Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Datele sunt valabile. Contul este deschis la sucursala Dorobanti.

De asemenea, date complete despre conturi se gasesc la /contact.htm .

Numai bine,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Merci Fagu dar..Eu nu mai inteleg nimic, ce Dumnezeu...pai vad ca pe pagina data de tine e alt cont in lei...apoi fetele scriau ca nu e la Dorobanti ci la Militari...se poate un raspuns clar?

23w

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Exista un mesaj anterior care explica toata aceasta debandada bancara. Il voi repeta:

Contul de la inceputul acestui forum a fost deschis initial la sucursala Militari pe numele Doinei. La momentul la care am activat internet bankingul pe el, dintr-un motiv pe care nici noi si nici BRD nu l-a inteles, a aparut ca fiind deschis la BRD Dorobanti. Acest lucru ne-a fost comunicat de catre multitudinea de binevoitori care au dorit sa il ajute pe Andrei. Ca atare am pus pe site alte conturi care au fost deschise cu mana mea la sucursala Victoriei pentru a fi siguri si am actualizat prima pagina a forumului.

Asadar pe forum a ramas contul initial specificat de doina, insa modificat ca fiind la sucursala Dorobanti, asa cum este corect (am sunat la BRD sa verific acest lucru).

Ca atare conturile sunt:

ROMANIA:
----------
RON: RO48 BRDE 445S V362 7234 4450, deschis la sucursala BRD Dorobanti (Bucuresti, Calea Dorobanti nr. 135) pe numele Doina FAGUREL (CNP:2770725131258)

RON: RO50 BRDE 445S V5854 350 4450, deschis la sucursala BRD Victoriei (Bucuresti, Calea Victoriei nr.224 , bl.D5) pe numele Dragos FAGUREL (CNP:1780222170378)

EUR: RO89 BRDE 445SV 5854 369 4450, deschis la sucursala BRD Victoriei (Bucuresti, Calea Victoriei nr.224 , bl.D5) pe numele Dragos FAGUREL (CNP:1780222170378)

USD: RO56 BRDE 445S V591 9134 4450, deschis la sucursala BRD Victoriei (Bucuresti, Calea Victoriei nr.224 , bl.D5) pe numele Dragos FAGUREL (CNP:1780222170378)

GERMANIA
---------
Kontonummer: 108124140, Mircea Dragos FAGUREL
Bankleitzahl: 70150000, Stadtsparkasse Munchen
IBAN: DE91 7015 0000 0108 1241 40
SWIFT: SSKMDEMM

United States
--------------
WACHOVIA, 1547 Powers Ferry Rd GA9132, Marietta, GA 30067
Routing#: 061000227
Account#: 1010148786987

sau PAYPAL sau MONEYBOOKERS pentru dragos.fagurel@gmail.com

Multumim foarte mult si scuze pentru nelamuririle create. Speram ca acum este ceva mai clar.

Dragos





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

La multi ani tuturor! 2007 sa va aduca armonie, bucurie si prosperitate! Si o mica... poveste de Revelion:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

LA MULTI ANI FERICITI ANDREI, DOINA SI DRAGOS dar si celor care au fost, sunt si vor fi sufleteste alaturi de Andrei.
Sa va dea Dumnezeu in anul acesta tot binele din lume iar lui Andrei sa ii aduca nepretuita sanatate.
Sa cresti mare puiut, sa fii puternic si sa infrunti boala, si sa stii ca ai cei mai grozavi parinti din lume.
Doina, ma bucur ca ai citit ghiocelile si sper din inima ca in curand vei fi din nou alaturi de noi, acolo unde iti este locul.
Va imbratisam cu drag,

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

La multi ani 2007 pt toti 3 Fagureii!!!

Sa va aduca Anul Nou cele mai ravnite reusite si sanatate deplina lui Andrei si voua, parintilor lui!
Andrei , sa fii sanatos si fericit si sa ai o viata lunga si frumoasa alaturi de parintii tai !



Andicu 12+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

LA MULTI ANI ANDREI !!!!


Sa cresti mare si sa fii sanatos !
Te pupam cu mult drag,

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

andicu si adar Multumim ca v-ati amintit de ziua noastra! Desi e cam adormit acum, sunt sigura ca Andrei e foarte incantat si ca va transmite niste pupici fermecatori de bebelus (ma scuzati, de baietel, ca deja nu prea mai e bebelus)

La multi ani si voua si mai ales copilasilor vostri!

http://andrei.point.ro
http://b1.lilypie.com/dOMSp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Fagu, merci.

Doina, ai un email.

24w

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

Doina, Dragos va urez si eu ca 2007 sa va aduca ceea ce banui ca va doriti cel mai mult - sanatate pentru Andrei, sa scapati de spitale si sa va bucurati de fiecare zi cu el acasa!

Care sunt ultimele vesti depre puiul luptator?

Ne rugam in continuare pentru voi.

Larisa si micul Matei (26 septembrie 2006)

sa-l ajutam pe Andrei

Mergi la inceput