Mamici casnice (34)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

ADEVARAT A INVIAT!

Wow cate urari, sunteti tare scumpe fetelor, ma bucur ca in ziua de Paste putem fi chiar si prin urari virtuale

Nico bine ai revenit, sper sa fie pt cat mai mult timp. Ma bucur ca sunteti ok, unde ati fost in vacanta? Ce face Alexandra?

Dana_ch ce superba e felicitarea, felicitari Andrei pt asa realizare, pe mine cel putin ma depaseste:)

miag multumim. ni te alaturi?:)

Alina bine ai revenit, ti-am simtit lipsa

va pe toate, ca ne pregatim iar de vizite. Am fost azi dimineata la biserica, acum mergem la rude, asa ca ziua de azi e incarcata. Maine daca avem vreme buna iesim pana la munte, ti-e mai mare dragul sa stai in aer liber...

Petrecaretelor:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Hristos a inviat ! Sa fiti fericite , sanatoase si iubite !

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm
We are:
http://ingerifaraaripi.8k.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinquleasa spune:

Hristos a inviat!
paste fericit tuturor.
noi am fost ptr 3 saptamani in italia,ne-am bucurat de ceva soare iar Alex de nisip si putina apa.Alex e bine ia priit vacanta din plin....in vacanta s-a mai imbogatit cu o maseluta.
nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

al meu sot este racit de nu mai poate,sta in pat cu mana pe telecomanda,afara ploua si este foarte frig.ma plictisesc...ma duc sa citesc ceva.abia astept sa plec in tara peste 6 saptamani!!!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Hristos a Inviat !
Miag bun venit la noi sau printre noi.
Fetelor am fost la biserica, mi-am imbracat pushtoaica ultimul racnet eleganta, asha cum ma imbraca mama cu hainutze noi in ziua de Paste, acum... cred ca trag de soatza sa dau o raita prin magazine, ca o parte sint deschise si daca tot s-a ascuns soarele printre nori si nu ieshim la plimbare, profit sa-i innoiesc garderoba Isabellei, ca mama... deh mai asteapta.
Miine iar e sarbatoare, asha ca am sa ma lupt sa instalez scaner-ul pe care mi l-a luat soatza ieri, sa pot pune pozici cu mindra mea.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Am trecut numai sa va salut! Eiiiiiiiii, cum v-ati simtit zilele astea? Noi, suuuuuuuuuuuuuper!!! Andrei inca mai e racit ii curge nasucul, dar sper sa fie inspre bine, hai ca merg si pe la celelalte fete sa le salut!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

fetele, m-am reantors sa va sugerez sa imi obsrvati steluta si ca am devenit matura... cat am asteptat sa nu mai fiu copil si sa ma maturizez, uite ca reusi pe DC!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adinell

fetele, m-am reantors sa va sugerez sa imi obsrvati steluta si ca am devenit matura... cat am asteptat sa nu mai fiu copil si sa ma maturizez, uite ca reusi pe DC!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana





Mey...adica ce vrei sa zici? Ca io is baba de'acu?

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Hristos a inviat si toate urarile de bine pentru voi toate si din partea noastra!



Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Adinell felicitari pentru stelutza... uite asha avui si eu motiv sa scriu, si dupa... o sa ma ingalbenesc , lasa ca si asha sint blonda si doar soarele ma innegreshte un pic.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput