Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Cine se mai inscrie pentru un gratar duminica la padure la Valu??

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Ce frumoasa listuta!

Scot si eu capul, de la birou .

Bine ati revenit din excursii! Ma bucur ca v-ati distrat. Noi am facut doar o plimbare cu masina si ne-am aerisit putin in Neptun, dat tot e bine decat nimic.

Stefan merge de marti, adica pleaca singur si se plimba toata casa. Afara totusi, nu are curaj. Doar in curtea vecinilor mei i-a placut si a batut-o in lung si in lat.

Maria ainvatat is e asa merga cu bicicleta! Se descurce destul de bine, ia chiar si viraje.

Ce mai, am copii mari!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Vila se numeste Holiday - tel 0726.466.395 - d-na Geta......pe net o sa apara ceva tot Holiday ,dar nu este respectiva vila ,nu va speriati!Este in drumul spre Cota 1400, sutn indicatoare din centru.
Noi ,gasca nebuna ,deja ne-am hotarat ,mergem din nou in perioada 11.05-14.05 .

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Uitasem sa spun ceva despre gradinite .

Diana, nu stiam eu pe cine sa bat la cap cu gradinita 12 . Ma bucur sa aud ca ai fost multumita.

Kati, cu scuzele de rigoare ca nu te-am salutat de bun venit pana acum, ai rezolvat cu inscrierea la gradi? Te-ai orientat spre ceva? Eu la gradinite, dar nu mi-am facut timp sa scriu. La gradi 45 nici eu nu am reusit sa o inscriu pe Maria.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Pacat, iar trebuie sa ratez. Aven nunta la Baia de Tulcea pe 13 mai .

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna si de la noi.aseara ne-am intors si noi de la tara de la giurgiu.a fost frumos mai putin timpul care nu a fost stralucit.razvan numai in nisip, cu catei, pe ulita toata ziua, cu vacile de gat.
am notat si eu datele ca tare as vrea sa ajung si la munte.
o zi buna tuturor.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Alina, iar?
Nu-i rau...

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

DA ,Mada ,IAR .Abia astept!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Votat! Dana, fa listuta: Oana, Tania si ... lista e deschisa!
Si noi o tinem in distractii si gratare de doua saptamani...E mult de spus si n-am timp acum. In orice caz azi m-am dres cu o grefa. Am o .... de carne acum. Pana sambata trec pe salate sa am chef iar de gratare...
Cristina momentan am renuntat la cresa...mai asteptam un an cred...pupici printesei..ne-am delectat(cu bibica bineinteles) vizionand papusica ta...Bibi batea din palme si spunea; -Uti mami pintzesa!
O jumatate de saptamana faiana!

Pozele noastre !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Oana chiar imi era dor de dulcica ta mica!!! E asa haioasa, ca eu as fi mancat-o de mult!!! Si are niste codite de cazi pe spate!!! haha...e scumpa foc....

Cornelia felicitari pt Stefan care merge singurel...cum va pregatiti pt primul anisor??? Sa pui multe poze...Uf...cand imi aduc aminte ce micut era anul trecut si dulce...si ce ii placea de mine



Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput