Animalutze

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67854" target="_blank">Prietenii cei mai buni - cainii


Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Eu am un teckel - dar saracul cred ca e muuult mai intzelegator si rabdator decit ar fi un bb, cel putin in primii ani.



Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

si eu am citeva animalute si ma mindresc cu ele iar acum as vrea sa mai imi fac si acvariu mai bine zis sa il refac pt ca am mai avut

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

eu am o pisicuta jucausa si tare cuminte.
Mishulina, tare mi-ar placea sa ne "incuscrim", ca motanelul e dragut, pacat ca sinteti departe.
mailto:http://pg.photos.yahoo.com/ph/mg6427/album?.dir=/b3c7

Recunosc ca mi-ar placea mai mult sa cresc un copil, dar daca D-zeu asa a vrut, ne mai alinam si ne bucura privirile Viky, pe care o iubim tare mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geba2001 spune:

Si noi avem un catel, Nicky, care e copilul nostru, in asteptarea unui BB. Chiar acum de dimineata vorbeam cu vecinica mea la o cafea, ca implineste 7 ani in decembrie, si ca daca era copil, mergea la scoala in toamna...
Si cum bine spunea cineva mai inainte, primeste toata dragostea si afectiunea noastra parinteasca.
Noi suntem responsabili cu bunastarea lui, iar el e responsabil cu buna-dispozitia noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

Va prezint si eu copiii nostri. Sunt trei matze: Luna, Shadow si Tarja pe care, pur si simplu, le adoram! Viitorii mei socri au, de asemenea, o matza, iar parintii mei cinci caini. Deci, suntem o familie de mari iubitori de animale.
Sa va traiasca blanoasele, indiferent din ce specie sunt; aduc tare multa bucurie in viata!

Mergi la inceput