Leoaicele DC (5) -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

am vazut ca lista este asa de lunga cu leoaicele,acum ma intreb unde sant?ca numai vreo 4-5 scriem pe aici.
poate sant fete care nu stie de acest subiect
nici eu nu am stiut ,pana intr-o zi
ps:Leditia,ai luat cardetul de conducere?cum este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by rodicaosoian

am vazut ca lista este asa de lunga cu leoaicele,acum ma intreb unde sant?ca numai vreo 4-5 scriem pe aici.
poate sant fete care nu stie de acest subiect
nici eu nu am stiut ,pana intr-o zi
ps:Leditia,ai luat cardetul de conducere?cum este?

rodicaosoian



Nu l-am luat mey,ca nici n-am dat(poveste lunga si tare n-as vrea sa scarbesc lumea care citeste pe aci,cum la noi in tara mori cu dreptatea in mana,cu legea de partea ta,cum incompetenta e la ea acasa,etc etc.si nici nu vreau sa ma mai gandesc prin ce-am trecut,ca acu a trecut si chiar daca atunci mi se parea imposibil,acum am rezolvat problema aproape pe jumate,deci e spre bine)
Da o sa anunt io cu surle si trambite,ce credeai ca nu dau de baut?
pupice.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aha, aha, daca vremea nu tine cu noi, si nici luna asta mai nu e de bine, macar sa Asa mai merge treaba !


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Aha, aha, daca vremea nu tine cu noi, si nici luna asta mai nu e de bine, macar sa Asa mai merge treaba !


Daria & Giulia (2004 08 16)





aha,aha...da tot nu mi-ai raspuns..deci..pozele unde-s mey?(sunt insistenta,n-ai ce-mi face)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ooo, poi pozele sunt in casuta galbena langa pm si alte chestiuni deasupra acestui scris
Nu sunt multe noi ca nu am fost io "in mood" si oricum Giulia a stat o saptamana cu nasul si mustetile belite (deh, viteza)


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Ooo, poi pozele sunt in casuta galbena langa pm si alte chestiuni deasupra acestui scris
Nu sunt multe noi ca nu am fost io "in mood" si oricum Giulia a stat o saptamana cu nasul si mustetile belite (deh, viteza)


Daria & Giulia (2004 08 16)




mda,ar fi trebuit sa ma gandesc,dar deh..unde-i durere de gat si de cap(vai mie,si-am halit ca sparta inghetata,desi am gatu cat casa si abia mai respir..nu ma pot abtine),no..deci cum spuneam..unde-i durere,nu-i concentrare..sau ii si lene..hmm..nu ma pot hotari...
pupice.
PS:am vazut pozele,erau si mai recente(adik care nu le-am vazut io,de luna trecuta parca),ii superba Giulia si creste vazand cu ochii...Sa-ti traiasca si sa-ti fie sanatoasa.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Chiar asa ?dar ce se intampla in tara mai fetelor?
eu chiar ma gandeam ca lai luat si nu zici nimic
vrem sa bem ceva de bucurie,sa vi cu sticla de Martini


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

mamagiuliei,am vazut si eu pozele
ai o fetita frumoasa foc
ce ochi mari si frumosi are
sa iti traiasca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

MEI, FETILIIII fruntea sus ca doar suntem optimiste incurabile, or veni iele si zile mai bune, bucurati-va de partea plina a paharului...
ce atat jale si of-of?
si ca sa nu mai fiti necajitede la mine pt voi www.poultrynet.it/web/fantasy_gif/Fiori%20e%20Piante/Globi%20Floreali/gl64.gif" target="_blank">un zambet si o www.poultrynet.it/web/fantasy_gif/Fiori%20e%20Piante/Fiori/10.gif" target="_blank">floare
RODICUTA FRUNTEA SUS hai la Deva ca te binedispun io'

MAMAGIULIEI e mortala GIULIA ta sa creasca mare si cuminte

MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sar`na de aprecieri, Giulia mea seamana toata pe sot & familia lui

Da, da, bem io continui cu Baccardi cu cola

Si sa va zic ... la Oradea e un soare superb, sper ca si voi aveti o vreme minunata in acest we si in continuare !

Pupici la gasca, cine are poaze sa ne zica


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput