Mamici casnice (38)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Crismir,tu esti in State????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DAAAAAAAA

Se vede ca nu ai citit nimic din ce am postat eu...dar nu ma suparchiar ma amuza.


Cami!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

V-am citit f. in fuga, ca Andrei urla si sotul trebuie sa apara sa isi continue lucru... am sa reiau cititul deseara, adica la noapte cand calculatorul e numai al meu :)
Va pup!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

ange sa stii ca eu l-am facut si numai cu faina,din aia ordinara,cu 24 centi (ca estesi cu 99-1kg)si mi-a iesit.acuma daca tu ai incercat te cred.
rulada suna bine,eu ma mancat acuma pizza si am baut un pahar de berica fara alcool.

aici este cam 8 euro/mp democheta.cam cum e in romania?in timisoara ma refer??ca la resita nu e decat un magazin si nu are cine stie ce.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Ange, m-ai innebunit cu pozele alea !
Vreau si eu reteta de la rulada cu caise si de la fursecuri ca am si eu niste forme pe care nu le-am folosit niciodata...
Multumesc !

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Geani ce faci pina la urma, o intzarci sau nu ? , io o las pina la gradinitza ...
Cami multzumesc o sa vad, ori vad ca Svetlana daca nu gasesc amindon, ori incerc rulada aia bengoasa. I-am aratat-o si soatzei. Arata bine de tot. Am copiat-o, vezi sa nu te traga de mineca vreun controlor ca ai pus adresa site-ului aici, faci reclama mascherata
Svetlana trimite-mi si mie retzeta aia de somn 3 ore, ca eu ziua ... pauza... citeodata dorm cinci minute.

Fetelor lipsii motivat de la conferintza, apropo, de ce nu anuntzatzi congresul cu o zi inainte ca pe timpuri...
asha, motivat, mi-am ajutat soatza la facut gardul, nu l-am terminat dar... am omorit un pui de sarpe, eu l-am rezolvat cu hirletzul...
Mammaaaa, sotzul era pina la magazin, eu udam in gradina, si cind l-am vazut ca scoate limba la mine, l-am ...
Gata, dispar, sper sa mai apar.


Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Daniela,m-ai rupt cu sarpele tau. Curajoaso!
Fetele,atentie maxima!
Astazi am facut o conf. si mai multe fete si am stabilit(speram sa fie toata lumea de acord) sa mergem in primul wk din iulie la Moeciu.
Mmiha,a vb la o pensiune si periaoda aceea e liber .Pensiunea e frumusica ,fiecare camera are baie proprie ,500.000 pe noapte.
Fetele care vor sa mearga sa anunte si vom stabili o zi si o ora la care vom face o conf.pt a discuta detaliile.Cine vrea sa vada pensiunea Flavia ,sau Cami le va da linkul pe mess.
Deci fetele ,haideti,ca trebuie sa ne miscam repede.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

quote:
Originally posted by gegea


dana d, si eu urmaresc Stapana destinului si imi place de mor. De cand am vazut Clona, m-am indragostit de productiile braziliene si le pandesc cand apar. Am vazut si Legaturi de familie si cam atat. Chiar vroiam sa ma ajuti tu, pate ai o memorie mai buna... Unde a mai jucat doctorul care face analizele baronesei? Ca mi-i tare cunoscuta figura...




Daria la 1 an






Si pe mine ma framanta asta, imi e foarte cunoscut si simpatic, dar nu reusesc sa mi-l amintesc din alt rol. Sa fie in "Clona"... sa fie din "Legaturi de familie"... eu am mai vazut si "Femei indragostite" tot brazilian, si "Terra nostra", foarte frumos...
Te rog, daca iti amintesti sa-mi spui si mie ca nu ma lasa sa dorm noaptea mai ales acum dupa ce m-ai intrebat si tu.

Eu nu am reusit sa intru azi si vad ca sunt depasita total. Ati mai scris o jumatate de capitol pe care nu o sa reusesc sa o citesc. Vad ca calculatorul meu face iar figuri, asta seara stau 3 minute sa-mi aduca o pagina, asa ca nici nu reusesc sa trec in revista macar paginile scrise de voi. Daca cineva mi-a mai adresat vreo intrebare, sau vreun raspuns, imi cer mii de scuze dar acum nu am reusit sa citesc. Poate vine si la mine zilele astea nenea doctorul de calculatoare...
Nu stiu cum de reusiti sa fiti "mereu aproape" eu sunt tot timpul pe fuga, ma scoate toata ziua asta mica afara in parc, apoi pune masa, da-i sa manance, culc-o, spala vasele, pregateste ceva de mancare pentru sotz, mai fur cateva minute de joc, apoi vine sotul, da-i sa manance, se scoala copilu', iar afara la joaca... intram in casa cand se intuneca, masa, baia, culcarea, telenovelele.... Apropo:
Ange, "Secretul Mariei" e pe Antena 1 de la ora 10 seara. Interesant, frumoasa actrita, frumos barba-su, probleme in amor, intrigi, soacra poama acra, baga strambe si mai si omoara pe cate unul care-i sta in cale... si tot asa.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mirela ,sa pui poze de la ocean ca de abia astept sa le vad.
Flavia,Mmiha,Cami,la pensiunea aceea daca dau clik pe fiecare poza in parte cica fara baie.
Mai cautam.Am vazut una cu 14 cam si fiecare cam are baie.
Sau putem astepta sa vedem cate fete se inscriu si in functie de cate fam. suntem, alegem vila. Ok?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

quote:
Originally posted by dana d



Si pe mine ma framanta asta, imi e foarte cunoscut si simpatic, dar nu reusesc sa mi-l amintesc din alt rol. Sa fie in "Clona"... sa fie din "Legaturi de familie"... eu am mai vazut si "Femei indragostite" tot brazilian, si "Terra nostra", foarte frumos...
Te rog, daca iti amintesti sa-mi spui si mie ca nu ma lasa sa dorm noaptea mai ales acum dupa ce m-ai intrebat si tu.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre




Hai ca mi-ai dat treaba serioasa si cat am alaptat-o acu seara pe Daria m-am chinuit si cred ca l-am reperat.
A jucat in "Clona" si era tipul care era asociat cu Zein si care s-a cuplat la un moment dat cu Clarice, secretara lui Leonidas (tatal lui Lucas). Nu mai retin exact soarta lui spre final, dar imi amintesc ca s- bagat scrofita de Alicinha si l-a furat. Scuze de detalii.


Daniela, mai eu chiar vorbesc serios ca n-o intarc curand. Stiu ca tu ziceai ca o mai lasi cam 1 luna dupa ce implineste 1 an, ca nu vrei sa ajungi la mare si sa-ti ceara tzitzi pe plaja. Dar eu, cu mare cu nemare, cu munte, cu nemunte, n-o intarc, pentru ca as chinui-o tare. E prea mica si va veni si vremea cand va intelege si ea cate ceva si atunci voi profita.
Isei si sanatate. Cum mai e dupa febra si nasucul curgator de aseara?

si noapte buna!

Geani si Daria (03.04.05)

Daria la 1 an


Mergi la inceput