De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

despre rolul unor femei si despre mila fata de cei mai prostuti:

quote:
Originally posted by
... la fel ca si voi, cred ca unele femei sunt bune doar de prasila; da' nu le arunci, ca le ia altul mai fraier.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Categoria: fa-ti ce ti-oi face, da' numa' fa-ti!

quote:
Cred ca sintagma "a-ti face cariera" a devenit motto pentru unii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

quote:
Originally posted by Sibylle

Din categoria Nici mortu' nu e mort, daca e perseverent, la un subiect despre o persoana decedata care ar fi trebuit azi sa implineasca o anumita vārsta :

quote:
Originally posted by




Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.





din categoria "sunt perseverent da' nu ma tratez", despre o crima
quote:

Nu imi vine sa cred ca s-a putut intampla asa ceva.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Rog un moderator de la aceasta sectiune sa faca un "update" si sa mute subiectul acesta (partea a 6-a) pe prima pagina, in locul partii a 5-a care este acum acolo, desi s-a incheiat de mult.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Categoria:nu-i frumos ce e frumos,e frumos ce-mi place mie
--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Originally posted by
Eu ii spuneam Ok, funduletul inca nu este pregatit, cand o sa fie atunci o sa-i dea si olitei un pic din ce nu mai este nevoie de la burtica (I-am explicat ce se intampla cu mancarica- ajunge la burtica care este ca o bucatarie si da de mancare la manute, picioruse, nasuc, ochisori etc. iar ce este in plus, burtica trimite la fundulet ca nu mai are nevoie).
Primeste-o in baie cand folosesti toaleta si explica-i ca si tu faci un KK mare si ca toti oamenii mari si copii mari fac asa. Laud-o de fiecare data cand face la olita,la noi toata familia era implicata pana cand am intrat in normalitate- toata lumea il felicita ca a facut un kk mare sau megakk sau frumos sau mai stiu eu cum.

--------------------------------------------------------------------------------



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amameda spune:

Categoria " de pe alt forum adunate ,dar bune si pentru noi":
"Orgasmul simultan este recomandat intotdeauna , ca si cel reciproc . Nu vad nici o legatura intre orgasm si cresterea posibilitatii ca ea sa ramana insarcinata . Daca se indeplinesc conditiile necesare , va ramane si il lipsa orgasmului .
Colul uterin nu circula prin vagin si nici nu are functie de aspirator ."

MEDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:


De ras, de plans... din categoria "Dar nu pentru catei":

quote:
iar daca furau in nici un caz de la vecini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C

Rog un moderator de la aceasta sectiune sa faca un "update" si sa mute subiectul acesta (partea a 6-a) pe prima pagina, in locul partii a 5-a care este acum acolo, desi s-a incheiat de mult.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...


Da, da! La subiectul asta revenim cu placere multi, mereu (corectati-ma daca gresesc )... si trebuie facut sticky.


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

membrul X - are la semnatura 36 months +
alt membru DC remarca si trimite urmatorul mesaj de felicitare

X, daca 36 de luni este sarcina iti doresc sanatate si numai bine sanatori si frumosi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Din categoria "Vocea constiintei":

quote:

VREAU SA ADUC UN FRIGIDER DE LA 300KM DISTANTA SI AS VREA SA STIU DACA SE POATE TRANSPORTA IN POZITIE ORIZONTALA. MA PUTETI AJUTA CU UN RASPUNS?
scrie cu litere mici te rog


(Imi cer iertare fata de persoana in cauza, dar mi s-a parut haios, mai ales ca mesajul nu era editat de vreun moderator, iar atentionarea despre litere mici pare sa apartina autorului insusi.)

Mergi la inceput