Copilasi din 2002 (24)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna mamicilor, LA MULTI ANI pentru copilasii vostri de 1 iunie!! Sa fie sanatosi, sa creasca mari si frumosi!
Anina, bine ati revenit de la Buzias, am citit si ma bucur ca totul a fost ok si ca Cristina e bine! Din pacate eu nu am putut vedea pozele.
Azi l-am dus pe Andrei la gradi costumat in Zorro ptr. Carnaval, dar nu era in apele lui, toti copii erau frumusei foc, fetele printese sau pisicute, baietii Spiderman-i, politisti, etc. Desi aveau programat sa iasa in curte la parada, fiind vremea asa naspa cred ca vor sta totusi inauntru. Oricum, l-am lasat plangand! I-am lasat si aparatul de fotografiat educatoarei sa le faca poze, asa ca daca ies bine le pun maine sa le vedeti!
Sper la voi sa fie mai bine!


Catalina & Andrei (3ani si 10 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Vin si eu la subiectul vostru sa urez La multi ani tuturor copiilor in special finutzului meu Robert....baiat de katty si care seamana f mult cu tati!!!



multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumim Ana Maria!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

LA MULTI ANI!
Multa fericire, sanatate puiutilor! Sa va lumineze fiecare clipa si sa va aduca numai bucurii !!

Ana a avut spectacolul azi la camin, acum descarc filmuletul facut. Nu am reusit sa pun poze de la eveniment.Dar au fost niste draguti cu totii
Cam atat deocamdata, trebuie sa plec sa o iau pe Ana de la camin.

Petrecere frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani pt toti copilasii nostrii!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Samurai-lady spune:

LA MULTI ANI tuturor copilashilor si parintilor.
SAnatate multa si zile pline de soare si bucurii

Samurai-lady si bb Ken

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Samurai-lady" target="_blank">Pagina personala DC

Web-poze Kenutz

www.desprecopii.com/info.asp?id=486" target="_blank">Cum a venit pe lume Samurash bebe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, tuturor copilasilor !
O zi superba, in continuare !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75197" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Chiar daca cu intirziere,"La multi ani!",tuturor copilasilor,sa fie sanatosi si fericiti!
Sper ca ati petrecut bine si ati primit cadouri frumoase!

Fiica-mea a primit cadouri dar cu distractia nu am stat bine.Efectiv a plouat toata ziua,maxim 7°(acum sunt 4°)si aici nu se sarbatoreste,nimeni nu stie nimic de ziua asta .

In schimb,daca tot am sarbatorit ziua mamei si ziua tatalui,vom sarbatori si ziua familiei dar abia in 22 iunie.Pina atunci e vacanta de Rusalii(noi numai o saptamina luam,plecam la bunici in nordul Germaniei).

Nina,nici eu nu pot sa vad pozele.

Va pup si revin miine dupa ce ma uit la ultimele poze ale puiutilor.



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Scuze, fetelor !
Aici, gasiti poze de la Alba Iulia(cu Nicole si Julian) si de la Buzias, chiar.
Nicole va transmite salutari ! E bine, Julian la fel, doar ca nu prea mananca... Ultima sapt. au fost la Arad, unde, numai vreme ploioasa si friguroasa au prins, astfel ca abia asteapta sa ajunga acasa, luni.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75197" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am revenit cu poze de ieri de la gradi !
Andrei a zis ca a fost foarte frumos, dar in poze nu prea se simte bucuria! In schimb a fost mai bine acasa, i-am facut cadou, in fine, calculatorul lui personal (numai ptr. jocuri, si cu TV tuner ptr. TV), asa ca am scapat sa stea pe al nostru.
poze.
Anina am reusit sa vad pozele. Sunt frumoase, iar fetita ta e superba! Ii transmitem salutari lui Nicole, si sanatate lui Julian.
Asteptam vesti si de la voi cu poze!
P.S. Am schimbat la semnatura numele lui Andrei in Robert-Andrei (fiindca asa il cheama, iar Ana-Maria222 mai sus scria de Robert - ea e singura care-i zice asa). Ii multumesc si pe aceasta cale Anei. In weekend-ul care a trecut am descoperit ca suntem amandoua membre pe acest forum (eu sunt din 2002, iar ea din 2004).


Catalina & Robert-Andrei (3ani si 10 luni)

Mergi la inceput