Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Neata!!
Noi suntem in Tarpon Springs (Tampa) si ne bucuram de frumusetile de aici...

Merge bine gradi lui david, a inceput sa ii placa si sa nu mai boceasca dar tot ce vrea el face...ultima data s-a conformat ca i-am confiscat un tren lego cu thomas si l-a primit inapoi cand a cooperat cu teacher!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Adriana, ce mare s-a facut Razvan!!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:


La multi ani, Alina! Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult! Iar numai tie: sa fii mereu frumoasa si dorinta cea mai mare sa devina realitate cat mai curand!
Am inceput sa ne facem zilnic program de urmarit poze(io si Bibica).... ne-am delectat cu <pipiii si pintzesele....>

Sinzi, mama lasa baiatul sa aiba personalitate...bravo lui ca-si impune punctul de vedere...Decat fraier si binecrescut, mai bine destept si tupeist...moama iar am dat-o pe filozofie...dar dreptu-i drept, nu?

Brrrr nu mai vine caldura?????


Pozele noastre !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna seara, fetelor!
Intru pe fuga, ca am mult de lucru pentru maine...
Mav , deci tu esti generatia 78?....eu si Crixia am fost cu un an mai devreme...Cris, la anul schimbam prefixul...si Alina la fel...
Sanzi, aplici metode drastice la copil?...lasa ca David e copil bun.
sa va povestesc super faza: aseara ne bagam noi in gasca in pat (adica eu, Petre si Sofi), si o aud pe moata mea dupa un minut zicand :"Ma(r)sh!"...ca si cum se adresa unui catel...eu o intreb ce-a apucat-o, la care ta-su zice: "O muscam eu de mana!"
In seara asta butona la calculator, si cand am vrut sa o dau jos de pe scaun, mi-a zis "Lasa pace!"
Imi vorbeste fata!


Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mada baietelul unei prietene spunea mereu mars...nici nu vorbea bine si la toti cateii cu stapan sau fara le spunea "mars acas!!!"...auzise la bunica-sa!!!

Nu mai vorbiti de varsta ca vreau sa uit ca imbatranim!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Fetelor, am uitat sa va spun ca datorita lui July, care este o super draguta, am trecut cu bine ieri peste mica operatie de extirpare a alunitei de pe gat. July a fost de nota 10 si vreau sa ii multumesc inca o data pe aceasta cale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Sanzi, nu imbatranim, ne maturizam...
Ca doar abia dupa 30 de ani cica simtim intr-adevar placerea vietii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

hehe Mada altii au trecut de mult de 30 de ani... dar asa cum ai spus si tu ,dar sub alta forma, nu conteaza varsta conteaza atitudinea.(mi-a placut asta intr-o felicitare animata).
Mi-a placut mult cum spune Sofi exact asa spunea si mariuca mea lasaaa paceee..hihi.
mav scuze dar n-am stiut ...vrei sa te trec in lista?(intreb si eu dupa ce am comis fapta)Mariuca nu-l spune inca pe r..hihi dar mai nou inventeaza tot felul de povesti.o sa va distrez maine ca acum e tarziu.
pupici la nazdravanii din poze!!si...
La multi ani Stefan!!
Cornelia sa-ti traiasca scumpii tai copilasi sa fie sanatosi si sa aveti cat mai multe bucurii alaturi de ei!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Stefan!!!! Baiat mare are mami de acum...oau!! 1 an!!!
Petrecere frumoasa1!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani, stefan!sa fii sanatos si cuminte.
vic, merci pt complimente.s-a facut mare si face din ce in ce mai multe prostii.vad ca de azi dimineata a cam inceput sa tuseasca si iar probleme cu nasul.sebi ce mai face?dar tu?
o zi minunata tuturor.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput