De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

din capitolul medicina evolueaza-masurarea progesteronului fara analize

citat

Unul din semnele care la mine functioneaza perfect ca sa aflu daca e bun sau nu progesteronul meu este gradul de constipare - daca burtica e ok - iesi normal - atunci e mica valoarea daca iesi greu si mai rar ca deobicei atunci e de bine - oricit de haios ti s-ar parea la mine a fost confirmat de analizele de sange. Constipata progesteron > 40 - adica f bine.

30 Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Din "straputul" gandirii sau bucuria de a da nastere unui copil in urma unui FIV:

Citat:
citat din mesajul lui xxx

si eu trebuie sa ma ..cum sa zic, concentrez sa fiu ferice si cu zambetul pe buze ca un an o sa bag pe o gaura mancare si o sa sterg la alta gaura kk, si ....vai ce lucru minunat fac eu, si ca ma doare nervul sciatic de mor si.....gata,




Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

categoria : "oamenii care ne-au influentat viata "

citat din mesajul lui xxx:

"Oricat de ciudat ar suna, Michael Jackson.

Nu as fi astazi ceea ce sunt - nici personal, nici profesional; daca nu ar fi existat el."



viu sau mort?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


O semnatura tare simpatica, ce ma face sa-mi spun "uite dom'le de ce am scapat" :

Citat:

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!

pentru autoarea care se recunoaste.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Categoria "umor involuntar"-

Citat:
La un moment in viata fiecare barbat se poate afla in situatia de a face pentru un anumit timp sex. Daca esti femeie, el s-ar putea afla atunci cu tine. Barbatii isi iau in foarte serios penisul, asa ca e bine sa fiti amandoi pregatiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

A 8 a minune a lumii

Citat:
citat din mesajul lui ....


bebele are 12 sapt si trei zile(de la ovulati,concepere), iar sarcina 14 sapt si 3 zile.
asa mi-a spus dl ecografist.

sanatos sa fie!
are niste coite impresionante, si si se vad si cativa mm crescuti intre picioare..................




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

din categoria cind te ia si cind te lasa...sau minca-o-ar puricii de gramatica :((

Citat:
citat din mesajul lui...

ajutor va rog sa ma intelege-ti nu am nimic cu nimeni dar puiul meu nu este pregatit de schema.este ok este normal,la9 nani dar este somnicios ce sa fac vrea nani.daca incerc trezirea la 6 ma ia capul la 7 maia cicul .ce sa fac?e dumnezeu e mare si om vedea.paste fericit!a g c


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe

din categoria cind te ia si cind te lasa...sau minca-o-ar puricii de gramatica :((

Citat:
citat din mesajul lui...

ajutor va rog sa ma intelege-ti nu am nimic cu nimeni dar puiul meu nu este pregatit de schema.este ok este normal,la9 nani dar este somnicios ce sa fac vrea nani.daca incerc trezirea la 6 ma ia capul la 7 maia cicul .ce sa fac?e dumnezeu e mare si om vedea.paste fericit!a g c


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759


wow...

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

iarna2009-2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

cucul, pupaza si vinatorul

Citat:
citat din mesajul lui...

scuze!de bani si de cuc nu ne saturam niciodata dar cu micul ce faci?in trecut mama lasa puiul la 2 luni la cresa...eu stiam ca barbatul este vinatorul care aduce prada si papa familia.gluma!tu daca te saturi de cocosala pe ce pui mina?


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:


Citat:
Lume, lume
Am vazut trisexuali la Amsterdam


Citat:

ce sunt trisexualii?


Citat:
Raspuns pertinent

pai bisexualii inseamna doi, trisexualii inseamna 3 , si tot asa

poate sa fie si o gramada mai mare


Mergi la inceput