mai gandeam daca vreau sa nu. Acuma...e prea tarziu

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

E acra ca naiba. Adica nu tipa sau figuri de asta, dar se miorlaie (ma striga Guritza, vai vai) si vine tot timpul pe capul nostru . Cand m-am mutat aici a zis ca o sa stam singuri ca ei vin doar sa isi ia pensia o data pe luna (cica ei stau la tara, dar e f f aporape de buc si in 40 de min sunt aici). Sa va spun de cate ori am iesit din baie si m-am trezit ca era in casa?!!! Sau ca de cate ori vine imi umbla prin camara si mai ia si ea cate ceva, ca de dc ale mele sunt asa de bune si de..


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Fana...o sa-ti dau numarul contului sa faci donatiile acolo! Pup si io la neam!
Bun venit Briza! Tot cu acritura si tu?
Bhey ia nu va mai speriati atata....o sa fie greu dar frumos! Io am experienta ca-mi crescui nepotul de la 2 luni pana la 7 ani! Si pentru ca iubesc atat de mult copiii, merg la o casa de copii si le citesc povesti, stau cu ei si ne jucam...vara asta o sa botezam un copilas orfan! Sunt scumpi si frumosi si tot greul paleste in fatza unui zambet nevinovat!
Fetele unde sunteti?
Cherry? Cami? Fla? Joce? Lavi? Him? si toata gasca????
Nadia tu chiar vrei sa ne tii pe jar???

La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by briza_marii

E acra ca naiba. Adica nu tipa sau figuri de asta, dar se miorlaie (ma striga Guritza, vai vai) si vine tot timpul pe capul nostru . Cand m-am mutat aici a zis ca o sa stam singuri ca ei vin doar sa isi ia pensia o data pe luna (cica ei stau la tara, dar e f f aporape de buc si in 40 de min sunt aici). Sa va spun de cate ori am iesit din baie si m-am trezit ca era in casa?!!! Sau ca de cate ori vine imi umbla prin camara si mai ia si ea cate ceva, ca de dc ale mele sunt asa de bune si de..




Cum adica sa iti umble prin camara? Si pe de-asupra sa mai si ia cate ceva?

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by SunSmile
Fetele unde sunteti?
Cherry? Cami? Fla? Joce? Lavi? Him? si toata gasca????
Nadia tu chiar vrei sa ne tii pe jar???




Nu stiu nici eu pe unde umbla fetele. Eu azi am un chef nebun de vorba. Asta pana imi apare colega. ca nu mai pot sa stau de vorba cu voi ca trebuie sa ii arat dosare, hartii, si alte alea. sa o invat sa faca tabele...sa foloseasca faxul... si tot asa. Asa ca profit acuma, cat nu e venita inca.

Sun tu chiar ai o inima uriasa. Sa va traiasca viitoul finut.

Andreea 27+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:



Cum adica sa iti umble prin camara? Si pe de-asupra sa mai si ia cate ceva?

Andreea 27+
POZE

[/quote]
Pai uite asa: ba muraturi, ba ce mai gaseste, zahar, mirodenii (astea nu sunt facute de mine, dar cica vezi doamne a "uitat" sa isi cump, si cum noi stam in jungla nu poate sa isi ia pe drum spre casa ).
noi acum tinem regim ca mai avem putin pana la nunta si trebuie sa aratam si noi mumos, si de cate ori vin incepe, ca il tin nemancat, ca, cum adica noi nu mai mancam dupa ora 18, ca de ce nu avem paine in casa...
Hai ca ma opresc aici, ca altfel ......


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata: - Criminalule! Criminalule!
Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam. Intr-un final reuseste sa o arunce dar femeia se prinde de balustrada geamului de la etajul 3. Omul coboara repede cele 4 etaje si, dupa o lupta inversunata, femeia cade jos in fata blocului si se face tandari.
Omul coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care tot striga: - Criminalule! Criminalule!
La care omul linistit: - Stati, mah, ca era soacra-mea!
Toata lumea: - Ahaaaaaa!
La care un tip din multime: - Ati vazut, mah, cum se tinea bestia?!


Elena

Mergi la inceput