Clubul optimistelor (13)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

quote:
Originally posted by daniela_daneza

Sun si eu sunt creata azi...dar e parul meu -natural -sac.....glumesc ...sa faci poza ca sa te vada finutza!Da?

Si eu vreau lentile, de fapt ar trebui sa port ochealri, pt. distanta, unt chioara de un ochi , stangul - 0.75 dar nu imi place sa ii port .....si as vrea lentile ....verzi ...

Ce mai fac restul gastii?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"




si eu tot chiara de un ochi da eu am -1, si mi-am pus o lentila pt ochiul bolanv ca dr n-a vrut sa-mi puna aiurea si la ochiu bun si am rezistat o luna cu ea. Acu cica am ochelari. sunt in sertar. mereu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sunule cu riscul de a te stresa, iti mai zic o data. Pune pozaaaaa...
Mai ales ca acu esti creata.
Hai... sa ne dam si noi cu parerea.
Si mai repede sa nu ti se descreteasca.Ai zis ca te tine doar o saptamana, nu?

Maimutza mea iar face tumbe prin dormitor. Am scos-o si afara... Ce mai vrea frate? Bataie?

Bai fete, restu gastii...unde umblati?
Addinel, adinella, eve, si restul unde sunteti?

hai bey ca sunt happy...Chiar acum am primit un telefon si se pare ca am un vizitator(potential client) pentru apartament.Tineti-mi pumnii.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:


Bhey vezi ca te altoiesc! Asa vorbesti tu cu parintii??? Pic de rusine nu mai au tinerii astia, dom'le! Nici nu-ti arat poza, nah!
Iote si la Pliciu...bhey, de ce radeti de mine??? Huh? Maimutza creatza nu s-a mai pomenit pt ca mi-s unik!!!
Cand ajung acasa o sa pun poza...ca-mi facu iubi ieri la cumnati si io habar n-aveam ca a iesit! Maimutza dusa la neuron!

quote:
Originally posted by andreea_trend

Spor la treaba mami... auzi eu zic sa nu stai cu paru asa o saptamana ca o sa se sperie lumea de tine

Nunta noastra
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer!



La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by SunSmile


Bhey vezi ca te altoiesc! Asa vorbesti tu cu parintii??? Pic de rusine nu mai au tinerii astia, dom'le! Nici nu-ti arat poza, nah!
Iote si la Pliciu...bhey, de ce radeti de mine??? Huh? Maimutza creatza nu s-a mai pomenit pt ca mi-s unik!!!
Cand ajung acasa o sa pun poza...ca-mi facu iubi ieri la cumnati si io habar n-aveam ca a iesit! Maimutza dusa la neuron!
quote:
Originally posted by andreea_trend

Spor la treaba mami... auzi eu zic sa nu stai cu paru asa o saptamana ca o sa se sperie lumea de tine





La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!




multiiiiiii... ca sa treaca.
Da numa sa-mi arati poza si mie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:



Tzopai prin casa... ca nu mai adoarme fi-mea... sa fac putina ordine... ca vine aia si e ca la nebuni...
Si tre sa spal si aragazul meu de inox

Chiar bai Sunule tii minte ca nicoleta parca isi luase aragaz din asta... si era incantata. Nu a mai trecut pe la noi... cred ca e ocupata cu stersul ...

azi n-am chef de invatzat, na!

Corina bafta maine ca am uitat sa zic.

Si daca vreti sa vedeti maimutza creatza, asteptati sa-i creasca parul Stefaniei.

Va las....



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

quote:
Originally posted by georgi75



[font=Comic Sans MS][navy]Tzopai prin casa... ca nu mai adoarme fi-mea... sa fac putina ordine... ca vine aia si e ca la nebuni...
Si tre sa spal si aragazul meu de inox

Chiar bai Sunule tii minte ca nicoleta parca isi luase aragaz din asta... si era incantata. Nu a mai trecut pe la noi... cred ca e ocupata cu stersul ...


Avem si POZE



eu tocmai mi-am comadat plita si cuptor din inox. Sa inteleg ca o dorm langa ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

DAAAAAAAA! Asta k sa nu mai razi de "maniacii clantelor"Sau poti sa-l pui pe cumatru sa doarma acolo...desi la cat e de lung...

quote:
Originally posted by plici plici

quote:
Originally posted by georgi75



[font=Comic Sans MS][navy]Tzopai prin casa... ca nu mai adoarme fi-mea... sa fac putina ordine... ca vine aia si e ca la nebuni...
Si tre sa spal si aragazul meu de inox

Chiar bai Sunule tii minte ca nicoleta parca isi luase aragaz din asta... si era incantata. Nu a mai trecut pe la noi... cred ca e ocupata cu stersul ...


Avem si POZE



eu tocmai mi-am comadat plita si cuptor din inox. Sa inteleg ca o dorm langa ele?




La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Mamaaaaa... iar ati inceput cu inoxu'...
Ca io nu mai suport asa ceva.... pe geam cu ele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

mh, atunci sa nu mai zic ca si hota, robinetii, si frigiderul sunt tot asa, nu?

sunule tu esti nebun cu clantele alea, pe bune!!!!
trendule, sa inteleg ca freci de zor la diverse din inox?
hai pune mana si invata acolo

pupicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hi hi hi
Io deja m-am resemnat. Nu-l am demult (din decembrie). Da sa vedeti ce e pe geamul de la cuptor in pemanentza....Ca aiai e oglinda fie-mii .si pune mainile ude pe el... si raman urme... Da si io-l sterg cand se apropie musafirii.

Iar de spalat... numai cand doarme ea ca altfel se ofera sa ma ajute. Si tocmai cand il sterg cu carpa uscata... vine ea cu buretele plin de apa si zdrang! Nah! Ca muncii degeaba.

Lasa mai ca si din alea emailate...Mai bine-ti bagi un bat undeva...Ca io-l aveam de 3 ani si se ingalbenise pe langa cuptor de ziceai ca are 15. ani.Plus ca incepuse sa sara vopseaua aia de pe capac de la atatea solutii de curatit.
Asa ca... mai bine inox.

asaaaaaa.Deci... fi-mea nu doarme inca. Ma duc s-o bat putin si ma intorc.

Trendulici tu nu inveti mama? Ia mai da-o draq de carte bai fetelor ca imbatranim cu nasu-n ea.
Ei...comedie...

Sunule daca se mai ia careva de coafura ta, dau si io cu .Tu nu te prinzi ca sunt invidioase? Ar vrea si ele fato....
Se pare ca s-a facut liniste in dormitor.Poate totusi scapa de bataie.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput