De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

categoria "explicatii date copiilor", cu mentiunea ca ccc cutia cu fluturasi continea prezervative:


quote:
Originally posted by lilanda

hehehe...pai sa tot fi avut io freo 9 ani, asa, venita in vacanta la Iesi, la o matusa de-a mea, mindra gestionara de tutungerie. Intr-o zi m-a luat cu ea la serviciu si, din curiozitate, am facut "inventaru'" la marfa, drept pentru care imi pica in fata ochilor si cutia cu fluturasi. Cum ambalajul respectiv era viu colorat, atragator chiar, o intreb pe matusa-mea ce-i acolo. La care ea, fisticita, incilcita, da' cu o booogata imaginatie, imi egzplica cum ca sub fluturasi se ascund niste chestii pe care pescarii si le baga-n fund, ca sa aiba rabdare la pescuit.


LOOOL.Ce s-a mai descurcat matusa!


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Din ciclul fructe exotice perimate si limitele sexuale!

quote:
Originally posted by

Daca sotul dumneavoastra ar avea preferinta sa inghititi " nectar zeiesc",......, ce-ai face????





quote:
Originally posted by

ei na "nectar zeiesc"... Zeama de oo...





ei bi, the Extra-Bramburici, si ceata de pitigoi (22.07.2003),(19.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria In poala lu' Doamne Doamne

Postat de joanna:


Doamne ,te rog sa ma ierti ca asa de bine m-am asezat peste Tine, pe tronul Tau, si am inceput sa judec.


*segmentation fault*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria Frunza verde de scrumbie

postat de ligeea


lipovenii sunt foarte credinciosi . Nu mananca carne , doar peste


*segmentation fault*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Din categoria "compozitorilor": originally posted by***
uite asta e o manea, cadoul meu pentru tine, e compusa de mine:
as, nu sint manelista dar iti compun eu una:

off, mama,de ce mai facut atat de proasta
mai bine ma exila-i,in celar linga ferestra
eu trec prin viata si habar n-am, cum si ce sint?
dar eu fac pe fecioara inteleapta, dar eu nu ma-nteleg nici cum..

foaie verde trei surcele, vai de prostiile mele
le duc eu, le duc si altii, fac parte din sufletele rele?
ei, mi-s desteapta ca o spuma de sapun
prima intrebare ma-n cui si nu stiu ce sa spun..

vorbesc anapoda, dar ce sa fac? asa mi-s eu
nu sint frustrata, hormonii mucegaiti eu am le greu
de-aia vorbesc in pleonasm, ei nu-nteleg, ce fraieri..
nu am doboara nimeni, mandria mea e vesnica intre ia o pauzari.
*cine-o intelege e tare si primeste o de la mine.

D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Din ciclul Imi amintesc cc cu drag de mama

[quote]Originally posted by

[np ce-ash face dac-ash avea un penis] aaaa, as fi un cassanova: as face fericite toate fetele tzafnoase, apoi as trece la vaduve ca saracele sunt statute rau (ma uit la mama biata)

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

din seria mi-aj loa caine da' nu'sh de kare aja ca mai bine fak un kopil:



quote:
Originally posted by

Depinde mult de copil...
Mie mi-a fost foarte util. Adi merge de la 9 luni singur si este intr-o permanenta miscare si acum la 5 ani, asa ca afara preferam sa-l scot cu hamul de pe la 9 luni pana pe la 2 ani. In carut nu a mai stat de la un an. Nu am folosit niciodata hamul ca sa-l invat sa mearga ci pentru a-l opri sa nu puna mana pe toate chistocurile sau sa nu fuga prea departe, ca sa nu mai spun ce util este in magazin. Eu am fost numai cu sotul asa ca trebuia sa mai fac si piata.
Niciodata nu am folosit hamul in casa.
Saraca bona cand avea in jur de 2 ani il ducea in curtea scolii ca stia ca nu are un de iesii asa de agitat este fiimiu.





, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Din miracolele Xenicalului:

quote:
Originally posted by

Si eu am luat cateva pastile... si m-am lasat. Asta pt ca am patit o chestie.... rusinoasa. Mai exact, la vre-o 3 zile dupa ce am inceput sa iau eram ca tot omul acasa si mi-a venit...un vant. Si pt ca eram singura, l-am facut. Si nu vreti sa stiti ce era pe pantalonii mei de trening. O chestie galben uleioasa...Daca eram pe strada si... nu mai puteam? Ma faceam de minune.

Asa ca m-am lasat de xenical.




Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Din seria televizoru unejte poporu cu conservatoru:

quote:
Originally posted by
Am si eu o intrebare pt tine..ma uitam ieri la tv si zicea cineva acolo ca in Olanda se intampla o chestie ciudata pt. alte tari dar perfect de normala pt. olandezi. Si anume ca se obisnuieste sa se intalneasca 2 cupluri...am inteles ca parca fac si schimb de parteneri la un mom dat..ajungandu-se sau nu la sex..asta depinzand de fiecare in parte.Si aceasta intalnire olandezii o gasesc benefica pt. stabilitatea cuplului.

E adevarat ?
Povesteste-mi si mie te rog ca sunt tare curioasa.


...si raspunsul...

quote:
Originally posted by
chestia asta se numeste "swinging". sunt ca o "societate secreta" , ca habar n-ai poate ca vecinul tau, cu care te intilnesti duminica la biserica, face asa ceva. olandezii sunt conservatori. foarte. si traditionalisti. valorile familiei foarte prezente, sunt o natiune foarte zgircita si sunt buni ingineri ...






, mami de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Din ciclul "maneaua si intzepaturile"

quote:
hahahahaha........ ce va-ti aprins ba asa de tare??!! ce nu va convine ca mai sunt oameni care le mai place si maneaua... nu va place nu intrati http://www.youtube.com/watch?v=9AHzTPX8UuQ&search=maneleuite inca una sa moara lumea de ciuda
dar incredibiiiiiiil! Cineva vine sa mai calmeze spiritele
quote:
lasati fratilor oamenii sa traiasca...le plac manelele? sa le asculte...ce va bagati voi? ati vazut subiectu si ati intrat repede ca mai "intzepatzi" un pic??
si totusi intzepaturile continua
quote:
da asa e. asa am eu bafta sa ma intepe lumea fara sa le fac nimic. nu-i bai.rog moderatorii sa stearga acest subiect.
quote:
uite ca sa moara dusmanii mei inca una .dandush las ca te dansez eu.http://www.youtube.com/watch?v=IHVi3A-nFR8&search=manele
inca cineva interesat de subect:
quote:
Nanami super situl!Nu se pot inregistra unele melodii?
raspuns:
quote:
bine ai venit magda, nu stiu daca se pot inregistra , am incercat si eu dar nu s-a putut , dar poti sa intri oricand pe pagina aia , eu nu stiu ce am facut ca , cand mi-am dat seama era deja in calc. eu imi downlodez de pa google la chef de chef, dar sunt fara video clipuri, si imi fac cd-uri , si sunt si acolo melodii faine , si se schimba mereu, de la sapt. la sapt.

mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput