Mamici casnice (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Eu nu ma intalni cu voi pe chat!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Chatul asta e o aiureala.
La mine nu merge!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Feteloooooooor sa nu va auddddd ca Aki e luat demuuuuult

Acum urmeaza fraza cu scuzeleeee.....nu am intrat in wek ca m-am odihnit, nu-mi dau seama cum am reusit de vineri pana azi sa nu deschid calculatorul......dar am fost cu gandul mereu la voi. Si la serviciu si acasa....deja se umpluse paharut, ma durea capul si am zis sa fac o pauza mica.

Revin cu detalii imediat...... despre conversatia de la telefon cu doamna Elena Bangala

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Unde ati plecat?

Deci...cum spuneam.... primul lucru pe care l-am intrebat a fost daca fiecare camera are baia ei....si mi-a raspuns afirmativ, apoi mi-a spus ca avem voie sa facem gratare , daca vrem cu masa, atunci e 400000 in plus...si in wek respectiv, adk 30, 01, 02 iulie este liber...momentan.
Rezervarea se face, de obicei, cu 3 saptamani innainte, dar fiind vorba ca mai e putin si incep vacantele....ne recomanda sa facem rezervarea cat mai curand. (ce sa zica si d-sa...mi se pare normal...afacerea e afacere cum zice englezu' )
Am stabilit ca maine de dimineata sa o sun si sa stabilim cate familii suntem exact, modalitatea de plata, cat trebuie sa dam avans-ul....si mai ma gandesc in seara asta ce o mai intreb.

Asa ca am o rugaminte mareeeee, pana maine la ora 10 sa zicem, va rog sa-mi spunsti exact cate familii suntem...sa facem rezervarea, sa nu ne-o ia altii innainte si sa ne hotaram cum facem cu avansul.

Deasemenea, fetele care pleaca din bucuresti...ar fi foarte bine sa ne vorbim innainte si sa luam biletele odata, sa nimerim in accelasi vagon si sa mergem impreuna (pentru cele care merg cu tren-ul) , sa ne intalnim in gara de nord si apoi in brasov sa mergem impreuna cu autobuz-ul.

Ar fi super fain...sincer

Doamne ajuta si vedem maine ce se va intampla.

Andreea_tx bine ai venit si pe karatistu' meu drag (o intrebare...sotul merge ...la moeciu....sau il lasati acasa la......nu de alta da am fi stat impreuna in camera....ca mi-e frica de ursi ....

Maria e fonfaita, a alergat si sa dat cu Aki in topogan...si cu David, sa agitat si a transpirat si de dimineata navea nasucul infundat.
Vine sa ma ia de la serviciu cu buni...mai am putin
Azi am fost in brico si m-am imbolnavit ce flori erau acolo si nu am scapat pana nu am luat o www.cadoultau.ro/product_info.php/cPath/23/products_id/539" target="_blank">guzmania empire...superbaaaaaa numai 99000 si ghivece si pamant de flori am luat.....parca eram drogata cand am plecat de acolo.
Acum trebuie sa mai "imprumut" niste pietricele si putin nisip din parc.

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

uite ce am facut eu aici
paine in forma de arici

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mami_casnice/detail?.dir=88ef&.dnm=6d58re2.jpg&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

pai daca vazui ca nu intra nimeni sa ma invite la teleconf pe ym am zis ca e pe chatul celalalt si am dat navala acolo dar nika.


Mihaela, si alex si david sunt fonfaiti cred ca le-a iesit prin piele toboganul.cred ca nu treb sa-=i dezbracam prea mult ca erau transpirati.


mamicilor care papa piticii lapte praf HUMANA1 am o cutie disponibila si o donez cui are nevoie,gratis.expira in aug 2006.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

salutare!
cami, cum facusi mama aricii? sunt f misto!
hai sa va zic ce a facut colegu'. a sunat si el acolo(bangala aia) si la fel i-a zis tanti, ca fiecare camera are baie, da' cica's 15 camere in total, dar in prezentare scrie 10. nu stiu ce naiba sa mai cred
oricum noi mergem sigur.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

ange tu scrii si pe culinar.ca azi vazui si pe acolo aricii?

oricum arata foarte fain.

va salut ca nu am loc la calculator de soata!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

alexa si mami,e aluat de paine normal pe care-l imparti in chifle(ovale) mici si pe care le tai pe spate cu foarfeca(tzepii).
asta-i tot.
Pt. ochi pui cuburi de masline.Incearca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

aricii i-am facut in direct la telefon cu o prietena de a mea
aia de pe culinar sunt ai ei de la ea stiu cum se fac.
Danelutza,na ca "osna" este moderatoare si vorbeste aici despre culinar.Sau ei moderatorii au voie?!

Mergi la inceput