Constanta la apel (72)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Buna ziua,
jone - ma apuc sa scriu mai des daca e free pt forumiste , si uite ca nu esti singura pe aici. Noi nu plecam din Constanta in acest week-end prelungit. Azi avem o petrecere de copii, maine probabil vom merge la un gratar si musai la fel si luni.
Eu l-am avut pe Tibi la gradinita 12 de la 2 ani si 5 luni pana la 6 ani. Si in toata perioada asta a fost ok, e drept ca a avut parte si de educatoare tinere.
Sunt in plin proces de convingere a lui Leo pt. bb2 (ca in fiecare an de vreo 2 incoace), dar acum se pare ca mai am putin si va fi de acord. Tineti-mi pumnii!

Distractie maxima!

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Neata!!
Azi ma apuc de cozonac..haha...mi-am intrat in mana...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salutare!
Iar n-am scris de cateva zile si am pierdut sirul evenimentelor...
Diana, spor la argumente pt bb2! Si... spor si la treaba!
...Si noi cica eram pusi pe fapte mari, dar m-am apucat de tratament de slabire si remodelare corporala si zic fetele ca ma bat daca ele "muncesc" cu mine degeaba...
Alina, saru-mana, Raluca se poarta foarte frumos cu mine, desi azi m-a cam invinetit la masaj...
Bine ca n-am plecat la munte in weekend (asa era planul), ca ii ies lui Sebi 4 molari deodata si a urlaaaaat azi-noapte si astazi, cat n-a mai urlat el niciodata de cand il avem. E tare suparat... si noi suntem "tare nedormiti"...hmmm...

1 Mai cu multa distractie!!!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

diana tinem pumnii!
vic ce greu trebuie sa-i fie lui Sebisa iasa dintisorii cat mai repede!la noi a fost foarte usor la capitolul dinti.lui sebi
Si tine-te de masaj!Merita!!
noi am fost intr-o plimbare si ne-am bronzat un pic.pozele care le-am pus nu se pot vedea.o sa le pun si pe webshots.
seara buna!!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Cris, de abia astept sa o vad pe Mariuca bronzata!!! Noi ne-am tras un lustru de mult!!!

Diana, mare curaj cu bebe2!! hihi...

Mav, sper sa ii iasa repede dintii !! Incearca sa ii dai niste panadol sau gel pt dinti...noi nu am avut pb...desi la 1 an avea toti dintii!!!

Camelia, sper sa ma fofiliez de la vaccin...hihi...

Tania, succes cu bona...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

in aer se simte miros de gratare???
numai la noi se simte miros de tencuiala.

pupici si distractie maxima


jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_smn spune:

Buna fetelor!
Mi-ati facut un chef de gratar! As vrea sa ies undeva la padure, dar piciul meu, care e obsedat de masina, nu o sa aiba stare, urla cand il scoatem din masina si cred ca o sa stea numai calare pe ea. Si nici noua nu o sa ne priasca. Ati mai pomenit asa ceva? Eu nu am mai vazut un asa copil OBSEDAT pur si simplu da masini(nu de ale lui de jucarie, ci de cele mari, in special de a lui taica-sau)? Cand il scoatem afara se opreste in dreptul ei si nu il mai putem lua de acolo.
Ce stiti despre inscrierile la cresa? Acum cateva saptamani m-am dus sa vad cum il pot inscrie la cresa din cartier, iar cineva de acolo mi-a spus sa merg la inceputul lunii mai sa-l inscriu (undeva pe langa spitalul mare). La noi sunt doar 30 locuri si o droaie de copii.

Cristina si Mihaita (11.05.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

am deschis alt capitol www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74703" target="_blank">aici
rog moderatorii sa-l inchida pe acesta!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput