Scandinavii stiu DC... (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

mara unde-i cafelutza?

va pun o poza din ziarul local cu niste www.bt.se/uploaded/image/2006/4/12/paskbilagan.jpg" target="_blank">puiuti americani dragalasi de numa'! ce nu le mai trece unora prin minte, sa injecteze oua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Chiar asa, unde-i cafeluta??? ...asta pina nu incep io cu concentratele , c-azi ii ziua Margaretei :-)) O implinit 66 de ani si vaz ca danejii o iumbesc...n-o vor inca la pensie.
aaaa...mere ciatu'??? pai poate ne-om nimeri p-acolo, mai multi odata, sa-l intimidam noi pe giocsanu'
Adeluctza, zii cupilului sa se fereasca de vodka la tub, ca e periculoasa (p-acilea is innebuniti teenagerii dupa ea)
Va pupez si o duminica insorita...si Paste fericit pentru cei de-l aveti azi

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Mai primiti oaspeti?
Vreau si io la cafeluta.
Fac cinste astazi cu cafea www.senseo.com/fr/SenseoFR" target="_blank">Senseo - Maison du Café.

Paste Fericit pentru catolici!

Doruletzule, ti-am admirat-o si io pe Gepetutza cea smekera in brate la nounou fransoaz sau cu okelari de star, de abia astept s-o cunoastem "live"!
Pare tinara nounou, asa-i?

Cine mai bea cafea azi cu noi?

PS: am editat un link de la capitolul 112, nu era bun, ducea la cu totul alt subiect decit cel de fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Otilia, bun venit in poienita ...iote cum rezonezi tu cu Adeluctza...amindoua sinteti la la la

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by lilanda

Otilia, bun venit in poienita ...iote cum rezonezi tu cu Adeluctza...amindoua sinteti la la la

Merci Lilanda, haha, acum vad ca si Adeluta locuieste la la la la! Suntem vecine de poienita, ce mai...



Edit: Adeluta e la la la, io locuiesc la la la la, nuanta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Otilia
Edit: Adeluta e la la la, io locuiesc la la la la, nuanta...



Pai asa deci, tu locuiesti la Adeluczta No, vezi??? oricum ai lua-o, tot in poienita nimeresti
Da' am inteles io bine ca locatia ta are are niscai legaturi muzicale??? (cam asa ca Sabina, care-n loc de note, scrie azi referate ...)

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by lilanda

Da' am inteles io bine ca locatia ta are are niscai legaturi muzicale??? (cam asa ca Sabina, care-n loc de note, scrie azi referate ...)

Asa se zvoneste...

Unde au fugit toti din poienita? Nu v-a placut cafeaua mea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

A-a-a, la-la-la, a venit o-ti-li-a!!!
pentru cine nu stie, Otilia e prima mea prietena de pe dC;-))
ce mai face scumpa Adelita?


eu tocmai ce-am venit de le biserica, cu bratu plin de salcie, si beau cu plcarere cafelita ca sa ma apuc de trebi!
va pupez si stau cu okiu pe voi, da?



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Lilu,n-o stii pe Otilia?INCREDIBIL!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Otilia, cafeaua k cafeaua, dar canile aleaaaa
mercic pentru corectarea link-ului, il scrisesem din memorie

lila', ce-are beutura la tub?

sa aveti o saptamana!

Mergi la inceput