Formula unu

Formula unu | Autor: parpalak

Link direct la acest mesaj

Pronosticul meu de simbata a fost ca daca a ajuns Alonso pe pol, acolo ramine. Si surpriza!!!!! (in sfirsit!!!!!!! )
Cu numai 8 secunde avans, parerea mea e ca masina inca scirtiie, da' a reusit sa iasa in fata la pit stop numa' de pilot talentat ce-i...

... si inteleg si pricep foarte bine ca nu-i toata lumea fan Ferrari, dar hai sa pastram injuraturile la un minimum daca se poate, OK?

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Eu sunt fan Ferarri si evident Schumi,cursa asta n-am vazut-o ca eram ocupata,dar e una din putinele care le-am ratat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare.
Eu sunt fan ALONSO, deci
Cat despre locul 2 nu e deloc rau, mai ales ca pastreaza o considerabila distanta fata de Schumi.
Sambata, mai ales ca e acasa, sa speram ca o sa castige locul 1, daca nu si cu locul 2 ne conformam.
HAI ALONSICO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

si io tot cu schumi tin...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

Nu piloteaza rau Alonso, da' io abia astept sa vad o cursa pe ploaie! :))))

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caro spune:

quote:
Originally posted by parpalak

Nu piloteaza rau Alonso, da' io abia astept sa vad o cursa pe ploaie! :))))

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme



si io, si io!..... hihihi.. e bun alonso, nimic de zis, dar imi aduc iar aminte de vremea cand era Mansell la Renault.... ia pe oricare pilot din F1 si pune-l pe Renault... si vedem ce iesei. Anyway, Forza Ferrari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Mi-ati luat-o inainte,exact la asta ma gandeam,ce bine ar fi sa ploua in Spania in we urmator!
dar mai sunt si altele,timpi la boxe,setarea masinilor,cu cata benzina pleaca fiecare,abia astept sa vad.
fanilor,fanelor Ferarri,va anunt ca anul trecut am cumparat din Italia un ferrari micut scara 1/18 de la F2004,cu numele lui schummi pe ea,i-am luat-o fiului meu de ziua lui,i-am explicat ca e de colectie,ca sa n-o strice,o sa pun poze,dar maine,poimaine,ca mai am de postat acu seara.
Am descoperit o 2 poze cu ea in albumul ziua lui Daniel,uitati-va aici.
O sa o fotografiez mai cu amanuntul,asa cum am zis.Are cauciucuri brigestone,iar caroseria e din acelasi aliaj,in fine nu ma pricep prea bine,stiu ca am dat destul pe ea,cea din 2005 nu m-a interesat,dar s-ar putea sa mi-o iau pe cea de anul asta,chiar vreau sa fac colectie,dupa parerea mea traim un episod de istorie in motosport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

quote:
Originally posted by angy11
Ferrari micut scara 1/18 de la F2004


Fi-miu a distrus un Ferrari de strada, da' pe ala de curse din 2001 nu i-l dau nici cu politia!
quote:
Originally posted by angy11
dupa parerea mea traim un episod de istorie in motosport.

Chiar asa. Impresia mea e ca Schumi asta e oleaca de mutant, ca prea seamana a vrajitorie ce face el din cind in cind pe piste..

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

fetele, explicati-mi si mie ce e cu istoria asta si formula unu.
eu nu conduc...dar ma uit din cand in cand la curse.
mi s-a parurt fantastic cum ieri schumi l-a luat pe alonso in mijl cursei...cand au schimbat cauciucurile.

hai, hai, nu ma lasati sa mor proasta;-)))



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

sabina,ma refeream la istorie ca Schumacher a batut toate recordurile posibile,apoi cum l-a luat la boxe,n-am vazut cursa,dar Alonso a intrat,a alimentat,in timpul asta Schummi,a mers in continuare,cu rezervorul aproape gol,masina e mai usoara,merge mai repede,a castigat timp important,apoi a intrat la boxe si probabil a reusit timpi buni de alimentare,cauciucuri, si a iesit in fata lui Alonso.
halal explicatie,dar tu poate intelegi,rad cand scriu mesajul de nu mai pot s-au gasit 2 muziciene la F1
Cine a vazut poate sa ma combata,ca eu nu am vazut cursa,am auzit doar si asta e deductia,ca s-a mai intamplat asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

quote:
Originally posted by parpalak

quote:
Originally posted by angy11
Ferrari micut scara 1/18 de la F2004


Fi-miu a distrus un Ferrari de strada, da' pe ala de curse din 2001 nu i-l dau nici cu politia!
quote:
Originally posted by angy11
dupa parerea mea traim un episod de istorie in motosport.

Chiar asa. Impresia mea e ca Schumi asta e oleaca de mutant, ca prea seamana a vrajitorie ce face el din cind in cind pe piste..
De strada am avut si noi acu cinci ani si l-a facut praf in minutul unu,acum e mai mare si e mandru de el.
Inca o faza in 20004 ne uitam toata familia la curse,Daiel era Schummi,iar Angy care e mai mica s-a vrut Montoya,i-a trecut apoi dupa ce a luat capaceala si la propriu si la figurat de la frate-su si s-a intitulat Barichello,era ceva mai bine,a iesit pe locul 2.

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput