Clubul moldovencelor de peste Prut (27)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

stiu ,ma gindeam ca poate prin net cumva se poate vota :-) sper sa cistige si sa ne scoata in Europa
noapte buna .ma duc si eu sa-mi culc puiul .

Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Loca intradevar e nebun, da la genu femenin, adica el inta cam asa ceva "Nebuno dami gura ta".
Si Tornero inseamna "ma voi intorce", asa ca Rodica are dreptate, cred ca stie ea ceva limbi straine.
Au dreptul de vot doar tarile participante la concurs, si nu au dreptul sa voteze pentru tara lor.


doroti_5 39+ cu Natalita-Elena
evolutia bebe
foto mami pina la bb si dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

mey da cum nu i-au pus sa danseze niste manele dea lu Adrian copkil minune ?

Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Mai, Alina, mai, tu de ce nu anunti lumea ca ai pus noutati in albumul tau cu bunatati? Briosele asa-s de frumusele, iar tortul cu brinza si migdale arata bestial, vreau detalii!


------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by Davina

mey da cum nu i-au pus sa danseze niste manele dea lu Adrian copkil minune ?



Hihi, i-au invatat dansuri adevarate, nu porcarii.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Va felicit S DNEOM POBEDI!!!!!!!!!

Pupici, am plecat la servici!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

'Neata si felicitari cu ziua VictorieiNatalia am uitat sa scriu ca am pus poze ,cei drept nu sunt calitative .Ala cu migdale mie mi-a placut f. mult .Receta am luat-o de www.kuking.ru/my/viewtopic.php?p=686152#686152" target="_blank">aici si se face repede.Cum a fost despartirea de azi de la cresa?
briosele abia astept sa le repet ca tare-s bune.

N-am mai rabdat si mi-am vopsit parul singura .La sot ii place cum imi sta dar mie mi se pare un pic inchis (poate ca de citiva ani ma fac cu suvite si nu sunt obisnuita).Vopseaua e blond inchis si la mine a iesit castaniu ...si arata mai sanatos decit inainte .
cam atit la noi.
pupici si o zi buna.


Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

Buna fetelor!
da' ce harnicute sunteti....
Felicitari cu ZIUA EUROPEI!! cica ai nostri de la parlament nu au vrut sa serbam ziua europei ( pai cum mai vor relatii bune cu eu a?)
ce cald si bine e azi afara! Eu nuami ce m-am trezit si am vazut cit e ora....uhhh... cred ca sportul e de vina de dorm eu atat de mult.
Pacat ca nu l-am vast si eu pe Arsenie, dar nu-mi place cum cinta
Cred ca la epilat o sa incerc la o cosmeticiana cu ceara la inceput. poate dupa o sa pot si cu epilatorul. pe ea nu o doare asa ca n-o sa fie mila, intr-adevar..
davina, vrem poze cu noul look. Si eu vre-o 5 ani in urma am fost si roscata si blonda si viotela si cu suvite si in toate nuantele asta timp de un an pina mi-am ars de-a binele parul si acum mi-am crescut culoarea naturala si e mult mai bine asa. Din experienta proprie pot sa-ti spun ca satenul arata mult mai bine si mai natural decit blondul. Tine-o tot asa!
Doroti, deci facem intilnela azi ca sa stiu cum sa-mi programez timpul. Imi pun masca pe par sau nu ( tre' s-o tin citeva ore bune)
La acest mesaj ar trebui sa i-au ce-a de-a 2 steluta, asa ca astep felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lucia_B spune:

Buna fetili

Violeta - felicitari cu a 2-a steluta .

Nati - cum a trecut despartia dedimineata cu Vladut la cresa?

eu tare gospodina mare, il fac pe Napolion , deja am obosit.
sper Laura sa ma lasa sa o scot la capat cu bine.

o zi frumasa

-------------------------------
Bucate
Lucia mamili lu Lauras (4 oct 2005)

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Felicitari si de la mine si cu ziua Victoriei asupra nazismului, si cu Ziua Europei!
Vio, la mai multe stelute!

Alina, poate fac si eu intr-o zi prajitura cu ricotta, arata apetisanta si atragatoare.
Cer si eu poze cu noua ta culoare a parului Eu n-am avut niciodata curajul sa-mi schimb culoarea parului, plus ca si sotul e impotriva.

Despre Vlad si cresa: nu a plins nici azi la despartire. Poate o fi plins mai tirziu, inca nu stiu, o sa-mi spuna asistentele cind o sa ma duc sa-l iau. Dar dimineata s-a dus imediat spre dulapul cu jucarii si si-a gasit acolo ocupatii.
Abia astept sa aflu cum a dormit la prinz, ca e prima data cind trebuie sa doarma in alta parte fara noi.



------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput