epilare definitiva

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Angelinne, m-ar interesa si pe mine niste informatii despre cabinetele din Bucuresti, despre aparate, preturi si sedinte. Daca nu poti sa scrii aici pe motiv de reclama, da-mi un PM te rog mult!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluangel spune:

i don't fake sarcasm either, daca despre intrebarea mea era vorba.. imi pare rau daca a sunat in vreun fel, e cat se poate de obiectiva si ma intereseaza sincer unde se poate gasi un astfel de aparat, altfel nu as mai accesa subiectul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Bluangel... n-are nicio legatura cu tine, aia e semnatura mea. E doar o replica, mi-a placut si am pus-o ca semnatura . Nu se refera la tine sau la ceva ce ai zis!! Doamne fereste!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Angelinne

Depinde f mult de tipul de aparat daca sunteti din Cluj sau Bucuresti va spun exact unde gasiti aparat f performant. Pt inghinal aveti nevoie de 5-6 sedinte , la axile poate si mai putin. aparatul recunoaste inclusiv firele albe de par , va puteti epila intre sedinte si este f putin dureros fata de alte aparate de pe piata mai vechi. Succes!


Angelinne



Angelinne, ce aparat recunoaste inclusiv firele de par albe? Stii un aparat de genul asta in Bucuresti? Eu am sunat la toate centrele mari din Bucuresti si mi-au spus de la telefon ca daca am parul blond nu merge. La Coquette scria pe site ca merge si pe par blond dar cand i-am sunat mi-au zis ca nu prea da rezultate pe par blond.

Poti sa imi scrii pe PM numele centrului de infrumusetare...
Multumesc!


"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Tocmai acum ne-a parasit?? Cand aveam si noi nevoie de niste informatii??? Angelinne, unde esti????!!?

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Never mind, nu-mi verificasem mailul si nu stiam ca mi-am dat mail, am crezut ca imi dai PM . O sa te contactez pe privat pentru mai multe informatii cand m-oi hotari, mersi mult pentru mail!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Angelinne

Depinde f mult de tipul de aparat daca sunteti din Cluj sau Bucuresti va spun exact unde gasiti aparat f performant. Pt inghinal aveti nevoie de 5-6 sedinte , la axile poate si mai putin. aparatul recunoaste inclusiv firele albe de par , va puteti epila intre sedinte si este f putin dureros fata de alte aparate de pe piata mai vechi. Succes!


Angelinne








Chiar este mai putin dureros? Cum se explica asta?
Eu stiu despre ce salon vorbesti, si probabil ca voi ajunge, desi e fff departe de mine, dar ma rog, in weekend se poate.
Pana acum am avut 2 sedinte, si am scapat cam de 30% din par.
Ideea e ca tot e dureros, si chiar as vrea sa scap de durere.

Crinuta si Rayan











Fara Dumnezeu nimic nu e.
concerning your soul


www.muntelesfinteitreimi.ro/Octombrie%202008.htm" target="_blank">Nusfalau

traieste sanatos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluangel spune:

fetele care stiu despre ce salon este vorba, ma intereseaza f tare, dati-mi un PM daca nu puteti sa scrieti, pls!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Si eu vreau sa stiu despre ce salon e vorba, va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

V-am trimis PM.

Crinuta si Rayan











Fara Dumnezeu nimic nu e.
concerning your soul


www.muntelesfinteitreimi.ro/Octombrie%202008.htm" target="_blank">Nusfalau

traieste sanatos


Mergi la inceput