Parinti cu copii de SD 6

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ti-am trimis e-mail dar nu e buna adresa ta. Adresa mea este alexa13tinta@yahoo.com



Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricori spune:

sarutmina Paula
Sint Mihai din Cluj, tatal lui Patric. putem sa-ti sciem pe adresa care ai dat-o pe forum?
Va pupam pe totzi,si noi tinem pumnii strinsi pentru Alexa
Apropo de faptul ca nu a primit-o pe Alexandra la gradi, eu stiu din spusele colegelor mele ca o prima conditie de a fi acceptata este virsta copilului de minim 3 ani.
Pentru Dodo64, ne-ar face mare placere sa corespondam, sau de ce nu chiar sa ne-ntilnim datorita faptului ca si noi sintem din Cluj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Imi pare rau sa aud ca treci prin asta, Mihaela!Chiar nu stiu ce poti sa-i spui.
Paula, la cat mai multe propozitii.
pt voi toti.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)

"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

http://community.webshots.com/user/krysadi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Paula ce scumpica e Alexa cu rochita aceea roz din pozele de Paste !Si are un botic de iti vine sa o mananci !

Felis ce mai face Mihaita ?
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Eu ti-am raspuns de 3 ori pana acum pe e-mail....nu trebuie sa dai adresa mea de e-amil pe forum.
De ce nu mi-ai raspuns la e-mail?
Alexa merge la cresa.






Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Fetele din Cluj, care au copii cu Sd va pun in legatura cu un tatic care face acum o fundatie pentru SD.
Dodo64 ai un e-mail cu un raspuns pentru logoped.

Pupici tuturor








Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricori spune:

Mi-am reparat greseala,mea culpa.m-am ales cu
Asteptam info despre taticul din Cluj,vrem sa-i dam o mina de ajutor.
pentru toate mamicile si bb lor
http://photos.yahoo.com/corinapri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Corina, am sa-ti scriu chiar acum. Am fost si sunt foarte prinsa cu copiii mei, sunt bolnavi si nu mai stiu ce sa fac. Paul nu face febra dar tuseste de spui ca rupe munti....si suntem in tratament de o sapt. Alexa acum de 2 zile este si ea, dar ea cu febra, frisoane.....si am incercat sa o duc si la cresa. A mers foarte bine, a fost bine. Mai revin eu cu detalii.



Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Iustina, Paula.... multumesc mult de grija... Eu nu mai am timp nici sa respir... Am inceput de 4 zile serviciul...

Ceea ce am tot zis e ca faptul ca mi-am luat bona a fost cel mai bun lucru pt Mihai... De cand am bona, progresele lui Mihai sunt vizibile si f dese... Probabil unde tot timpul acum cineva e langa el si il iubeste, ii vorbeste... e f fericit...
Cred ca v-am mai zis ca:
- sufla singur nasul,
- daca ii zici "doi" arata 2 degete,
- da noroc,
- face BRAVO cu manutele
- face PA
Mai nou: daca ii zici "nasu" sau "nasu lu baiatu" duce degetelul la nas, arata nasul

Si cea mai mare realizare: alaltaieri, vineri, S-A RIDICAT SINGUR IN PICIOARE!!!!!!!!!......
L-a gasit bona cd a iesit din bucatarie, in picioare in patutul lui, tinandu-se de marginea lui... curios e ca nu are de ce sa se agate ca sa se ridice... Ieri l-am vazut si eu si sotul... Eu eram la baie si sortam niste haine sa pun la spalat si sotul era la ghena... Cd a intrat Cornel m-a strigat: "vino repede" si ce-mi vad ochii Mihai in picioare in patutz, se uita la noi si radea...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by FELIS

Iustina, Paula.... multumesc mult de grija... Eu nu mai am timp nici sa respir... Am inceput de 4 zile serviciul...

Ceea ce am tot zis e ca faptul ca mi-am luat bona a fost cel mai bun lucru pt Mihai... De cand am bona, progresele lui Mihai sunt vizibile si f dese... Probabil unde tot timpul acum cineva e langa el si il iubeste, ii vorbeste... e f fericit...
Cred ca v-am mai zis ca:
- sufla singur nasul,
- daca ii zici "doi" arata 2 degete,
- da noroc,
- face BRAVO cu manutele
- face PA
Mai nou: daca ii zici "nasu" sau "nasu lu baiatu" duce degetelul la nas, arata nasul

Si cea mai mare realizare: alaltaieri, vineri, S-A RIDICAT SINGUR IN PICIOARE!!!!!!!!!......
L-a gasit bona cd a iesit din bucatarie, in picioare in patutul lui, tinandu-se de marginea lui... curios e ca nu are de ce sa se agate ca sa se ridice... Ieri l-am vazut si eu si sotul... Eu eram la baie si sortam niste haine sa pun la spalat si sotul era la ghena... Cd a intrat Cornel m-a strigat: "vino repede" si ce-mi vad ochii Mihai in picioare in patutz, se uita la noi si radea...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz, martie 06 aprilie 06
a adormit singurel
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero


Felis ,ma bucur foarte tare pentru voi !Cred ca sunteti foarte fericiti cand vedeti cat progreseza Mihaita .Servici usor si numai bine lui Mihai ,Iustina

Mergi la inceput